Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 20. aprīlim. Veic auditu attiecībās!0

Dienas noskaņa

Šī diena ir ļoti piemērota, lai veiktu auditu savās personīgajās attiecībās. Jau atkal padomā, vai tev tuvumā ir vērtīgi cilvēki, vai starp viņiem ir potenciālie nodevēji? Nevar būt izslēgts, ka viens no taviem draugiem pastāvīgi tevi aprunā. Esi piesardzīgs, kad mēģini noskaidrot šī uzbrucēja identitāti, un dari visu, lai liktu “vilkam” beigt izlikties par “jēru”.

Auns

Auns šodien piedzīvos vieglumu un pilnīgu garīgu mieru. Darbā tevi it neviens un it nekas nenovērsīs uzmanību no pienākumu veikšanas. Strādājot bez spiediena un liekām pūlēm, tu gandrīz nenogursi un būsi optimistisks par šo vakaru. Tu to vēlies pavadīt ar sev tuvajiem cilvēkiem, bet ārpus savas mājas sienām. Tas ir tavā ziņā – izvēlēties, kur atpūsties – piknikā,kino teātrī vai kādā citā vietā.

Vērsis

Vērsim šodien nav atļauts demonstrēt pārākumu komunikācijā ar vecākas paaudzes cilvēkiem. Cilvēki, kuri tev deva dzīvību, nav pelnījuši, ka tu ar viņiem runā iedomīgi. Rūpīgi ieklausies ikkatrā padomā, ko sniedz tavi vecāki. Tu izliksies, ka darīsi tieši tā, kā viņi ieteikuši, un tikai tad rīkosies saskaņā ar savām domām. Galvenais ir tas, lai tu pret saviem vecākiem izturies ar dziļu cieņu.

Dvīņi

Dvīņi varētu ievērot, ka šodien viņiem būs grūti veidot dialogu ar kādu tuvu cilvēku. Šis cilvēks centīsies tevi pārliecināt par savu taisnību. Tev būs grūti to pieņemt, jo tev būs tieši pretējs viedoklis. Centies izvairīties no strīda, jo tas pie nekā laba nenovedīs. Ir iespējams, ka tu un tavs partneris izbeigs dialogu ar lielu strīdu, pēc kura neviens no jums nevēlēsies komunicēt.

Vēzis

Šodien zvaigznes Vēzim sola svarīgu tikšanos ar interesantu cilvēku darba vietā. Viņš var kļūt ne tikai par jūsu atbalstītāju, bet arī labu draugu. Laba diena, lai tiktos ar draugiem un dotos jaukā izbraukumā, tāpēc neatsakieties no komandējuma. Jums diena solās būt izdevusies.

Lauva

Lauva šodien jutīsies mazliet noguris. Pēc ierašanās darbā tev uzticēs jaunu projektu, un tu nekavējoties sapratīsi, ka ar to nebūs viegli tikt galā. Nebaidies patērēt laiku, meklējot uzticamus sabiedrotos, jo bez viņiem tu to nespēsi paveikt. Vislabākais partneris tev būtu kāds, ar bagātu dzīves pieredzi.

Jaunava

Jaunavai šodien ir lemts saņemt daudz atzinīgu vārdu no sava priekšnieka. Tu triumfējoši iesniegsi savu projektu, un tavs priekšnieks būs patīkami pārsteigts. Mazliet vēlāk tev lūgs iemācīt visiem saviem kolēģiem to pašu metodoloģiju, kuru izmantoji šim uzdevumam. Tev glaimos, ka tava oriģinālā metode tiek augstu novērtēta.

Svari

Svariem šodien ieteicams nelekt pārāk augstu. Augstie mērķi, kurus sev esi nospraudis, nav sasniedzami vienas dienas laikā. Pirms tam tev vajadzētu iziet detalizētu apmācību, kā arī izveidot soli pa solim plānu visam, ko taisies darīt tuvākajā nākotnē. Tas nebūs izniekots laiks, ja tu laicīgi iegūsi ietekmīgu cilvēku atbalstu. Tāpēc aizmirsti uz mirkli par savu lepnumu un piezvani savam cienījamajam radiniekam.

