Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 20. martam. Tas ir oficiāli – pavasaris klāt!0

Dienas noskaņa

Šodien ir pavasara ekvinokcijas diena, kad diena un nakts ir vienā garumā. Ezoteriķi to vienmēr uzskatījuši par īpašu iespēju iedarbīgiem rituāliem.

Auns

Šodien ir labvēlīga diena dažādiem eksperimentiem. Īpaši izdevīgi būs jauninājumi jomās, par kurām nav pieņemts skaļi runāt pieklājīgā sabiedrībā.

Vērsis

Pienācis laiks palepoties ar lauru vainagu. Tu esi pietiekami cītīgi strādājis, lai nedaudz atslābinātos. Ja tas tomēr nav iespējams, vienkārši samazini tempu.

Dvīņi

Šodien veiksmīgi un pat patīkami būs kontakti ar Lauvām, Dvīņiem un Ūdensvīriem. Pārējās zodiaka zīmes gan šodien labāk liec mierā – nekas labs no tā neiznāks.

Vēzis

Ja spēsi izbrīvēt laiku ballītes sarīkošanai vai tevi uzaicinās uz svinībām, kuras rīko kāds cits – veiksme un panākumi garantēti. Šodien neizdosies izvairīties no goda nosaukuma “Sabiedrības dvēsele”.

Lauva

Šodien tev pat pašas neticamākās idejas šķitīs visnotaļ reālistiskas. Tevis būvētās smilšu pilis mēdz būt visai noturīgas.

Jaunava

Lai arī tev varbūt šķiet, ka nav īstais brīdis, pienācis laiks sarīkot mazus svētkus draugiem un radiem. Tiesa gan, pastāv nopietna iespēja palikt nesaprastam, ja vēlēsies kādam atklāt savu sirdi.

Svari

Šodien koncentrējies uz kādu vienu nodarbošanos, jebko, kas atšķiras no ikdienības. Tu nespēsi pārtaisīt citus cilvēkus, bet varēsi atrast sabiedrotos.

Skorpions

Šodien jau no rīta pēc pamošanās jutīsies izredzēts. Sekas tam var būt visdažādākās, bet garlaicīgi noteikti nebūs.

Strēlnieks

Šodien būsi noskaņots pārāk paškritiski, turklāt bez iemesla. Pat ja kāds nokļuvis nepatīkamā situācijā, jo nav ieklausījies tavos padomos, tu jutīsies vainīgs. Vaina nav tā, ka esi bijis nepietiekami pārliecinošs – vienkārši liktenis.

Mežāzis

Šodien nodarbojies galvenokārt pats ar savām lietām, par laimi to vienmēr ir vairāk nekā pietiekami. Nevajag uzvelt sev vēl arī citu problēmas.

Ūdensvīrs

Centies nedot sev ne mazāko iespēju novirzīties no izraudzītā ceļa, citādi atgriezties uz tā būs grūtāk nekā iedomājies.

Zivis

Tavs slinkums šodien sitīs devīto vilni. Tā kā šķirties no dīvāna tevi tāpat nekas un neviens nepiespiedīs, vismaz palasi kādu labu grāmatu!

LA.lv