Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 18. aprīlim. Atceries kādu zīmīgu jubileju!0

Dienas noskaņa

Šī diena ir piemērota laiskai radošu darbu īstenošanai. Vēl viens būtisks punkts ir tas, ka tiem vajadzētu būt maza izmēra un nesvarīgiem pēc dabas. Šodien tu vari veikt garderobes revīziju, doties pie friziera un atsvaidzināt savu izskatu kopumā.

Auns

Aunu šodien būs problemātiski pārliecināt par jebko pat vissmalkākajam sarunu vedējam. Tu stabili paliksi pie sava, it kā nemaz neievērojot faktus, kurus tev pasniedz. Šāda uzvedība tikai norāda uz tavu Auna stūrgalvību, un tam nebūs patīkami rezultāti. Tu pieļausi kļūdu oficiālajos pienākumos, atsakoties ieklausīties sava pieredzējušā partnera ieteikumos, vai arī tu pieredzēsi vilšanos mīlestībā, jo neieklausījies tuva drauga teiktajā.

Vērsis

Vērsim šodien būs jādomā par to, ko dāvināt savai otrai pusītei. Vēl viena problēma būs tā, ka neatcerēsies svarīgus ģimenes svētkus (kurus tev atgādinās sens draugs). Tu viņam pateiksies un dosies uz veikalu nopirkt to, par ko tavs partneris sapņo. Saņemot šo dāvanu, mīļotais cilvēks būs ļoti laimīgs un pārsteigts par to, cik uzmanīgs tu esi pret viņa vēlmēm.

Dvīņi

Dvīņus šodien mulsinās starpgadījums, kas notiks ceļā mājup no darba. Tu redzēsi noklīdušu kucēnu, kurš nervozi skatās apkārt ar izsalkumu acīs, cenšoties tikt pāri ceļam. Tu sev pārmetīsi par to, ka neapstādināji mašīnu, lai izglābtu mazo radībiņu. Tas gan notiks daudz vēlāk, jo, kad luksoforā iedegsies zaļā gaisma, tu spiedīsi gāzes pedāli un dosies mājās pie visa tā, kā četrkājainim nav.

Vēzis

Vēžiem šodien vajadzētu rūpīgi pieskatīt, ko dara viņa padotie. Cilvēki tavā pārraudzībā uzvedīsies pārlieku bezrūpīgi, tādējādi apdraudot ne tikai savu profesionālo reputāciju, bet arī tavu labo slavu. Tev nevajadzētu “auklēties” ar šiem bezatbildīgajiem cilvēkiem. Piezvani viņiem, lai viņi atskaitās par savu necienīgo uzvedību un, ja viņi to ignorē – informē par to augstāko vadību.

Lauva

Lauvas šodien pārskatīs ģimenes iekrājumus. Tu šos iekrājumus, iespējams, pārliksi uz krājkontu, vienlaikus rēķinot, cik ātri veidosies uzkrājums un kā tu to varētu papildināt. Ģimene piekritīs šim solim un izskatās, ka visi iemesli bažām izzudīs. Tomēr šovakar varētu rasties incidents, kas liks tev “izvilkt” daļu naudas no šī krajkonta.

Jaunava

Jaunava šodien domās par savas eksistences patieso nozīmi. Tevi uz to pamudinās incidents, kas atgadījās tavā vai tuva drauga dzīvē. Uzzinot, ka šis cilvēks ir nopietni slims, tu sev jautāsi – vai daru pareizi, iztērējot visu savu enerģiju visādiem ieguvumiem? Pēc šīm pārdomām tu sev apsolīsi, ka sāksi labāk rūpēties par savu veselību. Tomēr daudz svarīgāk ir izvēlēties labu veselību, fizisko un emocionālo līdzsvaru nevis papildu peļņu.

Svari

Svariem šodien lemts dzirdēt daudz labu vārdu par savu nepārspējamo profesionālismu. Šī slavināšana nenāks no tava priekšnieka, bet no kāda, kas vada blakus esošu biznesu. Viņš nekavējoties piedāvās tev ļoti vērtīgu pozīciju savā uzņēmumā. Nesteidzies dot atbildi pirms neesi apdomājis visus par un pret. Tāpēc vispirms tev vajadzētu izlemt, vai tev būtu ērti strādāt pie jaunā priekšnieka.

Skorpions

Skorpions šodien izrādīs tieksmi pēc radošiem eksperimentiem. Neierobežo savu iztēli, sēžot ar pildspalvu vai iemēģinot roku, radot savādāka veida darbus. Pastāv liela iespēja, ka radīsi kaut ko patiešām grandiozu. Lai to paveiktu, tev vispirms nevajadzētu vadīties pēc patērētāju pieprasījuma (tu to nedari viņu dēļ, bet gan savas iedvesmas vadīts). Otrkārt, nekopē citu veikumus, tavam darbam vajadzētu būt unikālam.

Strēlnieks

Šodien Strēlnieki nedrīkst izrādīt savtīgumu saistībā ar personīgajām attiecībām. Ja tu tiešām esi sens un labs draugs, pirms atsaki viņa sarežģītajam lūgumam, padomā – vai tā ir īsta drauga cienīga rīcība? Tavs draugs pēc šī noraidījuma saņemšanas izlems izslēgt tevi no savas dzīves. Rīkojies tagad, jo tu vēl vari mainīt šo nepatīkamo scenāriju.

Mežāzis

Mēžāzis šodien nespēs izvairīties no kolēģu uzbrukumiem un dusmīgajām partnera piezīmēm. Tu skaidri apzināsies, ka visu šo cilvēku neapmierinātība radīs tikai un vienīgi tas, ka tu neatlaidīgi strādā pie svarīga projekta, ignorējot visu apkārt notiekošo. Tikmēr, kamēr vien tu turpināsi savu neiztraucējamo apņēmību, daudzi uz tevi apvainosies (par laimi, tu itin viegli to vēlāk varēsi atrisināt).

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīram šodien ir lemts apciemot ļoti eksotisku vietu. Iespējams, tas ir zoodārza apmeklējums, uz kuru dosies ar saviem jaunākajiem radiniekiem. Eksotiskas faunas aplūkošana būs dienas interesantākais notikums. Savā prātā tu salīdzināsi iguānas, pērtiķus un ērzeļus ar saviem kolēģiem un priekšniekiem, atrodot daudz līdzīga to uzvedībā.

Zivis

Zivis šodien radīs iespaidu, ka ir vientuļnieks, kas atsakās dzīvot komunikācijā. Tu izvēlies šo uzvedības modeli tikai tāpēc, lai citi tev netraucē ar savām nenozīmīgajām sarunām. Tev daudz svarīgākas par šiem tukšajiem dialogiem ir dziļas domas. Ja tu pierakstīsi visu, kas radīsies, domājot par dzīvi, tu radīsi grāmatu, kas spēs konkurēt ar Aristoteli.

LA.lv