Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 17. aprīlim. Kas gribēs dzirdēt, saklausīs arī čukstu!0

Dienas noskaņa

Pāris vārdos šo dienu var raksturot ar diviem vārdiem – “darba duna”. Daudz sarunu, tikšanos, savas taisnības un viedokļa pierādīšanas. Labā ziņa ir tā, ka beigās uzvarēs veselais saprāts!

Auns

Šodien gaidāms kāds vērienīgs notikums, tomēr, ja iespējams, mēģini izvairīties no iesaistīšanās. Lai gan jauni iespaidi noteikti kliedēs garlaicību, kas draud tevi pārņemt, to var izrādīties pārāk daudz.

Vērsis

Otrdiena Vēršiem dāvās ilgi gaidīto uzvaras garšu, tomēr nedos iespēju svinēt. Nāksies vien pacensties līdz brīvdienām, jo šodien tevi gaida atkal jauni izaicinājumi!

Dvīņi

Pretojies, ja tevi mēģina piespiest kaut ko darīt steigā. Tas nav pats radošākais dvēseles stāvoklis. Pēc kāda laika, atjēdzies un atguvis spēju skaidri domāt, tu brīnīsies, kā gan varēji ļaut sevi ievilkt tādā avantūrā. Pielūko, lai nav par vēlu!

Vēzis

Zvaigznes un planētas Vēzim iesaka šodien nebūt pārāk nopietnam. Citādi vari pārcensties, iesējot apkārtējo cilvēku prātos domu, ka nepieciešama stingra disciplīna. Tas var radīt “dumpi uz kuģa”!

Lauva

Šī diena ir piemērota, lai radītu brīnumus. Nav svarīgi, ka tu neproti to darīt (tā saka tavs loģiskais prāts), pamēģini – ja nu izdodas?

Jaunava

Šodien ļauj runāt tiem, kuru balsis skan skaļāk un ietekmīgāk par tavējo. Lai jau piepūlē savas balss saites! Kas gribēs sadzirdēt, saklausīs arī čukstu.

Svari

Otrdien Svariem nav vērts paļauties uz intuīciju vai apkārtceļiem, kuri, kā tu bieži ceri, tomēr izved pie mērķa. Neizvedīs, par nepārdomātu rīcību šodien nāksies samaksāt pēc pilnas programmas.

Skorpions

Šodien nevarēsi žēloties, ka visi par tevi aizmirsuši. Tieši pretēji, pieprasījums pēc tevis visās jomās būs tik liels, ka dažus piedāvājumus vai pasūtījumus nāksies noraidīt, citādi zaudēsi spēkus. Un nākotnes projektus.

Strēlnieks

Otrdien Strēlniekiem jāļauj notikumiem ritēt savu gaitu, neprasi nekādus paskaidrojumus un neuzspied savu taisnību. Šodien radikāli risinājumi tāpat būs neveiksmīgi. Nogaidi, iespējams, iejaukšanās nemaz nebūs vajadzīga!

Mežāzis

Tev ir izvēle: vai nu sēdi un apraudi garām palaistās iespējas, vai arī sāc aktīvi meklēt jaunas. Kas tevi saista vairāk?

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Jauna pieeja un jaunas idejas šodien izrādīsies ļoti veiksmīgas. Pamēģini kaut ko mainīt tai jomā, kurā līdz šim bija maz attīstības un pārmaiņu.

Zivis

Uzmanīgi izvērtējot savus īpašumus, tu, iespējams, pabrīnīsies: “Un tas ir viss?!” Ja nespēj novērtēt to, kas tev pieder, acīmredzot neesi to pelnījis. Mīlestībai, veselībai un ģimenei cenu noteikt nav iespējams!

LA.lv