Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 19. maijam. Ieklausies citu padomos!0

Dienas noskaņa

Visums būs labvēlīgs pret tiem, kuri ieklausīsies citu padomos – vai tie būtu radi, draugi, vai vienkārši gudra grāmata. Esi vērīgs!

Auns

Auns šodien var nonākt konfliktā ar dabas māti. Sargies no saules, tā var nebūt mīlīgi noskaņota.

Vērsis

Šodien var rasties iespaids, ka līdz brīdim, kad izpildīsies tava vēlēšanās, palikušas tikai dažas stundas, un tu mēģināsi tās īsināt, kā vien varēdams. Nav vērts tā rīkoties – tevi gaidīs vilšanās un arī laiku iztērēsi lieki.

Dvīņi

Šī diena sola aizraujošus piedzīvojumus un pārdzīvojumus. Tev nāksies uzņemties daudz jaunu darbu, kamēr agrāk iesāktās lietas prasīs tūlītēju īstenošanu.

Vēzis

Šodien siltā ģimenes lokā tev rūpīgi “skalos smadzenes” par morālām un ētiskām tēmām. Izvairīties no tā neizdosies, bet samazināt spiedienu iespējams. Vienkārši nestrīdies pretī.

Lauva

Atklāj savas kārtis, tev tāpat viss redzams sejā. Šodien tu nespēsi glabāt noslēpumus.

Jaunava

Šodien tu vislabāk jutīsies vienatnē, lai klusībā pārdomātu notiekošo. Tas gan diez vai izdosies, tāpēc vismaz centies norobežoties no trokšņa.

Svari

Šodien tu pats nesapratīsi, ko just un domāt. Tev būs grūti pieņemt pašus vienkāršākos lēmumus. Nenervozē veltīgi, paļaujies uz radu un draugu atbalstu.

Skorpions

Skorpioni šodien jutīsies ļoti viegli aizvainojami. Ja tu būsi uztvērējs, nebūtu slikti, bet, tā kā liktenis izlēmis citādi, nāksies ar sevi pastrādāt. Neņem visu tik ļoti pie sirds, tas nevienam nav vajadzīgs, bet tev – kaitīgi.

Strēlnieks

Šodien kāds var mēģināt aizņemt visu tavu dzīves telpu un traucēt jebkurai rīcībai. Tev ir tiesības rīkoties tieši tā, kā uzskati par vajadzīgu, nav vērts klausīties nelūgtos padomdevējos.

Mežāzis

Šodien visam, ko tu dari jābūt ļoti saprātīgam, nedrīksti pieļaut ne mazāko risku. Jebkura rīcība, kas saistītas ar finansēm, prasa rūpību un praktisku pieeju. Ieklausies saprāta balsī.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien tev neizdosies uzvilkt jebkādu masku. Pārāk spilgti no tās apakšas staros tava paša individualitāte, tātad piemānīt nevienu neizdosies. Tāpēc bankas aplaupīšanu vai citu tikpat jautru nodarbi labāk neplāno!

Zivis

Šodien būs jāpieņem kāds lēmums, turklāt labāk to neatlikt uz vēlāku laiku, citādi kāds cits to izdarīs tavā vietā. Dzīve tevi negaidīs, ja izdomāsi kavēties.

LA.lv