Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 24.februārim. Saskati cilvēkos labo!0

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Tu esi cilvēks, kas katrā situācijā un cilvēkā vispirms saskata labo. Nākamajā gadā pēc dzimšanas dienas zvaigznes tev novēl šo īpašo spēju iemācīt vēl kādam, piemēram, bērniem.

Auns

Tev laiks iejaukties notiekošajā un censties mainīt notikumus tev vajadzīgajā virzienā. Un nepievērs uzmanību, ko citi teiks, jo savas intereses ir jāaizstāv. Ar to pietiek, lai izskaidrotu gandrīz jebkuru darbību. Starp citu, ja tu to nedarīsi, kurš tad?

Vērsis

Jo aktīvāk tu centies forsēt notikumus, jo grūtāk kļūst aizstāvēt jau iekarotās pozīcijas. Varbūt vērts pacensties un tikt galā ar pašreizējiem darbiem vispirms un tikai pēc uzsākt kaut ko jaunu?

Dvīņi

Labākais, ko šodien vari izdarīt – mierīgi un prātīgi pieņemt notiekošu. Šodiena ne īpaši labi der vētrainām emociju izpausmēm.

Vēzis

Šodien pilnīgi negaidīti sāks nest augļus kāds darbs, ko esi paveicies sen un jau paguvis aizmirst. Tiesa gan, situācija kopš tā laika varētu būt nedaudz izmainījusies. Tev varētu būt jāatbild uz jautājumu: ko gan darīt ar šo likteņa dāvanu?

Lauva

Nekādas attiecības nevar veidot uz atkarības pamata. Dod partnerim brīvību un baudi to kopā ar viņu.

Jaunava

Tev kāds zvanīja, bet tu nevarēji atbildēt? Neslinko, pārzvani. Pirmkārt, šis zvans, visticamāk, būs tev svarīgs, otrkārt, neatbildēt ir vienkārši nepieklājīgi.

Svari

Kāpēc gaidīt, kamēr slava pati atnāk pie tevis? Tā var nosēdēt mājās pārāk ilgi. Gribi būt pazīstams, ej slavai pretī!

Skorpions

Sestdiena ir laba diena, lai ļautos nelielai neprātībai un lolotu trakas cerības. Nekāda katastrofa nenotiks – nekas trakāks par nelielu vilšanās sajūtu, kas drīz pazudīs, tev nedraud.

Strēlnieks

Šodien drīksti visu, izņemot paslēpju spēlēšanu ar mīļoto cilvēku. Vari vēl pazust un neatrastoes!

Mežāzis

Šodien centies būt mierīgāks un līdzsvarotāks nekā parasti. Emociju uzliesmojumiem šodien varētu būt pārāk tālejošas sekas.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien piesargies, jo draud vērienīgs strīds ar mājiniekiem. Pacenties izvairīties no savstarpējiem apvainojumiem, bet galvenais – nesāc pirmais.

Zivis

Tu šodien jutīsies viegli aizvainots, jo negaidot sevī ieraudzīsi to, ko ilgi un neveiksmīgi meklēji citos. Pret atrasto izturies saudzīgi un ar mīlestību – tā ir viena no tavām labākajām rakstura iezīmēm.

LA.lv