Horoskopi un mistika
Horoskopi

Ļaujies savai sirdsbalsij, Jāņi tuvojas! Horoskops no 24. maija līdz 6. jūnijam0

Foto – LA.lv

Auns

Auns jutīsies kā apmaldījies trīs priedēs. Nebūs skaidrs ne tas, kurp doties, ne ko sākt darīt. Tas radīs iekšēju neapmierinātību un vēlēšanos visu atstāt pašplūsmā vai nedarīt neko. Maija beigās un jūnija sākumā var pasliktināties pašsajūta un saasināties gremošanas trakta, mugurkaula, ceļgalu un locītavu saišu veselības problēmas. No 1. līdz 3. jūnijam jābūt īpaši piesardzīgiem, jāizvairās no steigas un visu veidu darījumiem.

Vērsis

Vērsim ieteicams atvilkt elpu un paraudzīties uz visu no malas, lai labāk izprastu kopējo situāciju. Nav piemērots brīdis darījumiem un līgumu slēgšanai, jo darījumi neattaisnos cerības un nedos plānoto peļņu. Ieteicams efektīvāk izmantot savā rīcībā jau esošos resursus. Brīvajā laikā ieteicamas relaksējoši ārstnieciskas procedūras, vitamīniem bagāta pārtika, labs miegs un atpūta nelielās kompānijās.

Dvīņi

Dvīņi varēs ļauties dzīves plūdumam, jo viss ritēs savu gaitu. Šajā periodā vairāk uzmanības jāpievērš laika plānošanai, lai izvairītos no tā, ka vairāki darbi veicami vienā laikā. Jūnija sākumā nav ieteicams lietot alkoholu, bezrecepšu medikamentus un eksperimentēt ar gastronomiskām baudām, jo iespējama saindēšanās. Padosies viss, kas neprasa īpašu gatavošanos un iesaistīšanos uz ilgu laiku. Vairāk jāuzturas svaigā gaisā.

Vēzis

Vēzim veiksmīgs periods, ja vien pats to nesabojās. Lai viss ritētu, kā iecerēts, ir jāievēro likumi un sabiedrībā pieņemtās normas. Nav ieteicams rīkoties spontāni un kardināli kaut ko mainīt savā dzīvē, jo tas var novest pie zaudējumiem. Lielāka vērība jāvelta savam veselības stāvoklim un vairāk laika jāatvēl atpūtai un sirdslietām. Tīkama cilvēka klātbūtne un atbalsts dos vajadzīgo enerģijas lādiņu un noskaņojumu.

Lauva

Lauva jutīsies vīlies sevī un citos, jo, lai ko darītu, viss sanāk ne tā, kā domāts. Tāpēc šajā periodā labāk ļauties dzīves plūdumam. Iespējama spriedze partnerattiecībās atšķirīgo viedokļu dēļ, tāpēc, lai situāciju vēl vairāk nesarežģītu, izsakieties skaidri un saprotami, bet bez otra cilvēka pazemošanas. Iespējams, ka Lauva tiks pārbaudīta godīgumā saistībā ar naudu. Nav piemērots laiks riskēt un spēlēt azartspēles.

Jaunava

Jaunavai nāksies ieklausīties citos un varbūt lūgt gan padomu, gan palīdzību, jo pašu spēkiem diez vai izdosies realizēt iecerēto. Nevēlēšanās ieklausīties citos var radīt zaudējumus un iedragāt reputāciju. Pēc padoma ieteicams vērsties pie speciālistiem, jo draugi šoreiz nepalīdzēs. Labas iespējas jūtami uzlabot finansiālo un materiālo stāvokli. Brīvajā laikā ieteicams paplašināt savu redzesloku un apciemot radus.

Svari

Svariem šoreiz diplomātija nepalīdzēs, jo būs jārisina jautājumi, kas skar pašu dzīves un darba apstākļus. Apkārtējie vēlēsies saņemt konkrētas un godīgas atbildes uz jautājumiem. Radušās situācijas ir jārisina, citādi Svari var palikt pie “sasistas siles”. Iekšējas spriedzes un stresa mazināšanai ieteicams pabūt vienatnē, lai izvērtētu visus “par” un “pret”. Piemērots laiks vaļaspriekiem un ceļošanai.

Skorpions

Skorpionam visi svarīgie darbi jādara maijā, jo jūnijā situācija kļūs nedaudz sarežģītāka. Pat tad, ja Skorpionam ir taisnība, tas nav iemesls dzēlībām, jo ar to var iezāģēt zaru, uz kura pats sēž. Jābūt uzmanīgam, darbojoties ar elektroiekārtām un lidojot ar lidmašīnu, jo pastāv risks iegūt traumas. Piemērots laiks ārējā tēla pilnveidošanai un garderobes atsvaidzināšanai. Ieteicama atpūta ūdens tuvumā.

Strēlnieks

Strēlniekam būs sajūta, ka visi viņa plāni jūk un brūk un ne jau paša vainas dēļ. Tāpēc šajā periodā jāseko līdzi, lai ieplānotais tiktu laikus izdarīts vai, vēl labāk, savai drošībai, uzlikt ātrākus termiņus, nekā vajadzīgs. Jūnijā būs vēlme attālināties no sabiedrības drūzmas un vairāk laika pavadīt vienatnē vai nelielā kompānijā. Piemērots laiks atpūtai, apcerei vai vismaz pastaigām dabā, kur nav daudz cilvēku.

Mežāzis

Mežāzis ar patiesu prieku vienu pēc otra realizēs savus nodomus. Lai nebojātu labo garastāvokli un attiecības ar tuviem cilvēkiem, jautājumos, kas ietekmē citus, ieteicams uzklausīt un ņemt vērā arī viņu viedokli. Mežāzim vairāk jāklausa savai sirdsbalsij un jārīkojas saskaņā ar to. Labs laiks darījumiem, līgumu slēgšanai, attiecību sakārtošanai un nostiprināšanai. Ieteicamas sporta aktivitātes svaigā gaisā.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīram vajadzību būs vairāk nekā iespējas tās visas apmierināt, tāpēc pieaugs stress un tas ietekmēs garastāvokli. Jācenšas izvairīties no steigas, jo tas var radīt zaudējumus. Maijā jāseko līdzi transporta līdzekļu tehniskajam stāvoklim un jābūt uzmanīgiem, piedaloties satiksmē uz autoceļiem. Jūnijā situācija pakāpeniski uzlabosies un nostabilizēsies, tad būs arī vairāk brīvu brīžu atpūtai un vaļaspriekiem.

Zivis

Zivīm nāksies iesaistīties darbos, kurus labprāt uzticētu citiem. Lai neveidotos īgnums un neapmierinātība, ieteicams tā sauktos nepatīkamos jeb obligātos darbus padarīt no rīta un tad pārējā dienas daļa paliks patīkamām nodarbēm. Veiksies darījumos un naudas lietās. Var prasīt lielāku atalgojumu, pakāpties pa karjeras kāpnēm vai mainīt darbu. Ieteicams brīvo laiku pavadīt kopā ar ģimeni.

LA.lv