Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 23. martam. Īstenosies bumeranga princips!0

Dienas noskaņa

Šodiena ir pavisam nepiemērota visam, kas ir saistīts ar mīlestību. Pirms sāc veidot plānu reformām šajā frontē, padomā vēlreiz – vai tās patiešām nepieciešamas? Varbūt vienīgā lieta, kas jāmaina, ir tava attieksme pret attiecībām. Saproti sevi, un tikai tad partnerim izvirzi nosacījumus un ultimātus (protams, ja neesi jau pārdomājis).

Auns

Auns šodien tiks iesaistīts kaut kādā ar risku saistītā projektā. Lielākā loma, kādu tu vari ieņemt šajā neiedomajamajā piedzīvojumā, ir neitrāls novērotājs. Tev nav jāinvestē šajā avantūrā (jo šo naudu, visticamāk, zaudētu). Vēl jo vairāk, neuzņemies iniciatīvu. Kad projekts izgāzīsies, neapmierinātie dalībnieki vēlēsies tevi nolinčot. Kopumā tev vislabākais scenārijs būtu no tā izvairīties jebkādā ziņā.

Vērsis

Vērsis šodien kaut ko iemācīs savam kolēģim darbā. Tev no šīs personas būs jālūdz palīdzība, bet viņš atteiksies. Šis cilvēks uzskaitīs visus tos brīžus, kad jūs abi stāvējat pretējās frontes līnijās. Tu nokaunēsies par to, ka vienmēr noteici: “Nē, man nav laika noņemties ar tavām darīšanām,” kad šī persona vērsās pie tevis pēc palīdzības un padoma. Un jau atkal tu sapratīsi, ka jebkāda rīcība ir kā bumerangs, kas atgriežas.

Dvīņi

Dvīņi, iespējams, šodien būs neapmierināti paši ar sevi kaut kāda nopietna dialoga dēļ. Tev radīsies iespēja uzstāt pašam uz savām vēlmēm, bet vairāku iemeslu dēļ tu šo izdevību neizmantosi. Vēlāk, analizējot šīs dienas diskusiju, tu sapratīsi, ka pie šāda rezultāti nonāci sava emocionālā stīvuma un pašpārliecinātības trūkuma dēļ. Labākais, ko vari darīt, ir sākt strādāt pie sava pašnovērtējuma.

Vēzis

Vēzim šodien tiks piešķirta neliela loma kādā no grupu projektiem. Novērtējot notiekošo, tu sāksi kliegt: “Tas nav godīgi, ka neesmu līderis!”. Vienlaikus tavs veselais saprāts klusām čukst: “Kāpēc gan man uzņemties tik lielu atbildību, jo ir daudz vieglāk būt sekotājam.” Tavs veselais saprāts uzvarēs šajā iekšējā dialogā, un tu piekritīsi būt pieticīgs bandinieks.

Lauva

Lauvas 23. martu pavadīs, atsvaidzinot pavasara garderobi. Tu šo procesu izbaudīsi un no iepirkšanās nenogursi. Tu vairāk nogursi no nepieciešamības pastāvīgi vērot savu budžetu. Pirms dodies iepirkties, apsoli sev, ka neiztērēsi vairāk nekā noteiktu summu. Tu spēsi sadzīvot ar šo uzdevumu, un tavi uzkrājumi paliks neizputināti.

Jaunava

Jaunavas šodien radīs noslēgtas un nesabiedriskas personas iespaidu. Šīs uzvedības iemesls ir tavas raizes par kādu četrkājaino draugu. Līdzko nebūsi uzzinājis, ka tavs mīlulis ir atguvies no slimības, tu patiesi nevēlēsies kontaktēties. Šodien nebūs skaidrības par šo jautājumu, kas nozīmē, ka tev vajadzētu padomāt, kā atbrīvoties no šīs emocionālās pārslodzes.

Svari

Svariem 23. martā lemts uzzināt kādu personīgu noslēpumu. Šis cilvēks tev atklās savu dvēseli, bet tu tam nebūsi gatavs. Šī cilvēka noslēpumi tev neliks mieru, un tie tavā prātā atgriezīsies atkal un atkal. Nemēģini atbrīvoties no šīs nastas, pastāstot vēl kādam. Šis nav tavs personīgais noslēpums, kas nozīmē, ka tev pret to jāizturas tik atbildīgi, cik vien iespējams.

Skorpions

Skorpionam šī diena neizcelsies ar kaut ko neaizmirstamu. Darbā tu nesteigsies padarīt nepieciešamo, labāk atrodot laiku komunikācijai ar kolēģiem. Kāds no tiem pastāstīs kādu stāstu vai atgadījumu, kas tevi ļoti sasmīdinās, tāpat kā visus citus. Visticamāk, šodienai ar to pietiks!

Strēlnieks

Strēlnieku šodien raksturos pārlieku flirtējoša uzvedība. Tādējādi tu centies pacelt savu pašpārliecinātību, kas neseno notikumu dēļ ir mazliet iedragāta. Tu atkal un atkal atcerēsies, kā tevi atraidīja cilvēks, kam nebiji gatavs. Šodien praksē sevi pārliecināsi, ka tas nav tevis dēļ (precīzāk, ka viss ir kārtībā ar tavu pievilcību pretējā dzimuma acīs).

Mežāzis

Mežāži šodien būs patīkami pārsteigti, saprotot, ka kolēģi viņus novērtē un ciena. Apspriežot kādu sarežģītu profesionālo problēmu, tev piešķirs izšķirošo balsi, kas glaimos tavam pašvērtējumam. Neaizmirsti par savu pieredzi un profesionalitāti, jo tagad tev jāattaisno citu uzticība. Pirms gala lēmuma pieņemšanas rūpīgi izanalizē visus argumentus un pārliecinies, ka tas ir pareizais lēmums.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīram šodien radīsies paranoja par kādu attiecību jautājumu. Tev būs aizdomas, ka kaut kas ar tavu partneri nav tā, kā vajag, saistībā ar viņu uzvedību sociālajos tīklos vai korespondencē ar virtuālajiem draugiem. Nekavējoties atsakies no slepenas mīļotā cilvēka telefona pārbaudes – tā nav izeja. Labāk būtu tieši pajautāt to, kas tev prātā, noformulējot to tik taktiski, cik vien iespējams.

Zivis

Zivis šodien saņems uzmanības apliecinājumu no sava kolēģa. Šis cilvēks tevis dēļ pat atstās nepabeigtu savu iesākto projektu. Viņš ar smaidu uz sejas palīdzēs tev tikt galā ar tavu steidzamo uzdevumu. Vakarā pajautā sev, vai esi gatavs ielaist šo cilvēku savā dzīvē. Ja atbilde uz šo jautājumu skan kā pārliecināts “nē”, tev vajadzētu pieklājīgi un ar cieņu informēt par to savu kolēģi.

LA.lv