Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 25. maijam. Amora bultas lidos svilpdamas!0

Dienas noskaņa

25. maijs būs piepildīts ar apziņu, ka mīlestība patiesi ir visbrīnišķīgākā emocija. Ja tu vēl neesi iemīlējies, šī diena visu labos. Tavā dzīvē parādīsies viņš vai viņa, cilvēks, kura dēļ aizmirsīsi par visu. Šī satikšanās notiks pēkšņi, brīdī, kad nemaz nedomāsi par romantiku. Neuztraucies, tu šo tikšanos nepalaidīsi garām, jo tu nevari palaist garām saikni, kas nekavējoties starp jums izveidosies.

Auns

Auns šodien nodosies iekšējai un ārējai sevis pilnveidošanai. Tu atbrīvosies no pumpas uz sejas vai kādas citas nepilnības, kuru neviens cits, izņemot tevi, pat neievēro. Tad tu nolemsi papildināt savu iekšējo pasauli, nododoties lasīšanai. Paņemot rokās ļoti populāra autora romānu, tu uzņemsi vairākas bildes un publicēsi tās sociālajos tīklos apgalvojot, ka ļoti daudz zini par labu literatūru. Pastāv iespēja, ka tu šo grāmatu pat neatvērsi, jo tavu uzmanību novērsīs šīs bildes komentāri.

Vērsis

Vērsi šodien sagaida daudzas apšaubāmi patīkamas pieredzes. Daļa no priecīgajiem jaunumiem pienāks brīdī, kad būsi aizņemts ar saviem profesionālajiem pienākumiem. Tu uzzināsi, ka viens no darbiniekiem, kurš tev nekad nav paticis, drīz tiks atlaists. Vakarā tu saņemsi ziņu, ka tavs neaicinātais radinieks tevi tomēr neapciemos. Patiesībā tikai negatīvais un to cilvēku nedienas, kuri pret tevi ir bijuši agresīvi noskaņoti, sniegs tev šodien prieku.

Dvīņi

Dvīņiem šo dienu ieteicams pavadīt, kārtojot mājas dzīvi. Šis ieteikums it īpaši attiecas uz Dvīņiem, kuriem ir vidusskolas vecuma bērni. Palīdzi absolventiem sagatavoties pāris pēdējiem notikumiem, un neaizmirsti viņus atbalstīt arī emocionāli. Apjautājies arī par viņa interesēm un nākotnes plāniem, tavs viedoklis šajā jautājumā ir ļoti svarīgs.

Vēzis

Vēzis šodien pavadīs vairākas stundas kaut kāda veida iestādē. Kamēr tu risini šo situāciju, tavā dzīvē radīsies jauna problēma. Telefona zvana laikā tevi informēs, ka priekšmets, kuru vēlējies iegādāties, jau labu laiku nav pieejams. Nekrīti panikā un nemēģini atrast alternatīvu citos veikalos. Tas ir bīstami, jo palielinās risks, ka atradīsi lētu kopiju vai pakaļdarinājumu.

Lauva

Lauvas šo dienu atcerēsies patīkamo un aizraujošo brīžu dēļ. Tu būsi ļoti priecīgs, uzzinot par to, ka tev tiks paaugstināta alga. Vakarā tu steigsies mājās un būsi ļoti pārsteigts, redzot mājinieku skumjās sejas. Kā izrādās, viņi ir bēdīgi, jo tavs mājdzivnieks ir ļoti slims. Tu, protams, arī piedzīvosi stresu un dienu noslēgsi pie kvalificēta veterināra.

Jaunava

Jaunavu sagaida ļoti pikanta situācija. Tavs partneris, nejauši paņemot tavu telefonu, atradīs kompromitējošu saraksti (iespējams, ziņu no tava fana vai pielūdzēja). Tu, protams, nosodīsi sevi par tās neizdzēšanu un tad ilgi tieksies pierādīt savu nevainību un slepenu romānu neesamību. Par laimi, tavs partneris dos tev vēl vienu iespēju.

Svari

Svari šodien vēlēsies lielas izmaiņas savā personīgajā dzīvē. Tu piepeši izlemsi, ka tavs esošais partneris nesniedz nepieciešamo romantiku un mīlestību, kuru tu patiesi esi pelnījis. Tomēr tavi mēģinājumi atrast visu augstākminēto radīs daudz lielu problēmu. Tava otra pusīte uzzinās, ka stāvi uz krāpšanas robežas. Tas radīs lielas problēmas, ja tu to neņemsi vērā un nemainīsi savu uzvedību.

Skorpions

Skorpionam šodien nevajadzētu apstāties savā sentimentālajā monologā. Šīs pauzes tevi izsitīs no sliedēm un tava emocionālā runa vairs nebūs pārliecinoša. Runā, izkrati visu, kas notiek tavā dvēselē, un cilvēks, kuram tava uzruna ir veltīta, tevi noteikti sadzirdēs. Viņš sapratīs, ka neviens, izņemot tevi, nespēs sniegt tik daudz mīlestības, un viņš sapratīs, ka jūs esat lemti viens otram.

Strēlnieks

Strēlniekam patiks viss, kas saistīts ar šo dienu – ar vienu mazu izņēmumu. Tu kļūsi dusmīgs, uzzinot, ka par grupas projektu, kuru tu vadīji, sadarbojoties ar neprofesionāļiem, visi saņems atalgojumu izņemot tevi. Protams, tu neklusēsi, redzot šo valdošo netaisnību. Dzirdot tavu protestu, priekšnieks teiks, ka tiešām kļūdījās un galvenais apbalvojums par šo projektu ir domāts tev, nevis taviem kolēģiem.

Mežāzis

Mežāzim šodien iespējamas nopietnas pārrunas. Šīs sarunas iznākums varētu nozīmēt to, vai tu iegūsi finansējumu, lai izstrādātu savu ģeniālo biznesa plānu jeb nē. Prezentējot šo projektu potenciālajam aizdevējam, diskutē ne tikai par faktiem. Pliki skaitļi reti kad kādu iedvesmo, bet tavu auditoriju iedvesmos emocijas, ar kurām tu prezentēsi savu ideju. Ir tikai viens ceļš – neapturi to, ko jūti sevī saistībā.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīrs šodien spēs nokārtot sarežģītu iekšējo uzņēmuma eksāmenu. Kad tu atgriezīsies mājās, tavi radinieki no tavas sejas izteiksmes vien nopratīs par tavu triumfu un to, ka tagad ir pienācis laiks svinībām. Spontāna sanākšana tavās mājās piesaistīs daudz kaimiņu uzmanības. Varbūt kādu no viņiem vari uzaicināt pievienoties pasākumam?

Zivis

Zivīm šī diena paies ļoti pozitīvi. Vienīgais, kas tevi mazliet aizkaitinās, ir tava partnera lēnums. Vakarā šis cilvēks nolems atvainoties tev par savu izturēšanos un uzaicinās doties uz viņa mīļāko kafejnīcu. Pēc šīs sarunas tu nonāksi pie šāda lēmuma – tu nolemsi, ka šis šarmantais cilvēks ir lielisks visā, izņemot profesionālajā darbā. Tu izlemsi ar to samierināties, kļūstot par viņa personīgo mentoru un padomdevēju.

LA.lv