Skorpions

Skorpionam šī diena nenesīs nepatīkamu pieredzi. Tava dzīve sekos jau uzņemtajam kursam, sekojot jau pazīstamajai trajektorijai. Mājas, darbs, atpūta – tas ir viss, kas tevi šodien sagaida. Visspēcīgākais iespaids par šo piektdienu tev radīsies saistībā ar mazu pirkumu internetā. Saņemot savu pasūtījumu, tu veltīsi visu vakaru šīs brīnumiekārtas apgūšanai.

Strēlnieks

Strēlnieks šodien būs mazliet saskumis, redzot, kā jau atkal paaugstinājums amatā tiek kādam citam. Ja tu esi pārliecināts, ka priekšnieks tevi nevērtēja objektīvi, neklusē par to. Izaugsme karjerā paies secen, ja šodien atklāti nerunāsi ar vadību. Taktiski, bet pārliecināti paud savu neapmierinātību un uzdod jautājumus, kas tevi satrauc.

Mežāzis

Mežāzis šodien varētu nesagaidīt labu iznākumu svarīgā ģimenes sapulcē. Jautājums, kas ir tavu radinieku darba kārtībā, netiks atrisināts tā, kā tu vēlētos. Tas tevi kaitinās, bet tu nesteigsies paust savu neapmierinātību. Zinot, ka tika pieņemts nepareizs lēmums, tu plāno klusām nogaidīt un noskatīties, kā tavu radinieku projekts izgāžas. Patiesībā tas nav godīgi, bet tu nevari pārliecināt savu ģimeni pats par savu plānu, un, lai arī ko kāds teiktu, citādi tas nestrādās.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs šodien saņems ļoti kārdinošu piedāvājumu. Viens no taviem bijušajiem kolēģiem to adresēs tev, informējot, ka ļoti prestiža pozīcija drīz atbrīvosies viņa darba komandā. Tev ir jāizvēlas starp savu pašreizējo darbu un šo iespēju. Pirms pieņem lēmumu konsultējies ar savu ģimeni un apsver arī visus plusus un mīnusus, ja tu aiziesi no esošās darba vietas.

Zivis

Zivis šodien izrādīs nepamatotu stūrgalvību. Tu nepiekāpsies savam partnerim darbā, pat par spīti tam, ka šī cilvēka idejas būs labākas. Iznākumā tu uzstāsi uz savu un tādējādi savu kopējo projektu ievedīsi tumšos džungļos, no kuriem būs ļoti grūti tikt ārā. Tu vari novērst veselu kalnu problēmu, ja ieklausīsies padomos un iemācīsies atzīt to, ka kļūdījies vairākās svarīgās lietās.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Savaldzina uz mūžu: 3 horoskopa zīmju sievietes, kuras vīrieši nespēj aizmirst pat pēc šķiršanās
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Analizē kļūdas un tu sapratīsi, kāpēc dabūji ar grābekli pa pieri! Horoskopi 16. augustam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Sirds vietā akmens: 3 horoskopa zīmes, kas gandrīz nekad neizrāda savas emocijas 2
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Arī visos bērnudārzos latviešu valoda nākotnē varētu būt pamatvaloda. Saruna ar izglītības ministri Ilgu Šuplinsku 5
Intervija 4 stundas
LE
LETA
Latvijā
TIEŠRAIDE: Vēl Rīgas mēru. “Saskaņa” un GKR vienojušās par amatiem 1
3 stundas
LE
LETA
Dabā
Otrdien saule mīsies ar mākoņiem un gaisa temperatūra sasniegs +25 grādus
37 minūtes
LA
LA.LV
Ekonomika
“Akropolē” darbu sācis jaunais KFC restorāns
40 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Jūrmalas mežā audzēta marihuāna
1 stunda