Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 26. maijam. Izbaudi atpūtu un dzīves skaistumu!0

Dienas noskaņa

Sen nav bijusi tik relaksēta un mierīga brīvdiena – izbaudi to pilnā mērā, jo mirkļa burvību ir jānovērtē. Drīz pilnmēness dzīvi, kā parasti, nedaudz sarežģīs, tāpēc priecājies, kamēr tā ir vienkārša!

Auns

Šodien tu vari parādīt savas stiprās puses vislabākajā gaismā. Grēks neizmantot šādu iespēju.

Vērsis

Dari visu, ko vēlies, ja vien tas nekaitē apkārtējai videi un pārāk neietekmē ģimenes budžetu. Iespējams pat, ka kāds no līdzgaitniekiem ar sapratni attieksies pret tavām darbībām.

Dvīņi

Šodien tavu darbību brīvību nekas neierobežos. Ja tomēr kāds to mēģinās darīt, dzen viņu prom, tev uz to ir pilnīgas tiesības.

Vēzis

Šodien tava brīvība tādā vai citādā veidā tiks ierobežota. Ja tu varēji pats sevi iedzīt stūrī, tad proti arī sevi izvilkt no turienes. Izdari tā, lai tavu balsi sadzirdētu.

Lauva

Šodien tev visvairāk būs nepieciešamas labas ziņas. Saņemt tās var dažādos veidos, taču ir viens pilnīgi drošs. Vajag pieiet pie cilvēka, nav svarīgi pie kura, un palūgt pateikt kaut ko labu. Kāds, protams, nobīsies un aizbēgs, bet kāds cits varbūt arī kaut ko pateiks.

Jaunava

Šodien pilnīgi pietiekams ieguldījums notikumu attīstībā būs tavi labie nodomi. Aktīva darbība tev ir kontrindicēta.

Svari

Šodien tev bieži tiks novērsta uzmanība no darāmajiem darbiem, tomēr nevajag atteikties no šīs dienas plāniem. Tev ir jāpaspēj paveikt visu, ko esi iecerējis.

Skorpions

Šodien tev vajag atteikties no egocentriska rakstura domām un padomāt par tuviniekiem un radiniekiem. Iespējams, pēdējā laikā tu esi kļuvis pārāk prasīgs pret viņiem un pārlieku pielaidīgs pret sevi.

Strēlnieks

Tavs viedoklis šodien nevienu neinteresēs, tāpēc to labāk paturēt pie sevis. Laiks, kad to izteikt, vēl pienāks.

Mežāzis

Tas, ko tu šodien uzskati par problēmu, īstenībā nemaz tāds nav. Tās ir nekas vairāk kā pagaidu grūtības, kuru pārvarēšanā slēpjas dzīves skaistums. Jo kas tā par dzīvi bez cīņas?

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tu šodien būs ugunskurs, pie kura ir tik patīkami sasildīties nogurušiem cilvēkiem. Tas ir lieliski, taču apsildāmo ļaužu skaitu nepieciešams regulēt kaut vai tāpēc, lai saglabātu savu veselību.

Zivis

Šodien tevi nomocīs ar padomiem, turklāt ar to nodarbosies visi, kam nav slinkums. Vai ir vērts sacīt, kāda ir šo padomu cena?

Avots: “astrorok.ru”

LA.lv