Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 28. aprīlim. Atjauno pavasara garderobi!0

Dienas noskaņa

Šī dienas solās būt izteikti pozitīva visiem tiem, kuri rītu sagaidīs ar platu smaidu. Šodien optimistisks noskaņojums ir ne tikai noderīgs, tas ir obligāts! Ikviens, kurš šodien būs negatīvā noskaņojumā, sastapsies ar problēmām un šķēršļiem. Vienīgā izeja ir pieskaņoties pozitīvajiem un aizdzīt visas tumšās domas no sava prāta.

Auns

Auns šodien būs neizlēmīgs un pieticīgs darīšanās ar pretējā dzimuma cilvēkiem. Tu nosarksi, pat vienkārši apspriežot kaut kāda veida apkalpošanas jautājumu. Tas traucēs tavam darbam, ja tu nespēsi atjaunot paškontroli. Pārliecini sevi, ka tev vienkāršā komunikācijā nav neviena iemesla justies neērti. Ticot tam, tu gūsi panākumus personīgajās darīšanās un ne tikai.

Vērsis

Vērsim šo dienu ieteicams pavadīt, parūpējoties par savu veselību. Tas, ko tu noraksti uz pavasara alerģijām, patiesībā var būt nopietnāka saslimšana. Neizlaid konsultāciju ar ārstu un ievēro visus viņa ieteikumus. Kopumā šī svētdiena paies pozitīvā noskaņojumā, un vakarā tu varētu veikt vairākus spontānus pirkumus.

Dvīņi

Dvīņi šodien atteiksies piedalīties sava labākā drauga idejas īstenošanā. Viņš izlems noorganizēt neierastas svinības (iespējams, kaut kāda veida tematisko pasākumu). Tu vienkārši noteiksi, ka tas ir muļķīgi, un atteiksies to apmeklēt. Vēlāk, redzot draugu foto sociālajos tīklos, tu sapratīsi, ka daudz ko palaidi garām. Tas nenotiks, ja nebūsi tik nopietns un pievienosies jautrībai.

Vēzis

Vēzis šodien zaudēs kaut ko vērtīgu. Varbūt tā cena nav tik augsta, bet tas tev ir mīļš ar to saistīto atmiņu dēļ. Mēģinājumi šo priekšmetu atrast ir lemti neveiksmei. Necel paniku, jo nozaudētais noteikti atradīsies. Tas, kā parasti, notiks netīšām un visnegaidītākajā vietā.

Lauva

Lauvām šodien vajadzētu atmest savu ieradumu tēlot. Esi tu pats – spēlējot lomu, tu neatstāsi patiesu iespaidu uz kādu īpašu cilvēku. Starp citu iespēja uzsākt romantiskas attiecības ar viņu nav pārāk liela. Iemesls ir viņa atmiņas par iepriekšējām attiecībām, kuras nespēj aizmirst. Tev ir jānogaida, kamēr šī cilvēka salauztā sirds pielaidīs tevi tuvāk.

Jaunava

Jaunavām šodien ieteicams meklēt kompromisu, apspriežot vairākus svarīgus karjeras jautājumus. Tu to nevari bez savu kolēģu palīdzības, kas nozīmē, ka tev ir jārēķinās ar viņu personīgajām pozīcijām. Nevajag uzstāt uz savu – esi gudrāks. Piedāvā kolēģiem citu iespēju, tad rūpīgi ieklausies visā, ko viņi teiks. Taktiski un rūpīgi izvēloties vārdus, iesaki jūsu idejas apvienot.

Svari

Svari šodien droši var veikt lielākus pirkumus. Vienīgais, tev blakus vajadzētu būt blakus kādam striktam, saprātīgam cilvēkam, kurš neļaus iztērēt ģimenes iekrājumus nevajadzīgām lietām. Kad pirkums veikts, nesteidzies ar to lielīties visapkārt. Ja tu nevari noturēties un tomēr grasies augšupielādēt bildes – nenorādi atrašanās vietu!

Skorpions

Skorpioniem šodien nenāksies viegli atrast kopīgu valodu ar savu otru pusīti. Jums būs radikāli atšķirīgi viedokļi par vienu un to pašu lietu. Pats sliktākais, jūs nevarēsiet rast kompromisu. Jums abiem ir spēcīgi raksturi, kuri nav raduši piekāpties, un tas varētu kļūt par lielu strīdu. Ja tev attiecības ir svarīgas, dažreiz ir vērts piekāpties.

Strēlnieks

Strēlnieki šo dienu pavadīs skolotāja lomā. Tavs students būs tavs jaunais kolēģis, kurš tikai nesen pievienojās uzņēmumam. Tu un šis cilvēks ļoti labi saprotaties, kas nozīmē, ka sastrādāšanās neradīs sarežģījumus. Tevi vairāk nomoka fakts, ka ikreiz, kad ieskaties šī šarmantā cilvēka acīs, tu, aizmirstot par visu, pazūdi bezdibenī.

Mežāzis

Mežāzis šo dienu nepavadīs produktīvi. Tu nevari apspiest aizkaitinājumu, kuru radīja incidents no rīta. Tas ir par konfliktu, kas radies tev un tavam partnerim par atšķirīgajiem vaļaspriekiem. Šis konflikts nekur nepazudīs, ja atteiksies pie tā piestrādāt. Tev vien atliek piezvanīt, lai izrunātos.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīram šodien tiks uzticēts ļoti daudzsološs projekts. Apkārtējie nemaz nemēģinās slēpt skaudību un to, ka viņi tevi uzskata par veiksminieku. Nesaki nevienam, ka tev ir sponsors. Vakarā, tev vajadzētu personīgi satikties ar šo cilvēku, lai pateiktos par viņa palīdzību.

Zivis

Zivis šodien varētu atjaunot savu garderobi. Nedēļas nogalē tu varētu nolemt izmainīt savu ierasto stilu. Tu atradīsi daudz lietu, kas tevi ļoti precīzi raksturo un tev piestāv. To ievēros visi, kas tevi pazīst (izņemot tavu laulāto draugu!). Acīmredzot tava jūsmošana par saņemtajiem komplimentiem no pretējā dzimuma rada viņā skaudību.

LA.lv