Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 21. aprīlim. Uzsmaidi pasaulei, tā atsmaidīs pretī!0

Auns

Aunam šodien vajadzētu izvairīties no pesimistiskām domām. Līdzko nonāksi to varā, tu riskē zaudēt objektīvu pašvērtējumu, pievienojoties tiem cilvēkiem, kuri ir izteikti nepārliecināti par savām spējām. Tas būs vēl bīstamāk, ja šodien tev ir jāuzstājas publiski, jāiesniedz svarīga atskaite vai ieplānotas biznesa pārrunas. Ir tikai viens labs padoms – atrodi vārdus, kas liks tev ticēt, ka dzīvē esi uzvarētājs.

Vērsis

Vērsim šodien nebūs daudz apgrūtinājumu, bet nebūs arī iemesla entuziasmam. Vispirms tev ir jāpieveic daudz pienākumu, un vakarā tu strādāsi kopā ar savu otru pusīti. Ja tu vēlies, tu vari atdzīvināt šo monotono procesu. Jau laicīgi apbruņo sevi ar smieklīgiem stāstiem un jokiem, lai vēlāk, strādājot kopā, tos varētu izmantot.

Dvīņi

Dvīņi šodien sasniegs iespaidīgus rezultātus sportā. Tas ir saistībā ar sacensībām, kurās piedalīsies kopā ar kolēģiem. Kad uzvara tiks piešķirta tavai komandai, tu piedzīvosi patiesu prieku un uzaicināsi savu komandu kopā nosvinēt šo sasniegumu. Tavs vakars noslēgsies kādā kafejnīcā un mājās atgriezīsies vēlāk nekā ierasts. Ja tev ir partneris, tev jau laicīgi viņu vajadzētu par to pabrīdināt.

Vēzis

Vēzim vajadzētu atteikties no kritiskām piezīmēm. Dusmu apspiešana būs viegla, ja skatīsies uz apkārtējo pasauli ar optimismu. Uzsmaidi tai, un visa pasaule atsmaidīs pretī, ieskaujot tevi nesagraujamā harmonijā. Šī diena ir piemērota radošumam, mīlestībai un jaunu draudzību dibināšanai.

Lauva

Lauvas šodien mēģinās atstāt lielisku iespaidu uz savas otras pusītes vecākiem. Tu savu apģērbu izplānosi līdz pat vismazākajai detaļai, pavadīsi daudz laika, kārtojot māju, un vairākas stundas nopūlēsies, gatavojot īpašu maltīti. Visas šīs pūles nesīs gaidīto rezultātu, un tavas otras pusītes vecāki izlems, ka tu esi viņu mīļotā bērna cienīgs.

Jaunava

Jaunavai šodien būs jāizvēlas starp ģimeni un draugiem. Tava palīdzība būs nepieciešama gan mājās, gan tava labākā drauga mājās. Visticamāk, tu vienkārši metīsi monētu un sniegsi savu palīdzību viņam, zinot, ka tas radīs traci tavās mājās. Palīdzējis tikt galā ar drauga problēmām, tu atgriezīsies mājās, kur būsi aizvainotu radinieku ieskauts – par laimi tev būs pamatots attaisnojums.

Svari

Svari ļoti rūpīgi izvēlēsies savu izskatu šī vakara pasākumam. Līdzko tu tur parādīsies, visas acis būs pievērstas vienīgi tev, nevis sanākšanas galvenajam iemeslam. Lai neizbojātu gaviļnieka noskaņojumu, dari visu, lai ievirzītu svinības atpakaļ sākotnējajā gultnē. Tev nav jāgarlaikojas, jo noteikti vari atrast kādu, ar ko parunāt.

Skorpions

Skorpionus šodien kaitinās kāda konkrēta cilvēka uzvedība. Tas ir saistīts ar ilgi lolotu sirdsāķīti, kas vispirms piekritīs vakaru pavadīt kopā ar tevi, bet pēdējā brīdī pārdomās. Protams, tava vilšanās būs ļoti spēcīga, bet tas tev arī nedod tiesības aizvainot šo cilvēku. Vieglāk ir pieņemt šo atraidījumu un pievērst savu uzmanību kādam citam.

Strēlnieks

Strēlnieks šodien plāno apciemot vietas, kur pavadīja savu agrīno bērnību. Tu nekļūsi nostaļģisks, pastaigājoties pa dīvaini pazīstamajām vietām vai redzot savus kaimiņus novecojušus. Tevi šeit nogādās kādi konkrēti iemesli. Ir kāds cilvēks, kuram tu izlemsi palīdzēt. Tas būs grūti, bet tu spēsi palīdzēt savam skolas draugam tikt galā ar kādu nopietnu personīgu problēmu.

Mežāzis

Mežāzis šodien ar nožēlu atcerēsies visas kļūdas, kas saistītas ar personīgajām attiecībām. Tevi it īpaši nomāks nesens starpgadījums starp tevi un tavu otru pusīti. Tu nevari likt viņai aizmirst vārdus, kurus aizkaitinājuma brīdi teici. Bet tu vari darīt visu, kas ir tavos spēkos, lai liktu savam partnerim saprast, cik ļoti to nožēlo.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīrs šodien varēs veikt ļoti vērtīgu pirkumu. Tu nejauši ieskatīsies veikalā un ieraudzīsi, ka tas, ko jau labu laiku gribēji iegādāties, tiek pārdots ar ievērojamu atlaidi. Bez vilcināšanās tu nopirksi šo lietu un būsi ar to ļoti apmierināts. Diena beigsies vēl pozitīvāk, ja tu izlemsi apciemot vecu draugu.

Zivis

Zivīm šodien būs laiks, lai daudz ko paveiktu. Dienas laikā tu kārtīgi pabeigsi savu pašreizējo projektu, un tev būs brīvs laiks, lai palīdzētu kolēģim ar viņa darbu. Viņš izlems kārtīgi pateikties par viņa problēmu atrisināšanu. Tāpēc tu attapsies bārā (vai kādā citā izklaides vietā atkarībā no tavas gaumes un interesēm). Jūs ar kolēģi runāsiet vairākas stundas, jo izrādās, ka viņš ir ļoti interesants sarunu biedrs.

LA.lv