Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 27. maijam. Viss apkārt skanēs kā mūzika0

Dienas noskaņa

Šodien iespējams zināms haoss, nesaprašanās, pārpratumi. Lai no tiem izvairīties, izsaki savu viedokli un vēlmes pēc iespējas skaidrāk!

Auns

Šodien tev būs grūti ar kādu par kaut ko vienoties. Ja sarunas tev ir kaut cik nozīmīgas, pacenties tās atlikt.

Vērsis

Pasēdi šodien kādu laiku virtuvē, paklausies ģimenes tenkas. Tu ne tikai uzzināsi daudz jauna un interesanta; tas, ka veltīsi savu uzmanību ģimenes lietām, vairos tavu labo darbu sarakstu.

Dvīņi

Šodien ap tevi valdīs zināma nekārtība. Tieši tev nāksies ar to tikt galā vienalga, vai tu esi radījis šo nekārtību vai ne.

Vēzis

Šodien tevi var nenovērtēt vai pārvērtēt. Gan viens, gan otrs var būt diezgan aizvainojoši. Pacenties iespējami skaidrāk iezīmēt savu iespēju sfēru.

Lauva

Šodien tavi plāni tiks izjaukti, taču tu par to tikai priecāsies. Tev visnotaļ veiksies visā, kas attiecas uz maigām jūtām un citiem patīkamiem sīkumiem.

Jaunava

Šodien viss tev apkārt skanēs kā mūzika, būs brīnišķīga diena. Tādā baudas sajūtā tu nodzīvosi līdz vakaram.

Svari

Šodien tu vari saskarties ar kaut ko tādu, kam nespēsi rast racionālu izskaidrojumu. Starp citu, tas diez vai tevi nobiedēs, jo spoki ‘nekož”.

Skorpions

Šodien vajag uzticēties tikai pirmajam iespaidam. Visus pārējos tu pārāk piesārņosi ar savām iedomām.

Strēlnieks

Šodien, visticamāk, tevi gaida jauna iepazīšanās, kas var pāraugt par stipru draudzību. Starp citu, no tā nav grūti izvairīties, ja visu dienu nosēdēsi mājās.

Mežāzis

Šodien tevi ļoti apbēdinās draugs. Tev nāksies iztērēt ne mazums laika ja ne viņa problēmas atrisināšanā, tad vismaz mierināšanā.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien tevi pārņems zināma ziņkārība. Vislabāk to apmierināt kādā nekaitīgā veidā, piemēram, ar grāmatas palīdzību. Savukārt baumu izplatīšana var negatīvi ietekmēt tavas attiecības ar citiem cilvēkiem.

Zivis

Šodien tev nebūs pārāk grūti koncentrēties un paveikt visu, ko esi iecerējis labā tempā un ar vislabākajiem rezultātiem. Galvenais paspēt sakopot spēkus dienas pirmajā pusē, vai arī dienas otrajā pusē tu jau darbosies pēc inerces.

Avots: “astrorok.ru”

LA.lv