Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 2. jūnijam. Riskē, noķer veiksmi aiz astes!0

Dienas noskaņa

Šodien veiksies tiem, kas uzdrīkstēsies riskēt un ķersies pie šķietami neatrisināmām problēmām. Gaidāmas pārmaiņas, kas pozitīvi ietekmēs daudzu cilvēku dzīvi, bet viss mainīsies tik ātri, ka būs grūti paspēt saprast, kas notiek. Diemžēl cīņā par savu taisnību tu vari palikt zaudētājos.

Auns

Šodien tev labāk riskēt un īstenot kaut kādas darbības. Pat tad, ja cietīsi neveiksmi, tu vismaz varēsi attaisnojumu, ka esi mēģinājis. Pretējā gadījumā nevienu, izņemot sevi, vainot nevarēs.

Vērsis

Tu tiecies uzskatīt par neatrisināmu problēmu, kas tāda nemaz nav. Nevajag saindēt dzīvi ar tukšiem pārdzīvojumiem, jo liktenis var atnest patiesu iemeslu satraukumiem.

Dvīņi

Šodien jēga būs tikai no radoša rakstura centieniem, tāpēc tad, ja tev patīk lasīt pamācības vai nodarboties ar līdzīga rakstura boltoloģisku darbību, šī diena apmierinājumu tev nenesīs.

Vēzis

Šodien tev gaidāma diena, kurā tu, tavi tuvākie un citi cilvēki iesaistīsies cīņā par savu taisnību. Iespējams, ka tu šajā cīņā neuzvarēsi.

Lauva

Notikumiem piemīt nepatīkama īpašība notikt tādā ātrumā, kādā tie grib, pilnībā nerēķinoties ar taviem plāniem un vēlmēm. Šodien viss mainīsies pārāk ātri, bet – lai tu vismaz paspētu saprast, kas notiek.

Jaunava

Notiekošās pārmaiņas tevi vai nu neskars, vai mainīs tavu stāvokli uz labo pusi. Nepretojies tām.

Svari

Šai dienai jābūt veiksmīgai. Tā vienkārši nevar tāda nebūt. Īpaši labi tev veiksies tie darbi, kurus tu atliki zināmu laiku atpakaļ. Šodien tu varēsi savilkt visus galus.

Skorpions

Viss, ko tu šodien darīsi, nebūs nopietni. Tāpēc, lai pārāk nebēdātos šajā saistībā, labāk pavadi dienu izpriecās.

Strēlnieks

Tev šodien būs pietiekami daudz laika, lai nodarbotos ar sasniegtā pilnveidošanu. Rūpīgi noslīpēts tava darba rezultāts tiks novērtēts daudz augstāk, nekā kaut kas, kas paveikts uz ātru roku.

Mežāzis

Šodien vairāk nekā jebkad agrāk, tev jātur notiekošais nepārtrauktā kontrolē. Ja tikai uz sekundi novērsīsies, un viss saies grīstē.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Grūti, protams, palikt optimistam, stāvot krustcelēs. Taču liktenis tev nav nemaz tik nelabvēlīgs. Šodien tev ļoti palīdzēs draugi.

Zivis

Šodien pārāk neskaties savā atspulgā, tavs mirdzums tevi var pārāk apžilbināt. Atliek tikai just līdzi cilvēkiem, kas ir tev apkārt.

Avots: “astrorok.ru”

LA.lv