Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 22.aprīlim. Seko savai sirdij!0

Dienas noskaņa

Svētdien iespējams maldinošas izjūtas, kas nozīmē, ka nevajadzētu pieņemt galīgos lēmumus nevienā jautājumā. Nogaidi, līdz saņemsi vairāk informācijas un vadīsies pēc faktiem, nevis izjūtām!

Auns

Labāk paklusē, nekā sarunā lieku! Veiksme šodien būs tavā pusē, kamēr pats to neatgrūdīsi. Vakaru pavadi kādā SPA, pirtī vai baseinā – ūdens nomierinās saspringtos nervus.

Vērsis

Centies šo dienu labi saplānot, lai pēc tam punktu pa punktam savu plānu īstenotu. Improvizēti lēmumi šodien nebūs sevišķi veiksmīgi, impulsivitāti atliec uz citu dienu.

Dvīņi

To, ko uzskatīji par dziļi konfidenciālu informāciju, pārbaudot izrādīsies visiem zināma lieta. Izvairies no nokļūšanas muļķīgā situācijā, mēģinot saglabāt noslēpumainību.

Vēzis

Šodien velti kādu laiku savas veselības uzlabošanai: aizej uz kādu profilaktisku pārbaudi, piemēram, nodod analīzes, ko parādīt savam ģimenes ārstam. Uzmanība vajadzīga arī automašīnai un citiem mehānismiem, kuru darbība sen nav pārbaudīta.

Lauva

Šodien būs grūti nosēdēt uz vietas. Ideju pārpilnība liks šaudīties uz visām pusēm, raustīt arī apkārtējos, cenšoties tiem kaut ko izskaidrot. Atrodi laiku un vietu, lai nomierinātos un pabūtu vienatnē.

Jaunava

Sestdien tu drīksti nospļauties uz to, ko “vajadzētu” darīt (ja, protams, par pārkāpumu nedraud nošaušana uz vietas), un nodarbojies ar to, ko tiešām gribas darīt. Šodien vari to atļauties!

Svari

Tavas izjūtas šodien varētu būt nedaudz haotiskas. Tomēr, lai cik dīvaini izklausās, tu spēsi paveikt patiešām daudz: iepriecināt gan sevi, gan jaunākos ģimenes locekļus, gan pavadīt laiku ar savu otro pusīti divatā.

Skorpions

Šodien var notikt kādas pārmaiņas, kas attieksies tieši uz tevi. Tikai nekrīti tāpēc panikā, citādi riskē šajā stāvoklī pavadīt ilgu laiku. Mēģini iepriecināt sevi ar to, kas tev parasti palīdz atslēgties no ikdienas – kino apmeklējumu, iepirkšanos, satikšanos ar draugiem vai vienkārši saldo nekā nedarīšanu.

Strēlnieks

Šī būs ļoti klusa un mierīga brīvdiena. Arī samērā produktīva, ja, protams, tev izdosies piespiest sevi kaut ko darīt. Bet tas nebūs vienkāršs uzdevums, tāpēc varbūt nemoki sevi un velti laiku jaukai atpūtai? Rīt ar jauniem spēkiem izdarīsi visu daudz ātrāk.

Mežāzis

Svētdien izvairies no trokšņainām ballītēm un saviesīgiem pasākumiem. Tie tevi ātri nogurdinās, sniedzot visai maz prieka, drīzāk nīgrumu un galvassāpes. Ja ārā spīd saulīte un vilina pavasara smaržas, ļaujies tām. Varbūt vari apciemot laukos dzīvojošus radus vai draugus?

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien centies apspiest kvēlo vēlēšanos žēloties par visu un visiem. Pretējā gadījumā noteikti atradīsies kāds, kurš ar prieku paskaidros, ka pats vien pie visa esi vainīgs. Pat ja tā ir taisnība, labāk tev no tā nekļūs!

Zivis

Tev būs tieksme uzņemties vairāk, nekā vajadzētu un tu spēj paveikt. Vispirms nomierinies un visu kārtīgi apdomā: vai tiešām tev jāuzņemas tas, ko, iespējams, nemaz nevarēsi izpildīt? Ja lieta ir svarīga, uzzini, ko varētu aicināt palīgā – šis darbs nav pa spēkam vienam!

LA.lv