Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 21.martam. Uzticies profesionāļiem!0

Dienas noskaņa

21. marts nav piemērotākais laiks eksperimentiem ar stilu. Ja tu esi ieinteresēts šādā piedzīvojumā, neuzsāc to bez profesionāļu palīdzības. Vakarā ir vērts aizmirst par ārējām lietām un sākt koncentrēties uz jautājumiem, kas saistīti ar cilvēcisko komunikāciju.

Auns

Aunu šodien uztrauks kāda kolēģa liktenis. Šis cilvēks atklās, ka biežo konfliktu ar vadību dēļ viņš vēlas aiziet no darba. Tu centīsies atrunāt viņu no šī soļa, bet tavs kolēģis atteiksies uzklausīt argumentus. Tāpēc atgriezīsies mājās jūtot, ka vēl viena nodaļa tavā darba stāstā ir noslēgusies (nodaļa, kurā šī atbildīgā persona, apveltīta ar augstu profesionālismu, vienmēr bija kopā ar tevi).

Vērsis

Vērsim šodien ir lemts nokļūt kādā gleznainā vietā. Tu tur nokļūsi saskaņā ar augstākā menedžmenta instrukcijām. Kad šis uzdevums būs pilnībā paveikts, tev atliks laiks, lai uzņemtu skaisti bildes. Tu tās publicēsi sociālajos tīklos, tādējādi piesaistot daudz pozitīvu atsauksmju. Tu šo dienu noslēgsi vēl pozitīvāk, bet kā – tas tev jāredz pašam.

Dvīņi

Dvīņi šodien darbosies kā miera uzturētāji. Vispirms tu apslāpēsi ļoti sarežģītu konfliktu starp taviem kolēģiem. Vakarā tu izlemsi piezvanīt savam labākajam draugam, bet uzzināsi, ka viņš ir sliktā noskaņojumā kāda strīda dēļ ar savu otru pusīti. Un jau atkal – tu palīdzēsi viņiem salabt. Ar tavu palīdzību šis pāris spēs tikt tam pāri.

Vēzis

Vēži šodien nebūs apmierināti ar kāda svešinieka rīcību, kurš sevi atkārtoti sludina kā profesionāli kādā specifiskā jomā (ārsts, kosmetologs, mehāniķis). Tev būs jāizmirst par savu labo audzināšanu, lai spētu tikt galā ar šo cinisko personu. Rezultāts būs neparedzams. Tu un šis pretējā dzimuma pārstāvis izbeigsiet savu ķildu, tagad jau ieinteresēti viens otrā.

Lauva

Lauvas šodien nebūs izteikti spēcīgi visās jomās, kas saistītas ar runāšanu. Ja tev ir svarīgas pārrunas vai jāveic publiska uzruna, vispirms patrenējies. Izlasi dzejoli pie spoguļa vai izstāsti mīļotajam kādu stāstu. Tava publiskā uzstāšanās tiks uzņemta labi, ja ne mirkli nevilcināsies vai neapšaubīsi savu triumfu un panākumus. Pašpārliecinātība kopā ar smaidu spēj paveikt brīnumus.

Jaunava

Jaunava šodien varētu atrast kaut ko vērtīgu, kas pieder kādam citam. Tavā priekšā būs dilemma – atgriezt to saimniekam vai arī paturēt sev? Ieklausies visā, ko saka tava sirdsapziņa un izvieto sludinājumu par nozaudēto priekšmetu. Cilvēks, kam to atgriezīsi, būs patiesi pateicīgs. Papildus “paldies” viņš varētu pasniegt dāvanu, kas padarīs tevi ļoti laimīgu.

Svari

Svari šo dienu neatcerēsies kā sensacionālu. Tava dzīve ritēs tāpat, kā visās citās darba dienās. Bīdot uz priekšu tavu mūžīgo “mājas-darbs-ģimene” ciklu, tu atcerēsies savu trako jaunību. Neviens neliedz tev atgriezt vecās dienas, noorganizējot kaut ko līdzīgu atmiņu vakaram ar saviem draugiem.

Skorpions

Skorpioni šodien radikāli mainīs savu personīgo dzīvi. Ja tu esi viens, šodien satiksi cilvēku, kuru vēlēsies aprecēt no pirmās tikšanās minūtes. Ja tev jau ir otra pusīte, šāda tikšanās liks tev apdomāties. Ja tev ir svarīgs pašreizējās attiecības, bēdz no kārdinājuma. Un otrādi – ja tavs mīlasstāsts ir izsmēlis sevi, pieliec tam punktu un nekavējoties sāc veidot jaunu!

Strēlnieks

Strēlniekiem šodien ieteikts pavadīt laiku brīvā dabā. Izbaudi pavasari, bet neaizmirsti par nepiepildītajiem solījumiem kādam no saviem radiniekiem. Starp citu, būtu jauki, ja tu viņu uzaicinātu pievienoties pastaigai! Ieklausoties stāstos no šī cilvēka dzīves, tev arī būs daudz jaunas vielas pārdomām.

Mežāzis

Mežāzis šo dienu pavadīs nesaskaņās ar kādu no kolēģiem. Jums tiks uzticēts kopīgs projekts, kurš ir diezgan sarežģīts. Pirms uzņemties šo pienākumu, tu izlemsi izveidot soli-pa-solim plānu, detalizēti aprakstot, kas dara ko un kad. Protams, tavs partneris uzstās uz pretējo, un jūsu strīds prasīs vairākas stundas vērtīgā laika.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīrs šodien būs pārāk vieglprātīgs un flirtēs ar kādu jaunu cilvēku. Tavs esošais partneris to ievēros, un tev klāsies plāni. Vispirms tava otra pusīte sarīkos scēnu un tad pilnībā atteiksies komunicēt ar tevi. Tāpēc viesi, kas nāks tevi apciemot, sēdēs drūmā klusumā un tad dosies mājās. Tu spēsi atrisināt šo konfliktu, ja nekavējoties atzīsi, ka atļāvies pārāk daudz brīvības.

Zivis

Zivīm šodien nav ieteikts spēlēties ar citu jūtām. Pirms pievērsies klajai maldināšanai, padomā par sekām. Būs daudz labāk, ja noliksi sevi gandrīz piemuļķotās personas lomā. Tas tev palīdzēs saprast, cik labi ir netikt maldinātam. Nav labi izmantot mānus un krāpšanos, pat ja to izmanto, lai slēptu nepatīkamo patiesību.

LA.lv