Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 16. maijam. Atbrīvojies no aizkaitinājuma!0

Dienas noskaņa

Šajā dienā vajadzētu izvairīties no materiālisma manifestācijas. Pieļaujot nevajadzīgu vieglprātību, tu pats sev nosaki apstākļus. Tāpēc kāds interesants un lielisks cilvēks, kuru sapņoji saukt par savu draugu vai otru pusīti, atteiksies komunicēt ar tevi. Bet, vissliktākais, ir tas, ka izrādot vieglprātību un savtīgumu tu aizmirsti par pašvērtējumu. Tu ieskatīsies spogulī un redzēsi svešinieku, kurš pavisam ir aizmirsis par garīgumu.

Auns

Auns šodien izmantos jebkādu pieejamo veidu, kā atbrīvoties no aizkaitinājuma. Tas tev traucēs gan personīgajās, gan profesionālajās darīšanās, un šo dienu tu pavadīsi bez produktīva rezultāta. Pats sliktākais, šis neaptveramais aizkaitinājums padarīs par nebijušu visu to darbu, kuru ieguldīji grupas projektā. Sagaidi vēl vairāk problēmu, ja nesāksi strādāt pie sevis un turpināsi nepamatoti uzbrukt saviem partneriem. Atrodi veidu, kā sevi iepriecināt.

Vērsis

Vērsim šī diena būs pilna ar nepatīkamiem pārsteigumiem. No rīta tu nevarēsi atrast svarīgu informāciju, kas tev ir nepieciešama priekš produktīva darba. Kad tu atradīsi veidu, kā tikt ar to galā, tev radīsies vēl citas problēmas. Tu pievilsi cilvēku, uz kuru tu paļāvies kādā sarežģītā jautājumā. Tev steidzami būs jākoordinē savi plāni, un tu to nespēsi paveikt kvalitatīvi. Visprātīgākais šobrīd būtu pārcelt visus svarīgos notikumus.

Dvīņi

Dvīņi šodien iefiksēsies vienīgi uz savu labklājību. Radinieki un draugi, kuriem atteiksi palīdzību, nenosodīs tevi. Viņi sapratīs un ņems vērā, ka tev pašam savu personīgo problēmu gana. Lai no tām izkļūtu, tev vajadzētu rīkoties diplomātiski. Necīnies ar savu laulības partneri, bet taktiski centies paziņot, ka tavas sliktās uzvedības iemesls ir emocija, kuru nākotnē tu centīsies kontrolēt.

Vēzis

Vēzim šodien nevajadzētu pavadīt daudz laika vienatnē. Kamēr tu mājās sēžot par kaut ko domāsi, tu riskēsi nonākt pie vairākiem nepareiziem secinājumiem. Ja tu turpināsi dzīvot, šo nepareizo pieņēmumu vadīts, tev ir garantēta liela krīze. Ja tavi prātu nomoka kāds sarežģīts jautājums, nemeklē atbildi uz to sevī. Šajā gadījumā, tev ir nepieciešams kompetents padoms no labākā drauga vai kāda no radiniekiem.

Lauva

Lauvi šodien derētu tuvāk aplūkot pašai savu labklājību. Pamatīgas galvassāpes, kuras tu jau manīsi tuvojamies, iespējams izraisīs augsts asins spiediens. Neaizmirsti to pārbaudīt un ja nepieciešams, iedzert atbilstošos medikamentus. Kopumā, trešdiena paies bez liekām problēmām un tu pat spēsi paveikt uzdevumu, kurš sākotnēji tev likās pāri tavām spējām.

Jaunava

Jaunavām šodien ir lemts pavadīt vairākas stundas grūtā ceļojumā. Pāri visam tevi uztrauks tas, ka pie stūres būs cilvēks ar mazu braukšanas pieredzi. Par laimi, tavas bažas par drošību ir nepamatotas. Jūs veiksmīgi nonāksiet galamērķi, atvadīsieties no vadītāja un nodosies tam, kā dēļ tur aizbrauci. Atgriešanās ceļojums būs daudz vieglāks un daudz ātrāks.

Svari

Svari šodien būs aizkaitināti. Tevi aizvainos fakts, ka darbinieks, kurš tikai nesen pievienojās tavai darba grupai saņems ievērojamu apbalvojumu. Saprotot, ka viņš to vēl nav pelnījis, tev būs aizdomas, ka šis ir tuvs cilvēks tavam priekšniekam vairāku iemeslu dēļ. Tāpēc tev būs jauns mērķis. Tu savāksi materiālus, lai neapgāžami pierādītu, ka pastāv slepenas attiecības starp priekšnieku un šo jaunu mīluli.

Skorpions

Skorpioniem šo dienu vajadzētu pavadīt kopā ar vecāko paaudzi. Tev būs nepieciešama viņu dzīves pieredze un tiešums, ar kuru vecāki ļauži skatās uz ikdienas realitātēm. Un pats svarīgākāis, tu saņemsi ļoti noderīgus ieteikumus, līdz arī viņi palīdzēs pārveidot tavu mīlestības dzīvi uz labāko pusi. Vakarā aizmirsti par jebkādām darīšanām un velti laiku atpūtai uz dīvāna.

Strēlnieks

Strēlnieku šodien pārsteigs negaidīts atgadījums. Tas tavu dzīvi mainīs uz labo pusi, bet tu to uzreiz nemaz nesapratīsi. Līdz ar to tu mēģināši saprast notikušo, šodien tu būsi dusmīgs, aizkaitināms un nerunīgs. Lai neiztērētu visu enerģiju, domājot par to, prātā sev atkārto, ka notikumiem vienmēr ir pozitīvā puse. Šāda attieksme tev palīdzēs sasniegt daudz vairāk.

Mežāzis

Mežāzis šodien izrādīs zināšanas profesionālajos jautājumos. Tev nav jāinformē savi kolēģi, ka tev ticis uzticēts ļoti daudzsološs projekts. Veiksmīgi paveicot šo uzdevumu, tu dosies pie tā, kurš tev viņu uzticēja. Iznākot no viņa kabineta ar triumfējošu smaidu, visiem tāpat viss uzreiz būs skaidrs.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīrs šodien varētu iesaistīties labdarībā. Pat ja tev tas ir kaut kas jauns, mazticams, ka tu spēsi atbrīvoties no vēlmes palīdzēt kādam nabaga kucēnam (apdraudētam tīģerim, vai vēl kam citam). Tevi uz to pamudinās cilvēks, kuru tu sapņo reiz saukt par savu otru pusīti. Starp citu, ja tu esi izlēmis saistīt savu dzīvi ar viņu, esi gatavs, ka zināms daudzums no finansiālajiem līdzekļiem būs jāiegulda labdarībā.

Zivis

Zivis šodien varēs nopirkt retu un vērtīgu objektu. Tu to nopirksi gandrīz par grašiem, jo cilvēks, kas to pārdod neapzinās tā vērtību. Garīgi, tu sev mazliet pārmetīsi, ka esi bijis negodīgs un izmantoji izdevību. Tomēr, šie sirdsapziņas pārmetumi drīz pāries. Tu nolemsi, ka tā nav tava vaina, ka šis pārdevējs nebija informēts pats par savu preci.

LA.lv