Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 16.aprīlim. Veido lielus plānus!0

Dienas noskaņa

Pirmdiena kā radīta jaunu projektu un plānu kaldināšanai. Atceries: ja tevi kopīgajā vīzijā kaut kas neapmierina vai šķiet nepareizs, saki to uzreiz, lai varētu laicīgi izdarīt vajadzīgās korekcijas.

Auns

Nevajadzētu kautrēties – ja gribi ko sasniegt, būvē lielus plānus. Ļauj, lai apkārtējie skandina tev slavas dziesmas – tu esi dižens! Lai viņi pauž sajūsmu, bet tu jau tāpat zini, uz ko esi spējīgs. Bet uzslavas – tas vienalga ir patīkami.

Vērsis

Bez šaubām tieši ar haosu arī sākās pasaule, tomēr, izraisot haosu personīgajā dzīvē, nav vērts cerēt, ka tas noteikti kļūs par kaut kā jauna, laba un skaista sākumu. Nedaudz kārtības nevienam netraucē. Pat tev, Vērsi!

Dvīņi

Šodien dzīves temps var kļūt jūtami lēnāks. Vai nu gaisa temperatūra krasi kritīsies, vai nepietiekami izgulēsies. Mēģini to kompensēt ar mierīgu vakaru pēc tam, kad darbi būs padarīti.

Vēzis

Šodien tev darīs raizes dažas atmiņas, par kurām jau sen bija laiks aizmirst. Nomaini tās pret jauniem iespaidiem, nenoraidi uzaicinājumus uz saviesīgiem pasākumiem!

Lauva

Lauvam vērts pārbaudīt, vai visi rēķini apmaksāti – citādi vari gaidīt nepatikšanas. Pacenties šodien pabeigt visu, ko vien iespējams novest līdz galam, neatliec neko uz rītdienu, ja vien tas ir reāli izdarāms!

Jaunava

Liktenis šobrīd būs labvēlīgs visam, ko izdomāsi uzsākt, tostarp arī pasākumiem, kuru dalībnieks būsi. Tāpēc – kā jau apzinīgam cilvēkam – tev jāpiedalās pēc iespējas vairāk notikumos!

Svari

Šodien nāksies pretoties kārdinājumam atklāt visus savus noslēpumus reizē. Nepadodies bez cīņas, reizē atklāti, šie noslēpumi neradīs vajadzīgo efektu.

Skorpions

Esi gatavs atbildēt par saviem vārdiem un darbiem. Šodien, šķiet, tieši ar to nāksies nodarboties. Tev jāpārliecinās, ka kolēģi un priekšniecība saprot: tu gribēji visu paveikt tik labi, cik vien bija iespējams. Ne visi apstākļi ir tavā varā!

Strēlnieks

Šodien tu runāsi vienā runāšanā! Pacenties vismaz laiku pa laikam iepauzēt, lai saprastu klausītāju reakciju – vai viņi vēl spēj sekot taviem runas plūdiem un to jēgai?

Mežāzis

Šodien būsi kā izslāpis pēc ceļojumiem un jauniem piedzīvojumiem – tā kā, visticamāk, iespējas šīs slāpes remdēt šai pašā mirklī nav, kas gan var traucēt saplānot nākamo atvaļinājumu un pasapņot par tālām zemēm ar plānotāju rokās?

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Sākuši risināties kādi jauni notikumi, kuros tev ir būtiska loma. Tā kā jaunais projekts vēl nav skaidri iezīmējies, vari droši ieviest kādus labojumus, kas tev šķiet nepieciešami, pārējiem dalībniekiem izskaidrojot savu viedokli.

Zivis

Spītība ir lieliska izklaide, bet parasti jēgas gan no tās maz. Vismaz privātajā dzīvē to praktizēt vajadzētu stingri dozētos apjomos. Un jo īpaši – šodien!

LA.lv