Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 16.martam. Tici sev un atmet bailes!0

Auns

Šodien negaidiet dīku laika pavadīšanu. Pārbaudījumi gaida privātajā dzīvē, un tos var atrisināt tikai kompromisa meklēšanas ceļā. Labs laiks iepirkties. Vakarā sanāks uztraukties tuva cilvēka dēļ.

Vērsis

Varēsiet gluži vai uzminēt tuvu cilvēku vēlēšanās. Būs iespēja pašam īstenot savus sapņus, it īpaši ja nebūsiet pārāk klusi un domās iegrimuši. Darbā nāksies izrādīt iedzimto uzstājību. Ievērojiet distanci attiecībās ar kolēģiem, lai nerastos konflikti.

Dvīņi

Neļaujieties emocijām, jo tas var traucēt atrisināt sarežģītas dzīves situācijas. Pat tuviem draugiem nav vērts uzticēt savus radošos plānus. Satiksiet sen neredzētus draugus. Domubiedri var rosināt jums interesantas idejas. Parūpējieties par veselību, domājiet, ko ēdat.

Vēzis

Pārmetīsiet sev garām palaistās iespējas. Kopā ar tuviem draugiem varat pievērsties biznesa idejai, kas sola labu peļņu. Finanšu situācija izskatās labvēlīga. Jums atdos vecu parādu, varat saņemt arī jaunu un izdevīgu sadarbības piedāvājumu. Saņemsiet ziņu no sena drauga tālumā.

Lauva

Auglīga un interesanta diena, pilna dažādiem notikumiem. Aktīvs darbs kopš paša rīta. Neatlieciet pat sīkumus. Neaizdodiet naudu, jo varat to zaudēt uz visiem laikiem. Privātajā dzīvē gaida veiksme un ceļojums kopā ar labu draugu.

Jaunava

Klausiet intuīcijai, tā jums ļoti noderēs. Taču lieciet lietā arī zināšanas un pieredzi. Privātajā dzīvē gaidāms negaidīts lēmums, bet tas būs patiess. Vakarā ieklausieties tuvu cilvēku padomos, lai izvairītos no konfliktsituācijas. Ja uzstādīsiet mērķi, tad saglabāsiet cerību uz panākumiem.

Svari

Nemelojiet pats sev, it īpaši ja gribat iegūt apkārtējo cieņu. Darbā būs pagrūtas situācijas, un tas jūs uztrauks, jo apdraudēs karjeras iespējas. Stipriniet imunitāti, lieciet uzsvaru uz vitamīniem un atpūtu.

Skorpions

Esiet maigāks un pielaidīgāks attiecībās ar apkārtējiem. Nedomājiet, ka visiem jāapbrīno jūsu talanti. Darbā demonstrējiet profesionālismu, jo tas jums sola labas izredzes nākotnē. Privātajā dzīvē būs jāmeklē izeja no neērtas situācijas.

Strēlnieks

Varat ķerties pie lieliem projektiem un pielikt punktu bezcerīgam darbam. Esiet pieklājīgs un laipns pret kolēģiem, kuri grib jums palīdzēt. Nav labākais laiks nopietnai sarunai ar vadību. Privātajā dzīvē būs jāizrāda zināms altruisms.

Mežāzis

Ticiet vairāk sev un tieciet vaļā no senām bailēm. Paturiet visu patiesību pie sevis, lai nesabojātu attiecības ar mīļoto cilvēku. Esiet uzmanīgs un neatstājiet novārtā veselību.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Jābūt īpaši prasīgam pret sevi un apkārtējiem. Būs ļaudis, kas gribēs jūs izmantot savās interesēs, tomēr viņiem neveiksies. Tikai neļaujiet sevi pierunāt. Vakarā laiks kārtot sadzīves lietas.

Zivis

Sanāks dusmoties uz tiem, kas neattaisnos jūsu cerības. Saglabājiet mieru un atturību, risinot finanšu jautājumus. Šodien labāk neieguldīt jaunos projektos. Mācieties novērtēt to, kas jums ir, it īpaši privātajā dzīvē.

Mlady.net

LA.lv