Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 26. aprīlim. Atgriezies bērnībā kaut uz mirkli!0

Dienas noskaņa

Šī diena nesīs muļķīgu noskaņojumu. Šodien pat viscienījamākie un mierīgākie cilvēki jutīsies atbrīvoti un uzvedīsies kā bērni. Protams, šai vispārējajai jautrībai ir arī savas negatīvās puses. Tāpēc, ja tu vadi svarīgas pārrunas, necenties būt komiķis, bet gan radi nopietni un pārdomātu atmosfēru. Iemācies apvienot šīs abas lietas, un tad šī priecīgā diena būs neaizmirstama.

Auns

Auns šodien varētu aizmirst par jau sen dotu solījumu kādam no saviem vecākajiem radiniekiem. Nekas briesmīgs nenotiks, bet tavi vecāki šīs dienas incidentu sauks par īstu traģēdiju. Necenties viņiem to izskaidrot, jo viņi nedzirdēs tavus vārdus. Dod saviem tuvākajiem mazliet laika, lai nomierinātos, un tikai tad sniedz savus argumentus. Starp citu pirms tu uzsāc tik delikātu sarunu, pārliecinies, ka taviem vecākiem nav problēmu ar asinsspiedienu.

Vērsis

Vērsim šodien vajadzētu izvairīties no kontakta ar savu tiešo priekšnieku. Pastāv risks, ka āmurs piepeši atradīs laktu (precīzāk – jūsu abu sarežģītie raksturi sadursies). Meklē attaisnojumu, lai tiktu prom no nevajadzīgām sarunām. Ja tas ir neizbēgami, dari visu, lai valdītu pāri savām emocijām. Nebaidies piekāpties priekšniekam pie mazākām detaļām: ja tu ignorēsi šo padomu, šīs mazās detaļas varētu apdraudēt tavu karjeru.

Dvīņi

Dvīņus šodien sagaida neplānoti izdevumi. Visticamāk, svarīga sadzīves tehnika mājās saplīsīs vai arī tavai mašīnai būs nepieciešams steidzams remonts. Jebkurā gadījumā tev būs jāatliek ieplānotais uz vēlāku laiku, lai varētu nokārtot aktuālās problēmas. Bet tev veiksies mazajās lietās. Iespējams, šodien satiksies ar bērnības draugu.

Vēzis

Vēzis šo dienu pavadīs, braucot ar savu auto. Nepieciešamību nekavējoties izpildīt priekšniecības uzticētu uzdevumu tu uzskatīsi par lieliskiem panākumiem. Tev nepatiks kolēģu skaudīgais noskaņojums, un tu priecāsies viņus atstāt drošā attālumā. Dienas nobeigumā tu būsi diezgan noguris, tāpēc atalgo sevi ar savu mīļāko atpūtas veidu.

Lauva

Lauva šodien nespēs atrast kompromisu starp ambīcijām un reālām iespējām. Tu tik un tā mēģināsi īstenot savu mērķi, neatlaidīgi pārvarot jebkādus šķēršļus. Tomēr pastāv risks, ka pašā pēdējā brīdī, kad tu jau būsi rokas stiepiena attālumā no pabeigšanas, tev izbeigsies enerģija. Ja tev šis uzdevums ir svarīgs, atrodi atbilstošus sabiedrotos jau laicīgi.

Jaunava

Jaunava šodien varētu saskarties ar ļoti interesantiem apstākļiem. Vienlaicīgi neviens no apkārt esošajiem cilvēkiem neuzminēs, ka tavas garās runas un neskaitāmie dialogi ir veids, kā izbeigt no paša domām. Tās ir atmiņas par neseno konfliktu ar tavu dzīves partneri. Par laimi viņš ar tevi sazināsies, lai pārrunātu notikušo.

Svari

Svari šodien gūs lielus panākumus saistībā ar savu darbu. Ja tu nesen strādāji pie sarežģīta projekta, tas nozīmē, ka šodien tas sasniegs finiša līniju. Tev tas būs mazs personīgais triumfs, kuru tu vēlēsies nosvinēt. Uzaicinot draugus uz nelielu sanākšanu, lūdzu, atstāj visas sarunas par darbu aiz muguras. Cilvēki, kuri ieradušies tevi pagodināt, to nesapratīs.

Skorpions

Skorpionam šodien vajadzētu rūpīgi izplānot savu izskatu. Pamet māju tikai tad, kad esi pārliecināts, ka izskaties lieliski. Tev ir tikai jābūt gatavam tam brīdim, kad liktenis pasniegs tev izdevību satikt savu ideālo otru pusīti. Šis cilvēks noteikti tevi ievēros uz pūļa fona. Pēc tam, kad jūsu skatieni būs satikušies, tev vairs nevajadzēs domāt, vai viņš tev ir piemērots.

Strēlnieks

Strēlniekam šodien nevajadzētu pieļaut aizkavēšanos savos personīgajos pienākumos. Tu izskatīsies neprofesionāls, ja svarīgu projektu iesniegsi vēlāk nekā paredzēts. Ietaupi laiku un pasargā sevi no jebkā, kas varētu novērst uzmanību. Izslēdz telefonu un atturies no sarunām ar kolēģiem, pat “uz minūtīti”.

Mežāzis

Mežāzis šodien saņems jauku dāvaniņu no kāda no saviem jaunākajiem radiniekiem. Nemeklē nepilnību šajā jaukajā nieciņā (tas nav pieklājīgi pret šo jauno cilvēku, kurš rūpīgi to izveidoja ar savām rokām). Piemēroti būtu šo ar rokām gatavoto suvenīru nolikt iederīgā vietā mājās vai birojā. Paskatīšanās uz šo objektu tev atgādinās, ka pasaulē ir kāds, kas patiesi tevi mīl.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīrs šodien nebūs efektīvs oficiālajās darīšanās. Ar lielām grūtībām tu piespiedīsi sevi apsēsties pie sava pašreizējā projekta, jo domas atkal un atkal atgriezīsies pie sarunas ar tavu otru pusīti. Tu turpini gaidīt un ceri, ka vakardienas “mums vajadzētu pavadīt mazliet laika šķirti” ir tikai mirkļa iegriba un nevis frāze, kas sadalīs jūsu dzīves divos periodos – iepriekš un pēc tā.

Zivis

Zivis šodien demonstrēs pārākuma apziņu. Pastāv risks, ka tava augstprātība pamatīgi pārkāps pieļaujamās robežas, un tu uzvedīsies pārāk nievājoši. Maz ticams, ka tavā vidē ir kāds cilvēks, kurš var tevi atkal nolikt pie vietas. To vajadzētu izdarīt tev pašam, vienlaicīgi vērojot visu apkārt notiekošo. Tāpēc tev vajadzētu sev pajautāt – vai cilvēki, kuri tev iepriekš ir palīdzējuši vairāk nekā vienu reizi, ir pelnījuši šādu attieksmi?

LA.lv