Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 24. martam. Iesmaržojies ar pavasari!2

Dienas noskaņa

Šodien ieteicams aizbēgt no pilsētas kņadas, tiklīdz galvenie pienākumi ir apdarīti. Uzņem visas tuvā pavasara smaržas, kamēr vēl vari. Protams, galvenais ir laba kompānija, kas sastāv no tev tuviem un mīļiem cilvēkiem.

Auns

Aunam šodien vajadzētu atcerēties padomu, ko jau sen dzirdēji no sava tuvinieka. Viņš izteicās, ka ģimenē nevienam nevajadzētu būt “bosam”, bet gan abām pusēm vajadzētu būt vienādam skaitam balsu “padomē”. Tu atminēsies šos vārdus, tiklīdz starp tevi un tavu otru pusīti izcelsies strīds. Par laimi, tavs partneris būs ļoti vieds, un saspringtais karš par vadību ģimenē izbeigsies nekavējoties.

Vērsis

Vērsis šo sestdienu atcerēsies kā vienu no pēdējā laika laimīgākajām dienām. Jau agri no rīta saņemsi zvanu no drauga, kuru neesi redzējis vairākus gadus. Jūs vakarā sarunāsiet satikties, un tu ar prieku dosies uz tikšanos. Jūs atradīsiet daudzas lietas, par kurām runāt, un vakars aizlidos kā sekunde. Vienīgā bēdīgā ziņa ir tā, ka jums atkal uz ilgu laiku nāksies atvadīties.

Dvīņi

Dvīņi šo dienu pavadīs, vācot naudu labdarībai. Tu pārliecināsi tuviniekus un draugus, ka viņiem ir jāpalīdz Bengālijas tīģeriem, noklīdušiem suņukiem vai bērniem, kas cieš no smagām slimībām. Kāds no radiniekiem tev uzdāvinās to, ko jau ilgi vēlējies saņemt.

Vēzis

Vēžus šodien sagaida liels pārsteigums. Tu jau būsi izplānojis savu sestdienas vakaru vienatnē, kad pēkšņi tavā dzīvē parādīsies persona, kuru agrāk ļoti mīlēji. Un nē, viņš neuzstās, lai atkal atsāktu šo dzīves nodaļu. Viss notiks daudz lēnāk. Tavs bijušais partneris noorganizēs kaut ko līdzīgu atmiņu vakaram. Tas ir tavā ziņā, ko atbildēt uz šo neierasto piedāvājumu.

Lauva

Lauvas šodien radīs iespaidu kā ļoti apdomīgas un piesardzīgas personas, rūpīgi apsverot katru pateikto vārdu. Cilvēki, ar kuriem pārrunā profesionālas dabas jautājumus, uzreiz sapratīs, ka tevi nepiemuļķot. Tu veiksmīgi noslēgsi kaut kāda veida vienošanos, par ko no sava uzņēmuma vadības saņemsi pateicību. Vēl jo vairāk, iespējams, pat parādīsies iespēja kļūt par priekšnieka asistentu.

Jaunava

Jaunavām šodien vajadzētu būt uzmanīgām uz ceļa. Neļauj telefona sarunām novērst tavu uzmanību, ja vadi auto. Bet kopumā šī sestdiena noritēs tieši tā, kā biji ieplānojis. Atgriežoties mājās, tu diezgan ātri sasauksi tuvākos draugus. Starp citu, centies pārāk netraucēt saviem kaimiņiem.

Svari

Svari atmetīs ar roku iepriekš ieplānotajam šī vakara scenārijam. Tā vietā, lai dotos uz koncertu vai līdzīgu pasākumu ar savu otru pusīti, tu izlemsi noorganizēt minikoncertu mājās.

Skorpions

Skorpions kautrīgā balsī paudīs spiedīgākās vajadzības tiešajai priekšniecībai. Redzot, cik bikli tu nosarksti, pats priekšnieks ievirzīs sarunu pareizajā virzienā. Tu spēsi savākt sevi un beidzot spēsi prezentēt savas drošās iniciatīvas. Iepazīstoties ar tavām idejām, priekšnieks uzdos tikai vienu jautājumu – kāpēc tu to neminēji ātrāk? Viņš ar humoru varētu tev pārmest par tavu pārlieku lielo pieticību.

Strēlnieks

Strēlniekam šodien nevajadzētu lieki riskēt ar saviem uzkrājumiem. Pat ja kāds projekts tev liekas neatvairāms un daudzsološs, nepārsteidzies ar investēšanu, kamēr neesi aprēķinājis potenciālos riskus. Centies pasargāt sevi privātos jautājumos. Tāpēc tev nevajadzētu uzaicināt vientuļu draugu, kuru uzskata par pavedinātāju, uz savām mājām (kāpēc tev būtu jārada liekas problēmas ar savu esošo otru pusīti?).

Mežāzis

Šī diena Mežāzim varētu nest daudz mazu problēmu. Tu pazaudēsi dokumentu, no kura ir atkarīga tava profesionālā nākotne, vai arī nespēsi pabeigt projektu, par kuru tev apsolīts paaugstinājums. Jebkurā gadījumā tu būsi ļoti neapmierināts ar sevi, bet vakarā situācija radikāli mainīsies. Tu saņemsi apstiprinošu atbildi no tava ilgi lolotā sirdsāķīša. Šī tev būs patiesa uzvara, un viss nepatīkamais ātri vien aizmirsīsies.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīri šodien atteiksies akli paļauties uz kolēģa teikto. Viņš dos mājienu, ka palīdzēs pabeigt kādu projektu, ja tu vispirms palīdzēsi ar viņa nepabeigto darba uzdevumu. Tu atteiksies no šī piedāvājuma, un labi, ka tā. Citi kolēģi tevi mazliet vēlāk informēs, ka šī bezkaunīgā persona to pašu senāk izdarīja ar viņiem.

Zivis

Šodien Zivis aizrausies ar filozofiju. Tu to darīsi interneta tīmekļa plašumos, un tavas neierastās domas piesaistīts dučiem cilvēku. Virtuālajā pasaulē tu pavadi vairākas stundas, aizmirstot par reālo dzīvi. Zvans pievakarē no aizvainota radinieka vai drauga atsauks tevi atpakaļ realitātē. Cilvēks, kam apsolīji palīdzēt, paudīs lielu vilšanos un arī nepiekritīs tevis rakstītajam internetā.

LA.lv