Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops nedēļas nogalei. Dzīvo bez steigas! 16

Foto – Valdis Semjonovs

Auns

Aunam, lai izvairītos no pārslodzes, pārdomāti jāplāno darbi. Brīvo laiku ieteicams pavadīt kopā ar domubiedriem pie dabas svaigā gaisā. Sava redzesloka paplašināšanai var doties nelielās ekskursijās un pārgājienos vai apgūt kādu jaunu vaļasprieku. Nav piemērots laiks sākt jaunus darbus un veikt lielākus pirkumus. Sirdslietās iespējama spriedze, tāpēc par saviem plāniem jāinformē laikus.

Vērsis

Vairāk uzmanības jāvelta tiešajiem ikdienas pienākumiem. Darbā iespējama spriedze. Nav ieteicams konfliktēt ar valsts kontrolējošo un kārtību sargājošo iestāžu darbiniekiem. Labs laiks pilnveidot profesionālās iemaņas, labiekārtot dzīves un darba telpas. Nav ieteicams slēgt līgumus un uzsākt jaunus projektus. Piemērots laiks atvaļinājumam vai atpūtai nedēļas nogalē ārpus mājas.

Dvīņi

Dvīņus kaitinās ikdienas sīkumi un tas, ka citi no viņiem prasa to, kas nav viņu kompetencē. Lai izvairītos no pārpratumiem, jāizsakās skaidri un saprotami, bez divdomībām un liekiem jociņiem. Ieteicams veikt transporta līdzekļu tehnisko apkopi un laikus novērst defektus. Jābūt uzmanīgiem, piedaloties satiksmē uz autoceļiem. Vairāk laika jāpavada svaigā gaisā un dabā.

Vēzis

Beidzot Vēzis redzēs, ka viņa teiktais ir sadzirdēts un pārmaiņas notikušas, tomēr, lai visu nesabojātu, jācenšas apvaldīt vēlmi paironizēt un izteikt dzēlīgas piezīmes. Jācenšas izvairīties no steigas un rīcības emociju uzplūdumā. Ja izdosies uz notiekošo paskatīties no malas, būs redzami pareizie situāciju risinājumi. Nav piemērots laiks kardinālām pārmaiņām un jaunu lietu uzsākšanai.

Lauva

Lauva gribēs salikt visu pa plauktiņiem un izveidot tālākas rīcības plānu, tāpēc dusmosies, ja kāds viņu traucēs. Lai mazinātu spriedzi un uzlabotu pašsajūtu, ieteicams apmeklēt relaksējoši dziednieciskas procedūras. Jāatturas no masu pasākumu apmeklēšanas, alkohola lietošanas un iesaistīšanās konfliktsituācijās, jo tas var kaitēt gan paša reputācijai, gan veselībai. Nav ieteicams uzsākt kaut ko jaunu.

Jaunava

Jaunavām saspringts periods. Nāksies pierādīt, ka uz jums var paļauties, ka tiekat galā ar uzticētajiem pienākumiem. Enerģijas apsīkums un nogurums veidos īgnumu un kašķīgumu, tāpēc jāuzmanās ar emociju uzplūdos izteiktajām vēlmēm, jo tās var ātri piepildīties. Ieteicams paņemt brīvdienas un kārtīgi izgulēties un atpūsties. Jāizvairās no steigas un jaunu darbu uzsākšanas.

Svari

Svariem situācija pakāpeniski uzlabojas un stabilizējas. Šajā periodā jācenšas izvairīties pieņemt lēmumus steigā un emociju uzplūdā, jo tā var pats sev radīt sarežģītas situācijas. Nav piemērots laiks kardinālām pārmaiņām, jaunu darbu uzsākšanai un biznesa darījumiem. Nedrīkst no citiem prasīt vairāk, nekā pats spētu izdarīt. Labvēlīgs laiks kultūras un mākslas pasākumu apmeklēšanai kopā ar draugiem.

Skorpions

Skorpionam nāksies pierādīt, ka viņš ir konkurētspējīgs darbā un biznesā, tāpēc šis ir piemērots laiks prezentācijām un reklāmas pasākumiem. Pārdomāti jārīkojas ar naudu, jo iespējams pārmaksāt vai iztērēt līdzekļus par zemas kvalitātes precēm un pakalpojumiem. Jāatvēl laiks sava redzesloka paplašināšanai, tirgus izpētei gan Latvijā, gan ārpus tās robežām. Rūpīgi jāizlasa dokumenti, kurus paraksta.

Strēlnieks

No Strēlnieka tiks prasīts vairāk nekā no apkārtējiem, jo būs vajadzīgas zināšanas un dzīvē iegūtā pieredze, lai atrisinātu radušās situācijas. Jācenšas saglabāt mieru, neļauties emocijām un pesimismam. Šajā laikā nav ieteicams uzsākt kaut ko jaunu vai veikt pārmaiņas. Jāuzmanās, piedaloties satiksmē uz autoceļiem, jo pastāv risks gūt traumas. Piemērots laiks garderobes atjaunošanai.

Mežāzis

Mežāzis gribēs baudīt dzīvi nesteidzoties un bez lielas piepūles. Lai ieceres realizētos, veicamie darbi laikus jāplāno un jāparedz arī laiks atpūtai. Attiecībās jābūt godīgiem un patiesiem, jo iespējami pārpratumi un konflikti. Nav piemērots brīdis darījumiem, lielākiem pirkumiem un jaunu projektu uzsākšanai. Lai nostiprinātu veselību, ieteicamas sporta aktivitātes svaigā gaisā.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīram gribēsies sajust savējo atbalstu un stipru plecu sev līdzās. Lielāka vērība jāvelta savai veselībai un pašsajūtai, jo tas ietekmēs darba kvalitāti. Nav ieteicams pieņemt lēmumus vienpersoniski, bez apspriešanās ar citiem. Piemērots laiks, lai piepildītu savus sapņus un īstenotu ieceres. Veiksies darījumos. Jācenšas izvairīties no masu pasākumu apmeklēšanas un vēlmes veikt kardinālas pārmaiņas.

Zivis

Arī uz Zivīm attiecas tie paši likumi, kas uz pārējiem, tāpēc nedrīkst no otra prasīt to, ko pats nedarītu. Nav ieteicams veikt lielus pirkumus un tērēt līdzekļus ārišķībām. Lai izvairītos no nepatīkamām situācijām un apvainošanas tenku izplatīšanā, ir jārunā tikai par lietām, par kurām ir pārliecināti. Jāseko līdzi transportlīdzekļu tehniskajam stāvoklim, jo iespējami bojājumi un tehniskas problēmas.

LA.lv