Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 22. jūnijam. Uzsmaidi pasaulei!0

Dienas noskaņa

Šī diena ir ļoti piemērota, lai atzītos savās jūtās. Runājot ar savu sirdsāķīti, izvairies no intelektuālām frāzēm un visa, kas ir kļuvis mākslīgs. Padomā, kā patiesi un oriģināli atzīties savās jūtās, pārsteidzot un aizkustinot viņu ar vārdiem.

Auns

Auns šodien varētu pārsteigties savos pieņēmumos par cilvēkiem. No pirmā acu uzmetiena, viņi tev neinteresēs, un tu izlemsi, ka tev šo diskusiju vajadzētu beigt. Bet tavs tuvs draugs vai radinieks būs ļoti ieinteresēts šajā cilvēkā. Starp viņiem ātri izveidosies saikne un jau vakarā paziņos, ka viņi ir pāris. Redzot, cik mīļa un aizkustinoša ir viņu komunikācija vienam ar otru, tu sapratīsi, ko palaidi garām.

Vērsis

Vērsis šodien saņems dīvainu dāvanu no savas otras pusītes. Viņi tev prezentēs kaut ko, kas ir neatņemama viņa hobija sastāvdaļa. Tas tev liek domāt, vai tas patiesi ir domāts tev? Tavs partneris nespēs tev sniegt tiešu atbildi, kas tevi aizvainos vēl vairāk. Tev ir tikai viena atbilde – doties uz veikalu, nopirkt to, kas tev patīk visvairāk un tad “uzdāvināt” to savai otrai pusītei.

Dvīņi

Dvīņi šodien saņems uzmanības apliecinājumus no kādas daudz jaunākas personas. Tu esi kā vecākais un gudrākais draugs jaukā komunikācijā ar viņu, bet šis cilvēks interpretēs tavu uzmanību citādi. Šis cilvēks piepeši izlems, ka tu vēlies uzsākt romānu, un tu centīsies izskaidrot, ka tas nav tavos plānos. Tāpēc uzsāksies ilga un dīvaina saruna. Savas jaunības dēļ šī nepieredzējusī persona vēl turēsies pie savas fantāzijas (apgalvojot, ka jūs esat kā radīti viens otram).

Vēzis

Vēži šo dienu pavadīs ar vecākajiem ģimenes locekļiem. Vispirms tu palīdzēsi viņiem tikt galā ar mājas darbiem, kopā dosieties nopirkt kādam dāvanu. Šī izvēle tev būs grūta. Lielās vecuma starpības dēļ tu un tavi vecāki redzēs ieteikto pirkumu savādāk. Galu galā, jūs atradīsiet kompromisu. Tu sagādāsi ļoti konservatīvu dāvanu, bet iesaiņosi to radoši.

Lauva

Lauvas šodien izlems mazliet atjaunot savu garderobi un ne tikai savu, bet arī sava partnera. Kamēr jūs kopā iepirksieties, starp jums daudz kas notiks: smieklīgas diskusijas, apskatot vienu vai otru apģērbu, savstarpēja ķircināšanās un aktīva flirtēšana pie pielaikošanas istabas. Daudz ko iegādāsieties, un kopumā būsi ar pirkumiem apmierināts. Tomēr jau rītdien tu varētu izlemt doties iepirkties vēlreiz – lai nopirktu visu to, ko tava otra pusīte noraidīja.

Jaunava

Jaunavas šodien pierādīs sevi kā attapīgus studentus. Tu dosies apciemot savu vecāko radinieku un, lai izrādītu viņam cieņu, piekritīsi pamēģināt viņa mīļāko hobiju. Šis cilvēks ar sirmajiem matiem tev daudzas stundas stāstīs par šo hobiju. Pamazām tev pašam tas sāks iepatikties. Tu beigsi izlikties, ka tevi tas interesē, jo patiesi vēlēsies iemācīties šī savdabīgā hobija pamatus.

Svari

Svari šo dienu pavadīs tieši tā, kā ieplānoja. Tev nav jāatsakās no saviem plāniem, pat ja uzrodas neaicināti ciemiņi. Tu ar viņiem dažas minūtes parunāsies, izskaidrojot, ka šodien biji ieplānojis kārtot un tīrīt māju. Viesi dosies prom, un tu turpināsi atsvaidzināt māju. Nākamais punkts tavā plānā ir noskatīties mīļāko seriālu vai palasīt kādu labu grāmatu.

Skorpions

Skorpioni šodien izjutīs steigas sekas. Tu neļausi savam partnerim pilnībā paust to, ko viņš vēlējās pateikt, un rezultātā neuzzināsi patiesību par viņa nesenajiem “nedarbiem”. Aizcērtot durvis, tu dosies apciemot draugus. Nobeigumā tu piekritīsi noklausīties stāstu un sapratīsi, ka pārsteidzies ar secinājumiem.

Strēlnieks

Strēlnieks šodien cīnīsies, lai izrādītu interesi par kādu konkrētu cilvēku. Tu esi diezgan stingri apņēmies iekarot viņa sirdi (gatavs pat aizņemties iespaidīgu apģērbu). Šovakar tu un tavs sirdsāķītis pavadīs randiņu romantiskā atmosfērā. Pēc dažām intīmām atklāsmēm tev nāksies atzīt, ka ļoti kļūdījies un šis cilvēks nav tik ideāls, kā tava bagātā iztēle lika tev ticēt.

Mežāzis

Mežāzis šodien mēģinās atrast instrukcijas kādai ierīcei, kas ir neaizstājama, strādājot no mājām. Tu pat sev paspēsi pārmest, ka nepaprasīji savai otrai pusītei, kā šī “brīnumu” ierīce darbojas. Vēl vienu sarežģījumu radīs īsziņa no tava darba kolēģa. Tu visvienkāršākajos terminos mēģināsi viņam izskaidrot, kas jāmaina projektā, bet kaut kāda iemesla dēļ viņš nesapratīs.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīru šodien uzveiks nepārvarams slinkums. Tu centīsies tīrīt vai apdarīt citus mājas darbus, bet drīz sapratīsi, ka šo dienu nevēlies tā pavadīt. Tevi vairāk piesaistīs pievēršanās kādam televīzijas seriālam, tavam mīļākajam hobijam vai komunikācijai sociālajos tīklos. Dienas beigās tevi apciemos labs draugs, kurš dalīsies ar saviem tuvāko brīvdienu plāniem.

Zivis

Zivis šodien atteiksies veikt jebkāda veida pirkumus. Tu pie šāda lēmuma varētu nonākt, jo sapratīsi, ka tikai savu tēriņu dēļ nevari iekrāt gana daudz, lai varētu nopirkt to, ko patiešām vēlies. Uzsākot taupīt, tu riskē ieslīgt galējībās. Tas ir pavisam nepareizi: aizliegt savai otrai pusītei nopirkt visu ikdienas dzīvei nepieciešamo. Kopumā tev vajadzētu pielāgot savu projektu, iekļaujot visu, kas ir būtisks tev un tavai ģimenei.

LA.lv