Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 28. martam. Nesit galvu pret sienu, izlādējies sportā!0

Dienas noskaņa

28. martu pavadīsim pozitīvā gaisotnē, bet tikai līdz vakaram. Kad darbdienai pienāks beigas, gaisā būs jūtama nenoliedzama spriedze. Uzmanies, lai tavas piezīmes nerada vētru, kas var padarīt palikšanu mājās neciešamu! Kontrolē ne tikai sevis teikto, bet uzmani arī to, ko cilvēki no malas saka tavā klātbūtnē (neļauj viņiem tevi inficēt ar savu negativitāti).

Auns

Šodien Auns varētu vēl vairāk nokaitēt darbā radušos situāciju. Tev uzticēs uzmanīt cilvēkus, pret kuriem izturies ne gluži kā pret draugiem. Tu, protams, apspiedīsi šīs emocijas un darīsi visu, lai šī sadarbība ar tev netīkamiem cilvēkiem būtu produktīva. Tas tev liks patērēt daudz iekšējā spēka, un līdz vakaram tu nespēsi slēpt aizkaitinājumu. Centies no tā atbrīvoties pēc iespējas miermīlīgāk (piemēram, boksa nodarbībās).

Vērsis

Vērsis šodien centīsies novērtēt kādu svarīgu ikdienas lietu. Viens no taviem draugiem sniegs vērtīgu padomu – necenties ietaupīt uz tik svarīgu pirkumu, citādāk to nožēlosi. Tev vajadzētu sekot šim ieteikumam. Ja tev šobrīd nav gana daudz līdzekļu, lai nopirktu kaut ko kvalitatīvu, centies atlikt šo pirkumu. Vai aizņemies nepieciešamo summu no saviem radiniekiem!

Dvīņi

Dvīņi šo dienu pavadīs labā noskaņojumā. Tu jokosi, vairojot prieku un smieklus, pat darbā. Tavs striktais un nopietnais priekšnieks arī smiesies par taviem jokiem. Tomēr, līdzko smiekli būs mitējušies, tev jāķeras atpakaļ pie darba. Centies to ievērot, savādāk šīs dienas uzvedība varētu sabojāt tavu profesionālo reputāciju.

Vēzis

Vēzim šo dienu vajadzētu pavadīt, komunicējot ar saviem jaunākajiem radiniekiem. Tu no bērniem daudz iemācīsies (piemēram, beigt saukt savas problēmas par neatrisināmām). Ja tevi aplipinās bērnu spontanitāte, tava dzīve mainīsies uz labo pusi. Centies uzrunāt savu sirdsāķīti, neatturot sevi. Dzirdot no tevis bērnišķīgi naivo “Tu man ļoti patīc”, šī cilvēka sirds nespēs turēties pretī.

Lauva

Lauvas šodien varētu apsvērt, kā tikt pie kāda ļoti daudzsološa projekta, kas ir paredzēts kādam no viņa kolēģiem. Tas būs karš, kurā tev ir jārīkojas kā izlūkam, kareivim un komandierim. Tomēr, pirms tavs “vads” dodas uzbrukumā, apdomājies vēlreiz. Vai tava sirdsapziņa to spēs paciest, ja, pateicoties karam, tu saņemsi kāroto projektu, bet tavs kolēģis kļūs par izstumto?

Jaunava

Šodien Jaunavai neiespējami tikt apvainotai par meliem vai maldināšanu. Tu iemācīsies rūpīgi sevi maskēt kā smaidīgu un atvērtu cilvēku. Tikai vēlu vakarā, kad būsi viens, tu beidzot atteiksies no visām maskām un lomām. Tu pat emocijām ļausi vaļu, zinot, ka neviens tevi neredz. Tas palīdzēs tikt galā ar stresu, kas rodas darīšanās ar nepatīkamiem cilvēkiem.

Svari

Svariem šodien vajadzētu izvairīties no jokiem un izāzēšanas. Daudzus no tiem varētu nesaprast, tāpēc cilvēki tevi varētu sākt uzskatīt par ekscentrisku vai dīvainu. Šajā gadījumā tev nevajadzētu izlikties, ka esi ļoti nopietns un apdomīgs cilvēks (šāda maska, visticamāk, arī nebūs piemērota). Vislabāk būtu palikt sev pašam, ar visiem plusiem un mīnusiem, kas nāk kopā ar tevi.

Skorpions

Skorpionu nogurdinās šīs aizņemtās dienas notikumi. Vispirms tev būs jātiek galā ar lielu problēmu darbā un tad, atgriežoties mājās, attapsies, ka arī tur ir jārisina nopietna problēma. Šīs grūtās dienas noslēgumā viens no taviem bērniem tev pateiks, ka viņa klases audzinātājs vēlas tevi satikt. Tā visa tev būs par daudz, un tu dusmās uzliesmosi, kas liks visiem apkārtējajiem bēgt.

Strēlnieks

Strēlnieks šodien veiksmīgi atrisinās ļoti sarežģītu problēmu saistībā ar savām personīgajām attiecībām. Tu un tavs partneris beidzot aizmirsīsiet par potenciālo šķiršanos, kas jau vairs tik tālu nebija. Salabšana notiks maģiski. Tu un tavs partneris atkal tiksieties, lai apspriestu šķiršanās detaļas, bet, ieskatoties viens otram acīs, jutīsiet, kā atkal starp jums uzliesmo kaisle (kas palīdzēs jums atkal apvienoties).

Mežāzis

Mežāžiem šodien nav ieteicams cīnīties, ja apstākļi rāda, ka izredzes ir mazas. Vislabākais, ko vari darīt – beigt sist galvu pret šo betona sienu. Ļauj tam notikt, un neiznieko vērtīgo laiku, cīnoties pret kaut ko, kas ir ārpus tavas kontroles. Tā vietā palutini sevi ar kaut ko patīkamu. Ja tev patīk iepirkties – nopērc sev kaut ko jaunu.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīri šodien noteiks savas dzīves galvenās prioritātes. Tu beidzot sāksi saprast, ka tavas lielās ģimenes labklājība ir daudz svarīgāka nekā karjera vai personālā finansiālā izaugsme. Tu pat atgriezīsies no darba ātrāk, lai pavadītu vairāk laika kopā ar mājiniekiem. Viņi to novērtēs, un tava ģimene pavadīs neaizmirstamu vakaru kopā.

Zivis

Zivis šodien saņems uzvarētāju statusu. Šodien galvenais projekts, pie kura esi tik neatlaidīgi strādājis jau vairākus gadus, beidzot tiks apstiprināts vai pat sākta tā īstenošana. Tavs iekšējais bērns gūs triumfējošus panākumus, kas ļaus tev ne tikai lepoties pašam ar sevi, bet arī uzlabot savu finansiālo situāciju.

LA.lv