Horoskopi un mistika
Horoskopi

Kā paies Lieldienas? Horoskops: 22. marts – 11. aprīlis2

Foto – Pixabay

Auns

Auns jutīs spēku apsīkumu, tāpēc šķitīs, ka darāmā ir vairāk, nekā ierasts. Tādējādi radīsies spriedze darbā. Šajā periodā nav ieteicams uzsākt kaut ko jaunu un slēgt līgumus. Piemērots laiks atpūtai, plānošanai un informācijas iegūšanai. Varat lūgt palīdzību draugiem un cilvēkiem, kas jūs labi pazīst. Ar naudas līdzekļiem jārīkojas apdomīgi, jo var rasties neparedzēti tēriņi, bet ienākumi kavēsies.

Vērsis

Vērsim gribēsies būt romantiskam un baudīt dzīvi, tomēr jutīs nogurumu un spēku apsīkumu, tāpēc uz āru ik pa laikam lauzīsies neapmierinātība un īgnums. Darba jautājumos viss ritēs savu gaitu. Pārdomāti jāplāno budžets, jo iespējami neparedzēti izdevumi vai zaudējumi. Lielāku uzmanību ieteicams veltīt savai veselībai. Šajā periodā nav ieteicams doties ārpus valsts robežām un apmeklēt masu pasākumus.

Dvīņi

Dvīņu dzīvē var atgadīties kāds negaidīts likteņa pavērsiens, kas liks uz vērtībām dzīvē paraudzīties no cita skatpunkta. Jāizvairās no steigas un pārsteidzīgu lēmumu pieņemšanas, jo iespējamas neuzmanības kļūdas. Jānosaka prioritātes un ar laika rezervi jāplāno darbi. Uzmanība jāpievērš detaļām. Brīvajā laikā kopā ar draugiem vai tuviem cilvēkiem var doties uz kultūras pasākumiem.

Vēzis

Vēzis nedrīkst ļauties pašplūsmai, bet viņam uzmanīgi jāseko līdzi tam, kas notiek apkārt gan darbā, gan mājās. Tāpat jāizvairās no pēkšņu ideju realizēšanas un neparedzētiem izdevumiem. Vairāk uzmanības jāvelta veselībai un pašsajūtai. Nav piemērots laiks, lai virzītos pa karjeras kāpnēm vai uzlabotu darba apstākļus. Ieteicamas fiziskās aktivitātes svaigā gaisā, masāžas un ārstnieciskās procedūras.

Lauva

Lauvai, lai varētu veiksmīgi realizēties dzīvē un biznesā, ir vajadzīgas jaunas idejas un zināšanas. Tāpēc ieteicams doties pieredzes braucienā vai apmeklēt izglītojošus seminārus vai kursus. Nav piemērots laiks jaunu lietu uzsākšanai vai naudas ieguldīšanai ilglaicīgos projektos. Labvēlīgs laiks, lai veiktu inventarizāciju un atbrīvotos no nevajadzīgām un novecojušām lietām. Jāuzturas labi vēdinātās telpās.

Jaunava

Kaut arī Jaunava jutīs spēku apsīkumu, tas nav iemesls, lai plānotos darbus atliktu uz vēlāku laiku. Pareiza darbu un laika plānošana ļaus ietaupīt gan spēkus, gan laiku atpūtai. Jākoncentrējas tam, ko dara, jo pieļautās kļūdas prasīs papildu izdevumus. Uzturā jālieto vitamīniem bagāta pārtika. Veselības nostiprināšanai ieteicams labi izgulēties. Nav piemērots laiks jaunu darbu uzsākšanai.

Svari

Svariem būs grūti sevi motivēt aktīvai darbībai, tāpēc gribēsies dzīvot un darboties bez steigas. Katra piepūle radīs neapmierinātību un spriedzi attiecībās. Šis nav piemērots laiks, lai uzsāktu kaut ko jaunu, slēgtu līgumus un veiktu pirkumus. Mierīgs un askētisks dzīvesveids ļaus saglabāt iekšējo līdzsvaru. Vairāk jārūpējas par savu veselību un pašsajūtu. Jābūt uzmanīgiem, jo iespējams gūt traumas.

Skorpions

Skorpiona dzīvē viss rit savu gaitu bez lieka stresa, ja vien pats Skorpions sev nesarežģī dzīvi. Lielāka uzmanība jāvelta tiešajiem ikdienas pienākumiem. Darbā jāseko līdzi notiekošajam, jo tas, kas tiks atstāts pašplūsmā, ar laiku radīs finansiālus zaudējumus. Lai izvairītos no pārpratumiem, jāizsakās skaidri un saprotami. Jābūt vērīgiem, piedaloties satiksmē uz autoceļiem un parakstot dokumentus.

Strēlnieks

Strēlnieks gribēs priecāties par pavasari un nodarboties ar sev tīkamām lietām, bet ikdienas pienākumi to konfrontēs ar reālo situāciju. Lai izvairītos no nomākta garastāvokļa dienas garumā, ieteicams nepatīkamākos darbus plānot un veikt dienas pirmajā pusē. Šajā periodā lielāka uzmanība jāvelta dokumentiem un attiecībām ar bērniem. Iespējams, nāksies labot pagātnē pieļautās kļūdas.

Mežāzis

Mežāzim nāksies samierināties, ka pieņemtie likumi ir jāievēro, lai kā tas arī nepatiktu. Tāpēc jācenšas izvairīties no steigas un strīdiem savas taisnības pierādīšanai. Apdomīgi jārīkojas ar saviem naudas līdzekļiem, jo vajadzību būs vairāk nekā iespēju. Piemērots laiks, lai pabeigtu iesāktus darbus, izmestu vecas lietas un tīrītu māju. Pēc iespējas vairāk jāuzturas svaigā gaisā un labi vēdinātās telpās.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs ilgosies pēc kaut kā skaista un romantiska, jo jutīsies noguris no ikdienas pienākumu sloga. Tāpēc lielāka vērība jāvelta sava laika plānošanai. Centieties nemeklēt citus vainīgos pie tā, ka netiekat galā ar saviem pienākumiem. Nav ieteicams uzsākt kaut ko jaunu vai mainīt darbu. Racionāla pieeja darbiem dos vēlamo rezultātu. Pārdomāti jāplāno pirkumi, jo izdevumi būs lielāki par ienākumiem.

Zivis

Zivīm ieteicams sadarboties un ikdienas darbus veikt kopīgiem spēkiem, jo tā varēs apvienot iespēju papļāpāt ar otru cilvēku un izdarīt nepieciešamo. Lai izvairītos no konfliktiem partnerattiecībās, ieteicams skaidri paust savu viedokli. Pastāv iespēja saņemt piedāvājumu ar labām iespējām gūt peļņu. Pirms lēmumu pieņemšanas uzmanība jāpievērš sīkumiem un termiņiem. Uzturā jālieto vitamīniem bagāta pārtika.

LA.lv