Horoskopi un mistika
Horoskopi

Atbrīvojies no nevajadzīgām lietām! Horoskops no 26. jūlija līdz 8. augustam0


Foto – Pexels
Foto – Pexels
Foto – Pexels

Auns

Aunam, lai izvairītos no pārslodzes, pārdomāti jāplāno darbi un jānosaka prioritātes. Nav piemērots laiks jaunu dabu sākšanai un lielākiem pirkumiem. Lai vieglāk īstenotu iecerēto, var lūgt palīdzību bērniem un tuviniekiem. Vairāk laika jāatvēl atpūtai un vaļaspriekiem, jo tas novirzīs domas no pienākuma sloga un darbiem. Centieties sevi iepriecināt ar patīkamām lietām un nodarbēm.

Vērsis

Vairāk uzmanības jāvelta tiešajiem ikdienas pienākumiem. Darbā iespējama spriedze, jo var būt aizkavēšanās un arī neparedzēti izdevumi. Lai atrisinātu situācijas, vairāk jāieklausās savā iekšējā balsī vai jārīkojas neordināri. Labs laiks profesionālo iemaņu pilnveidošanai, dzīves un darba telpas labiekārtošanai. Nav ieteicams slēgt līgumus un sākt jaunus projektus. Ieteicams labi izgulēties.

Dvīņi

Jūlija izskaņā Dvīņus kaitinās ikdienas sīkumi un citu prasības pēc tā, kas nav viņu kompetencē. Sākot ar augustu, situācija uzlabosies un arī Dvīņi atmaigs. Lai izvairītos no pārpratumiem attiecībās un ģimenē, jāizsakās skaidri un saprotami, bez divdomībām un liekiem jociņiem. Jābūt uzmanīgiem, piedaloties satiksmē. Brīvajā laikā var doties nelielos ceļojumos vai apmeklēt kultūras pasākumus.

Vēzis

Vēzim nav īstais laiks kaut ko kardināli mainīt vai pieņemt gala lēmumu. Lai nesabojātu attiecības ar tuviem cilvēkiem, jācenšas apvaldīt vēlmi paironizēt un izteikt dzēlīgas piezīmes. Jācenšas izvairīties no steigas un rīcības emociju uzplūdumā. Ja izdosies uz notiekošo paskatīties no malas, būs redzami pareizie risinājumi. Piemērots laiks plānošanai un jaunu mērķu noteikšanai, bet ne sākšanai.

Lauva

Lauvai būs sastrēgums finanšu jautājumos, un tas atstās iespaidu arī uz garastāvokli. Lai mazinātu spriedzi, pārdomāti jāplāno izdevumi. Lai uzlabotu pašsajūtu, ieteicams apmeklēt relaksējoši dziednieciskas procedūras. Jāatturas no masu pasākumu apmeklēšanas, alkohola lietošanas un iesaistīšanās konfliktsituācijās, jo tas var kaitēt gan paša reputācijai, gan veselībai. Nav ieteicams sākt kaut ko jaunu.

Jaunava

Jaunavai būs grūti saprast, ko tā dara nepareizi, jo, no malas raugoties, it kā viss ir kārtībā, tikai par to nav prieka. Lai rastu atbildi uz šo jautājumu, ir jāizprot, vai tas, ko dara, ir tāpēc, ka pašai tā gribas, vai arī tāpēc, ka tā ir pareizi vai lai izpatiktu citiem. Piemērots laiks labot pagātnē pieļautās kļūdas. Lai izvairītos no spriedzes un pārpratumiem partnerattiecībās, ir jāsaka tas, ko patiesībā domā, nevis jāklusē.

Svari

Svariem situācija pakāpeniski uzlabojas un stabilizējas. Šajā periodā jācenšas izvairīties pieņemt lēmumus steigā un emociju uzplūdā, jo tā var pats sev radīt sarežģītas situācijas. Nav piemērots laiks kardinālām pārmaiņām, jaunu darbu sākšanai un biznesa darījumiem. Darbā iespējama spriedze, tādēļ jācenšas visu paveikt laikus. Labvēlīgs laiks kultūras un mākslas pasākumu apmeklēšanai kopā ar ģimeni.

Skorpions

Skorpionam nāksies aizstāvēt savu viedokli un pierādīt, ka viņš ir konkurētspējīgs darbā un biznesā. Pārdomāti jārīkojas ar naudu, jo iespējams pārmaksāt vai iztērēt līdzekļus par zemas kvalitātes precēm un pakalpojumiem. Jāatvēl laiks sava redzesloka paplašināšanai, jaunu ideju ģenerēšanai un ieviešanai darba sfērā. Rūpīgi jāizlasa dokumenti, kurus paraksta. Piemērots brīdis sirdslietām un vaļaspriekiem.

Strēlnieks

Pēc saspringtā jūlija Strēlnieks varēs atslābt un atvilkt elpu, jo kopējā situācija jūtami uzlabosies. Šajā laikā nav ieteicams sākt kaut ko jaunu vai veikt pārmaiņas. Īstais brīdis, lai dotos atvaļinājumā vai tālākā ceļojumā. Vides maiņa ļaus uz notiekošo paraudzīties no cita skatupunkta. Lai nepieļautu kļūdas, jāizvairās no steigas un jākoncentrējas uz darāmo. Piemērots laiks, lai atbrīvotos no nevajadzīgām lietām.

Mežāzis

Mežāzis varēs baudīt dzīvi nesteidzoties un bez lielas piepūles. Lai ieceres realizētos, darbi laikus jāplāno un jāparedz arī laiks atpūtai. Attiecībās ar partneriem jābūt godīgiem un patiesiem, jo iespējami pārpratumi. Nav piemērots brīdis darījumiem, lielākiem pirkumiem un jaunu projektu sākšanai. Brīvajā laikā ieteicamas sporta aktivitātes dabā un svaigā gaisā, arī masāžas un SPA procedūras.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs jutīsies noguris un iztukšots, tāpēc gribēsies sajust savējo atbalstu un stipru plecu sev līdzās. Lielāka vērība jāvelta savai veselībai un pašsajūtai. Nav ieteicams strīdēties ar darba devējiem un amatpersonām, jo tas var kaitēt pašam. Jācenšas izvairīties no pārslodzes un vairāk laika jāatvēl atpūtai un miegam. Vēlams atturēties no alkohola vai citu apreibinošu vielu lietošanas, jo tas kaitēs veselībai.

Zivis

Zivīm jāatceras, ka attiecības veido divi cilvēki un abi ir vienlīdz atbildīgi par to, kas viņu starpā notiek. Nav ieteicams mainīt darbu vai sākt kaut ko jaunu. Veiksies darījumos. Lai izvairītos no nepatīkamām situācijām un apvainošanas par tenku izplatīšanu, ir jārunā tikai par to, par ko ir pārliecināts. Piemērots laiks veselības nostiprināšanai un sakārtošanai, kā arī kopīgiem ģimenes pasākumiem.

LA.lv