Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 2.jūlijam. Neatkāpies, stingri ej uz mērķi!0

Dienas noskaņa

Ievēro savas saistības un rēķinies ar to, ka tev izdosies bez šķēršļiem izmantot citu cilvēku resursus.

Auns

Gudrības, apmācības, dvēseliskā dāsnuma diena. Jebkuras zinības padosies viegli. Labvēlīgi ir iegādes darījumi, lietišķo dokumentu parakstīšana, viesmīlība, bet bīstama ir avantūristiska rīcība, cenšanās uzspiest citiem savas idejas. Nesteidzies, apdomā visas savas darbības.

Vērsis

Šodien darbā Vēršiem nāksies mobilizēties, lai pierādītu savu profesionālismu. Bet sadzīves rūpes var novērst tavu uzmanību no darba pienākumiem. Palūdz tuviniekiem uz laiku atbrīvot tevi no mājas lietu kārtošanas.

Dvīņi

Iespējama nepatīkama saruna ar priekšniecību. Tev var rasties problēmas informācijas trūkuma dēļ. 2.jūlijā, pirms ķerties pie jauniem darbiem, tev ir jāpabeidz iesāktās lietas un labi jāatpūšas.

Vēzis

Šodien tu plūksi sava pavasarī sāktā darba augļus – tevi gaida panākumi, popularitāte, autoritāte un cieņa darbā. Tiesa, no publiskas uzstāšanās labāk izvairīties. Pārskati savus jaunos draudzības un mīlestības sakarus – tie nav uzticami. Bērni tevi sarūgtinās, taču neizrādi stingru prasīgumu, jo tās ir tikai pārejošas domstarpības.

Lauva

Nav izslēgts, ka saasināsies Lauvu neapmierinātība ar savu finanšu situāciju. Tostarp daudzi nonāks izvēles priekšā – ekonomēt vai iztērēt pēdējo naudu. Par laimi, drīz parādīsies iespēja nopelnīt. 2.jūlija vakarā ir vērts apzvanīt visus savus klientus, lietišķos partnerus, izsūtīt savu rezumē, atgādināt darba devējiem par sevi.

Jaunava

Šodien Jaunavas, kas darbojas biznesā, savu uzmanību, iespējams, veltīs dažāda veida darījumiem. Daudziem šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem izdosies visai veiksmīgi piedalīties dažādos pasākumos. Ievēro savas saistības un rēķinies ar to, ka tev izdosies bez šķēršļiem izmantot citu cilvēku resursus.

Svari

Aktīva, radoša diena, kas saistīta ar kosmiskās enerģijas saņemšanu. Nav izslēgti likteņa pavērsieni. Domājams, ka augstais dzīves potenciāls liks tev izrādīt maksimālu aktivitāti un darbaspējas. 2.jūlijā nepadodies veiksmes kārdinājumam – noslēgtie darījumi nenesīs vēlamos rezultātus.

Skorpions

Šodien Skorpioni nevarēs izvairīties no būtiskiem tēriņiem. Ģimenes lietas, radinieki un mājinieki var pieprasīt no Skorpioniem lielāku uzmanību un personisko enerģiju. Daudziem Skorpioniem radīsies vēlme pabūt vienatnē, tālu no kņadas. Nesāc jaunus darbus un izvairies no aktīvas rīcības.

Strēlnieks

Tevi šodien apdraud tie, kurus tu vēl vakar uzskatīji par uzticamiem draugiem. Tavs glābiņš – saliedēt ap sevi domubiedrus. Ieklausies viņu padomos, un tu spersi vienīgo pareizo soli pretim labklājībai.

Mežāzis

Šodien sākas interesants, ilgstošs periods, kad Mežāžu darba uzvaras mīsies ar īsiem braucieniem un romāniem. Tu esi ļoti godprātīgs cilvēks un vienmēr izvirzi sev globālus uzdevumus. Taču tu arī vari sevi nomocīt un sākt nervozēt. Lai no tā izvairītos, tev vajag vairāk atpūsties.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Iespējams, tu uzturēsi slepenus kontaktus, iesaistoties konfidenciālā sarakstē vai arī tev būs darīšana ar slēgta tipa iestādēm. 2.jūlijā paaugstini savu profesionālo un intelektuālo līmeni. Tava informētība izpelnīsies augstu reputāciju domubiedru, lietišķo partneru un pat konkurentu vidū.

Zivis

Pretrunīga diena. No vienas puses, Zivis var būt enerģijas un degsmes pārpilnas, lai ķertos pie lietas un īstenotu dzīvē savas idejas. Vienlaikus šīs zodiaka zīmes pārstāvji var saskarties ar resursu vai praktisku iespēju trūkumu iecerētā realizēšanai. Ja 2.jūlijā tu kaut ko izlemsi, neatkāpies un stingri ej uz mērķi.

Avots: “astromeridian.ru”

LA.lv