Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 27. aprīlim. Necel brēku par sīkumiem!0

Dienas noskaņa

Šī diena paies bez pārlieku lieliem pārspīlējumiem. Dažiem cilvēkiem vienīgā problēma šodien varētu būt neliels pesimisms, apsverot savu tuvāko nākotni. Ja nākotne tev liek raizēties, kāpēc uztraukties par kaut ko, kas, iespējams, nekad nenotiks? Ļauj visam ritēt savu gaidu, necel par to brēku. Labāk atrast sev divas vai trīs jaunas domas, kuras rada tikai pozitīvas un patīkamas jūtas.

Auns

Auns šodien izrādīs lielu entuziasmu, veicot savus profesionālos pienākumus. Viss notiks daudz raitāk, ja tu sazināsies ar savu “parādnieku”, lūdzot palīdzību. Vakarā, noguris pēc tik intensīvas dienas, sniedz sev iespēju pilnībā atpūsties. Vislabākais atpūtas scenārijs varētu būt apmeklēt pirti vai ieiet patīkamā vannā.

Vērsis

Vērsis šodien noņems slepenības pārsegu no kādas svarīgas problēmas. Tu līdz galam to neatrisināsi, bet daudz kas kļūs skaidrāks. Vakarā tev vajadzētu atturēties no visām mistērijām un noslēpumiem, lai pavadītu laiku ar savu otru pusīti. Līdzko jūs būsiet divatā, aizmirsti par visu pasauli. Šīs minūtes kļūs par pavisam jaunu nodaļu jūsu dzīves stāstā.

Dvīņi

Dvīņiem šodien nevajadzētu iztraucēt paša mutuļojošo domu plūsmu. Katra no tām nesīs kaut ko patiesi vērtīgu (dažas idejas varētu palīdzēt kļūt tev laimīgākam mīlestībā vai finansiāli stabilākam). Tomēr nesteidzies skaļi paust savas radošās idejas. Pieraksti tās kaut kur, lai pie tām vēlāk varētu atgriezties.

Vēzis

Vēzis šodien varētu būt uztraucies par ļoti sarežģītām biznesa pārrunām. To iznākums ir atkarīgs ne tikai no tevis, bet arī no cilvēka, kurš dzīvē ir daudz piedzīvojis, un tāpēc viņu nav iespējams uzpirkt ar tukšiem komplimentiem. Rīkojies droši un esi inovatīvs. Jūsu sarunas laikā neuzkrītoši atsaucies uz viņa panākumiem vai arī kādā citā veidā dari zināmu, ka uzskati viņu par autoritāti.

Lauva

Šī diena Lauvam nenesīs neko tādu, ko būtu vērts ielikt dzīves krāšņo atmiņu lādītē. Vide tev vienkārši būs pārāk ierasta, bet tu vari pārkrāsot pelēko ikdienas dzīvi. Visvienkāršākā lieta, ko vakarā pēc darba vari izdarīt, ir sākt lasīt interesantu populāra autora grāmatu. Vai arī vari apsēsties pats ar savu pildspalvu, lai kļūtu par nākamo populāro autoru.

Jaunava

Jaunavas šodien uzzinās nepatīkamas ziņas par savu skolas draugu. Tu sāksi analizēt pats savu likteni, lai saprastu, vai pastāv risks, ka saskarsies ar līdzīgām problēmām. Šīs bažas būs redzamas tavā sejā, un daudzi sāks uzdot jautājumus. Dzirdot nākamo “Kas tev noticis?”, nesteidzies dalīties savās raizēs. Šīs bailes drīz pāries, un cilvēks, ar kuru tu tās apspriedīsi, uzskatīs tevi par tipisku čīkstētāju.

Svari

Svariem šodien vajadzētu pievērst pēc iespējas vairāk uzmanības saviem jaunākajiem ģimenes locekļiem. Tas nav saistīts ar mācībām vai jautājumiem, kas notiek tava bērna sarunās ar klases biedriem. Roc mazliet dziļāk. Piemēram, pajautā, kādas aktivitātes viņam visvairāk patīk, par ko viņš sapņo kļūt nākotnē un kādi ir viņa plāni kopumā. Būtu arī jauki, ja tu izstudētu atvases jauno mīļāko hobiju.

Skorpions

Ledus un zibens, ūdens un elektrība! Kas zina, pie kā viss šis var novest? Jā, neviens! Protams, izņemot tevi, Skorpion, neviens neatbildēs uz šo jautājumu. Un vēl vairākiem līdzīgiem jautājumiem, kas nesagatavotam cilvēkam uzreiz liktu padoties. Citiem vārdiem sakot, šodien tu nebūsi vienlīdzīgs, tāpēc esi izaicinošs – viss ir tavās rokās!

Strēlnieks

Strēlniekam šodien nav ieteicams uzdot citiem pārāk daudz jautājumus. Neignorē šo padomu, ja vien nevēlies tikt uzskatīts par okšķeri. Starp citu – vai atceries, kas notika, kad kaķis bija pārlieku ziņkārīgs! Ar tevi var notikt kaut kas līdzīgs, ja konstanti līdīsi citu darīšanās. Labāk parūpējies pats par sevi un sakārto apjukumu pats savās domās.

Mežāzis

Mežāzis šodien sapratīs, ka dzīvot pastāvīgā konfrontācijā ir ne pārāk veselīgi nervu sistēmai. Tu dzirdēsi jaunumus, ka tavs pretinieks ir uzvarējis vairākās lielākās cīņās, un tas radīs patiesu vētru tavā dvēselē. Tu sāksi iztēloties daudzas lietas, piemēram, kā kopējie paziņas svinēs šos panākumus bez tevis, saucot tevi par vāju neveiksminieku. Tādas domas iznīcinās tevi no iekšpuses, ja tu no tām neatbrīvosies tik ātri, cik vien iespējams.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīrs šo dienu pavadīs, uzlabojot savu labklājību. Pirmo reizi ilgā laikā tu konsultēsies ar ārstu, lai viņš vai viņa var objektīvi izvērtēt tavu veselību. Medicīnas speciālists dos tev tikai vienu ieteikumu, bet tev tam ir jāseko neatlaidīgi. Tev vienkārši sev ir jāļauj pietiekami atpūsties. Sākot ar šodienu, piebremzē dzīves tempu un ieplāno laiku atpūtai.

Zivis

Zivīm šodien nevajadzētu piedalīties aizkulišu spēlēs, kuras uzsāks kolēģi. Šī “aizkulišu” drāma atnesīs lielas dusmas, līdzko šī sazvērestība atklāsies. Tu no tā necietīsi, ja turēsies pa gabalu, bet tu arī nedrīksti uzvesties kā nodevējs. Tas nozīmē, ka tu nevari teikt savai priekšniecībai par to, ko plāno tavi kolēģi.

LA.lv