Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 18. jūnijam. Gūsti enerģiju dabā!0

Foto: Fotolia

Dienas noskaņa

Šodien zvaigznes iesaka atturēties no drastiskiem eksperimentiem, vairāk laika veltot relaksācijai un pārdomām. Lai arī jaunu lietu sākšanai laiks ir piemērots, pārliecinies, ka tas notiek pakāpeniski un plānveidīgi.

Auns

Šajā dienā var palielināties Auna mērķtiecība, apņēmība un drosme. Diena būs labvēlīga svarīgu dokumentu parakstīšanai un līgumu slēgšanai. 18. jūnijā tu vari kalt jaunus plānus un nekavējoties arī sākt darbu pie to realizēšanas. Nav ieteicams iesaistīties mazās un bezjēdzīgās lietās. Velti netērē savu enerģiju.

Vērsis

Sakarā ar lielu slodzi darbā tev nebūs daudz laika atpūsties, nāksies pat atteikties no sporta zāles vai baseina apmeklēšanas. Neattaisno savu slinkumu ar spiedīgiem apstākļiem. Veic vismaz rīta vingrojumus vai dodies uz darbu vai veikalu kājām.

Dvīņi

Šajā dienā tu kā magnēts vari piesaistīt veiksmi. Dažādi no malas sniegti padomi un palīdzība būs ļoti vērtīga, savlaicīga un precīza. Ne nauda, ne materiālā labklājība tevi nedarīs laimīgu, vissvarīgākā lieta tev būs brīvība un iespēja iet savu ceļu.

Vēzis

Šodien var būt jaunas satikšanās un iespēja iegūt atbildīgus amatus. Visticamāk, pieaugs tavi ienākumi, radīsies dažādas iespējas un pieaugs tava popularitāte un autoritāte. Veiksme ir iespējama ar vienu nosacījumu – tev jāatsakās no visiem eksperimentiem, jo tie vienkārši ir lemti neveiksmei! Tikai virzība pa iepriekš noteiktu ceļu tevi aizvedīs pie panākumiem.

Lauva

Draugi palīdzēs veidot biznesa kontaktus, ar kuru palīdzību tu varēsi viegli un vienkārši popularizēt savus projektus vai iegūt iztrūkstošus parakstus uz svarīgiem dokumentiem. 18. jūnijs kļūs par dienu, kad komunikācija ar priekšniecību un sponsoriem beigsies ar pozitīvu iznākumu. Šis ir lielisks laiks mīlestībai un dāvanām. Izmanto šo brīdi aktīvai profesionālai un zinātniskai darbībai, kā arī mācībām.

Jaunava

Jaunavām ir ļoti svarīgi saņemt slavinošas atsauksmes par savām darbībām, un to nosaka viņu temperamenta īpatnības. Šajā dienā ir būtiski neuzlūkot savus esošos un potenciālos partnerus kā līdzekli labklājības sasniegšanai, jo tas nesniegs pozitīvu rezultātu.

Svari

Šis ir labs laiks, lai parādītu savas intelektuālās spējas. Saziņa ar mīļoto cilvēku jo īpaši sniegs intelektuālu baudu. 18. jūnijs ir ideāli piemērots laiks romantiskam braucienam, piknikam vai pastaigai. Tu nedrīksti dot cerības cilvēkam, kas izrāda par tevi interesi, ja vien neesi noskaņots nopietnām attiecībām.

Skorpions

Šajā laikā cilvēki no tālienes var traucēt sarunās ar partneriem. Savā biznesā tu vari izvēlēties stingru stratēģiju. Attiecībās ar priekšnieku var iestāties ne pārāk labvēlīgs posms, lai gan iepriekš jūs bijāt draugi. Izmanto pazīšanos ar ietekmīgiem cilvēkiem, lai tava karjera attīstītos un tu sasniegtu izvirzītos mērķus.

Strēlnieks

Šī būs labvēlīga un droša diena, lai veiktu dažādus finanšu darījumus. Tu vari riskēt, jo tavā ceļā nebūs nopietnu kavēkļu un problēmu. Izvirzi ilgtermiņa mērķus un apbrīno to skaistumu, tici tiem, un seko tiem, lai redzētu, kur tie tevi aizvedīs.

Mežāzis

Mežāžu mīļotie cilvēki var nedaudz vilties, jo Mežāža sirdī valda vērtspapīri, partneru nauda un radinieku testamenti. Šajā dienā labāk nepieņemt kardinālus lēmumus, piemēram, par laulības šķiršanu, pārcelšanos vai aiziešanu no darba. Šādu lēmumu pieņemšanai svarīgs aspekts būs laiks.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Vislabprātāk Ūdensvīrs strādās mājās. Tur viņš varēs uzņemt klientus un slēgt līgumus, kas sekmēs viņa uzņēmējdarbību. Šajā dienā gaidāms nozīmīgu draugu apmeklējums. Centies uzmanīgi izvērtēt iegūto informāciju, lai tā sniegtu tev labumu.

Zivis

Iespējams enerģijas samazinājums. Tu vari justies noguris, izjust apātiju un vienaldzību. Tavs garastāvoklis būtiski mainīsies, tāpēc šī diena būs labi piemērota, lai dziedātu, dejotu un izklaidētos. Tas palīdzēs uzlabot garastāvokli un līdz ar to arī pavairos dzīves enerģiju.

Avots: Astromeridian

LA.lv