Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 17. jūnijam. Īsteno radošās ieceres!0

Dienas noskaņa

Pat ļoti veiksmīgiem cilvēkiem šodien vēlams izturēties pieticīgi un nelielīties ar panākumiem. Tev nav vajadzīgi skauģi, bet pelnītas uzslavas tāpat nebūs ilgi jāgaida!

Auns

Šajā dienā tevi sagaida analīze un iekšējā cīņa. Iespējams, 17. jūnijā gūsi iespēju ieraudzīt jēgu visam apkārt notiekošajam. Tas ir piemērots mirklis tam, lai atbrīvotos no saviem trūkumiem. Aiz dzīves borta vari atstāt nevajadzīgas vēlēšanās un kaislības, kā arī nederīgas darbības.

Vērsis

Šī diena ir saistīta ar traumām, nelaimes gadījumiem, katastrofām un neveiksmēm. Braucienu uz ārzemēm atliec līdz 2018. gada jūlijam. Bet, ja atlikt nevar, esi īpaši uzmanīga, atrodoties prom no mājām, jo šis ir diezgan bīstams periods. Pievērs uzmanību elektropiegādei tavā mājā un darba vietā. 2018. gada 17. jūnijā turi pa gabalu no sevis dažādus asus priekšmetus.

Dvīņi

Dvīņu privātajā dzīvē ir iespējami pārpratumi. Jo īpaši tas attiecināms uz jaunlaulātajiem. Laiku pa laikam katrai laulātā pāra pusei gribas uzņemties līderību, bet nekas no tā neiznāks. Apprecoties jums abiem nākas atstāt savas ambīcijas un apvienoties kopīgas lietas dēļ. Tikai tā izdosies iegūt ģimenes laimi.

Vēzis

Vēzim šis ir veiksmīgs laiks, īpaši tiem, kas aktīvi piedalās sabiedriskajā dzīvē, ir orientēti uz karjeru un profesionālo pilnveidošanos. Nepārvērtē savu pašnovērtējumu. Ar cieņu un zināmu pazemību novērtē savus darba augļus.

Lauva

Planētu izkārtojums ir labvēlīgs jaunu lietu uzsākšanai. Var rasties iespēja paplašināt savu dzīves telpu. Šī būs ļoti laba diena saziņai ar bērniem. Izmanto iespēju uzlabot savus dzīves apstākļus. Atjauno pārrautās ģimenes saites, atrodi vecos draugus.

Jaunava

Šajā dienā Jaunavas uzvedīsies kā iemīlējušās personas – savos ikdienas darbos būs izklaidīgas, parādīsies sentimentalitāte un maigums. Jaunavas nebūs oriģinālas, bet drīzāk garlaicīgas. Tev vajag atbrīvoties, un vasara to veicinās.

Svari

Planētu stāvoklis sniegs Svariem radošo spēku un īpašu pārliecināšanas spēju. Šī diena ir labvēlīga politiskām runām, pieteikumam studijām, kā arī neparastu plānu īstenošanai. Šajā dienā tu vari atrisināt domstarpības ar partneriem sarunu ceļā.

Skorpions

Tev vajadzēs aktīvi izmantot ne tikai savus intelektuālos, bet arī organisma fiziskos resursus. Rezultātā tu varēsi pelnīti izbaudīt cieņu sabiedrībā. Bet atceries, ka apkārtējie tev izrādīs cieņu, ja tu neizrādīsi savu pārākumu un svarīgumu, īpaši saistībā ar panākumiem.

Strēlnieks

Dažādi kopīgi projekti un darījumi, kas noslēgti šajā laikā, var būt diezgan veiksmīgi un ilgstoši. Tev nepieciešams pārliecināties, ka darbs, kuru veic, sniedz labumu cilvēkiem. Diemžēl tevi sagaida sarežģīts posms nākotnē.

Mežāzis

Pateicoties paziņām un draugiem, tu iepazīsies ar aktuālajām tendencēm un varēsi ar vērienu īstenot savus radošos plānus. Esi uzmanīgs ar dokumentiem un nemaini savas darbības virzienu.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Palielināsies tavu draugu un kolektīva autoritāte. Tavi ienākumi būs atkarīgi no investīcijām un bankas apgrozījuma. Šajā dienā tu vari atrast darbu, kas saistīts ar ceļojumiem un komandējumiem. Koncentrējies uz labu attiecību izveidošanu ar priekšniecību, jo tas palīdzēs iegūt aizsardzību.

Zivis

Šī diena saistās ar savu tiesību aizstāvēšanu un patiesības meklēšanu. Neizplati melus, citādi var gadīties aizvainot kādu tuvu cilvēku. Tā vietā palīdzi otram cilvēkam atgūt cieņu apkārtējo acīs. Tautas sakāmvārds atgādina, ka: “Patiesība ir māte nevis cilvēku, bet Dievu priekšā”.

Avots: Astromeridian

LA.lv