Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 24. aprīlim. Ikvienā darbā var atrast ko interesantu!0

Dienas noskaņa

Šī diena nav piemērota, lai uzsāktu jebkāda veida partnerattiecības (gan biznesa, gan personīgās). Šodien visam vajadzētu būt atkarīgam vienīgi no tevis, jo tikai tā tu veiksmīgi spēsi īstenot visus savus mērķus. Esi piesardzīgs un neļauj nogurumam, ko nesīs šī aizņemtā darbdiena, izbojāt vakara plānus. Centies nokārtot darīšanas, cik ātri vien iespējams, lai beidzot varētu atpūsties.

Auns

Auns šodien ar prieku vēros, kā strādās kāds sava amata speciālists. Tu ar viņu sazināsies, lai salabotu savu mašīnu vai mājas sadzīves tehniku. Pēc smaga darba lietpratējs pasniegs tev rēķinu par saviem pakalpojumiem. Tas būs vēl viens patīkams šoks, jo cena būs ievērojami mazāka nekā parasti par šādu pakalpojumu.

Vērsis

Vērsim šodien būs jāapmeklē kāds garlaicīgs pasākums. Tu uz to dosies tikai tāpēc, lai būtu jauks pret kādu no saviem bērniem vai pret vecāku radinieku. Jebkurā gadījumā tas prasīs daudzas stundas, un tu vienlaicīgi brīnīsies, kā kādam var patikt notiekošais. Tomēr cilvēks, ar kuru kopā tu uz to ieradīsies, būs ļoti apmierināts.

Dvīņi

Dvīņi šodien iekāros kaut ko ļoti dārgu. Tu nekavējoties atmetīsi ar roku domai to jebkad iegādāties, atzīstot sev, ka tie ir pārlieku lieli tēriņi. Bet tavs partneris, redzot, cik ilgpilni tu uz to skaties, ieņems pretēju nostāju. Viņš teiks, ka pirkums tiks veikts, tiklīdz saņems samaksu par darbu.

Vēzis

Vēži šodien grasās doties iepirkties, lai atjaunotu savu garderobi vai veiktu kādu citu nelielu pirkumu. Tu atradīsi lietas ar atlaidēm, kas nozīmē, ka nopirksi visu nepieciešamo, vienlaikus ietaupot ģimenes budžetu. Vakarā tu varētu doties uz ieplānotu pasākumu, vairākas stundas iepriekš tam gatavojoties. Drīz tu sapratīsi, ka šis notikums ir tikai joks, kas vienīgi provocēs tavas dusmas.

Lauva

Lauva šodien atradīs to, kas sen jau tika uzskatīts par pazudušu. Tas kļūs iespējams pēc tam, kad uzsāksi pavasara tīrīšanu mājās. Pavadot ilgāku laiku, darot šo garlaicīgo pienākumu, tu iegūsi vairāk nekā zaudēsi. Tas nav tikai saistīts ar tavu piepešo atradumu. Tīrīšanas kampaņa arī ir lielisks alibi, kāpēc izvairīties no garlaicīgas ģimenes maltītes.

Jaunava

Jaunava šodien atraidīs visus mīlestības eksperimentus. Viss, ko ieteiks tavs partneris, visticamāk, tevi apbēdinās, un tu sāksi viņu apvainot par vienaldzību, neuzticēšanos, paviršību un citiem grēkiem. Viņš saskums un nemaz nemēģinās izlikties, ka notiekošais liekas pieņemami. Pastāv risks, ka tieši tagad tavs partneris sāks meklēt jaunu interešu objektu.

Svari

Svariem šodien vajadzētu pievērst uzmanību noskaņojumam mājās. Iespējams, vienīgi tu vēlēsies pavadīt šo dienu ārpus pilsētas vai ģimenes īpašumā. Šis scenārijs diez vai gūs piekrišanu no mīļotajiem, neuzstāj, ja tā notiek. Ja vēlies doties ārpus pilsētas, dodies uz turieni vienatnē. Tas sniegs jau sen nepieciešamo emocionālo atpūtu.

Skorpions

Skorpioniem šodien vajadzētu atturēties no jebkādu izmaiņu ieviešanas savā izskatā. Cilvēkiem, uz kuriem vēlies atstāt iespaidu, tas tāpat nepatiks. Labāk ir koncentrēties nevis uz savu ārējo, bet iekšējo “izskatu”. Piemēram, dodies uz kādu izstādi, muzeju vai kultūras pasākumu, vai izlasi kāda populāra autora darbu (vai kā citādi paplašini savus apvāršņus).

Strēlnieks

Strēlniekam šodien būs jāatmet ar roku šīs nedēļas sākumā ieplānotajam ceļojumam. Tam par iemeslu ir vērienīgs projekts, kurš ir kļuvis aktuāls tavās personīgajās darīšanās. Tā dēļ tu šo dienu un arī vakaru pavadīsi, pildot savus profesionālos pienākumus, kamēr tavi draugi un radinieki atpūtīsies, izbaudot jauko laiku. Vēlāk tu vari viņiem pievienoties, bet tavu emocionālo noskaņojumu bojās vēlā vakara stunda.

Mežāzis

Mežāzis šodien nevēlas, lai kāds vai kaut kas novērstu viņa uzmanību no darāmo lietu saraksta. Visi uzdevumi tajā ir rutīnas dabas (parastā tīrīšana, iepirkšanās un citas mājas aktivitātes). Tomēr vakars būs daudz romantiskāks. Tavs partneris uz to uzstās. Viņš tevi klusām aizvedīs no mājām, un tu pat neatcerēsies, kā nonāci romantiskā randiņā, skaistā vietā. Šī tikšanās atstās uz tevi iespaidu un, protams, liks aizmirst par rutīnu.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīrs šodien paspīdēs ar savu daiļrunību. Tu itin viegli vari uzvarēt jebkurā diskusijā, pārliecinot, ka tev ir taisnība. Tomēr dažās lietās tev tik un tā ieteicams piekāpties. Runa ir par būtiskām domstarpībām ar kādu no tavas otras pusītes vecākiem. Uzstājot uz savu taisnību, tu neko nesasniegsi (iespējams, vienīgi sabojāsi attiecības ar šo cilvēku).

Zivis

Zivīm šodien radīsies kāda interesanta ideja. Tu internetā redzēsi kaut kāda veida izklaides telpu saistībā ar dzīvojamās platības pārkārtošanu. Tu vairākas stundas pavadīsi, mēģinot realizēt šo ideju, bet rezultāti neliks vilties. Tomēr nepasludini šo ideju par savējo (neaizmirsti, ka arī tavi draugi un radinieki izmanto internetu).

LA.lv