Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 29.maijam. Ļauj sev baudīt sasniegto!0

Dienas noskaņa

Tuvais Pilnmēness šūpo ūdeņus un emocijas – esi prātīgs, neļaujies pēkšņiem, nepamatotiem jūtu uzliesmojumiem, kurus vēlāk var nākties nožēlot!

Auns

Šodien tu vari saskarties ar neparedzētām grūtībām. To pārvarēšana atņems ne mazums spēka, bet no līdzsvara neizsitīs.

Vērsis

Sabiedrībā neviens nevar uzskatīt sevi par patiesi brīvu. Ar šo domu ir jāsamierinās, atrodot esošā stāvokļa pievilcīgo pusi vai dodoties dzīvot mežā vai tuksnesī. Žēl, bet planētas iedzīvotāju ir daudz – mežu var nepietikt.

Dvīņi

Zvaigznes izvietojušās tādā rakstā, ka piecelšanās un došanās uz darbu izrādīsies tev ārkārtīgi grūts uzdevums, lai neteiktu neizpildāms. Lai kā arī nebūtu, izdarīt to tomēr nāksies – varēsi iekļaut savā sarakstā vēl vienu varoņdarbu.

Vēzis

Šodien kāds, kam pietrūkst cieņas pret tuvāko, var pilnībā sabojāt tavu dienu tikai tāpēc, ka viņam kaut kas ienācis galvā. Pacenties šodien neieplānot neko svarīgu.

Lauva

Saki cilvēkiem tikai to, ko viņi vēlas dzirdēt. Vai arī vispār neko nesaki. Šī diena nav īpaši piemērota vaļsirdībai jebkurā formā.

Jaunava

Šodien tu saņemsi vēsti, kas izraisīs pārsteigumu un sajūsmu vienlaikus. Vispār būs laba un patīkama diena.

Svari

Šodien tu nemaz nespēsi ietekmēt notikumu gaitu. Labāk arī nemēģināt, veltīgi iztērēsi laiku un spēkus.

Skorpions

Ļauj sev baudīt to, ko jau esi sasniedzis iepriekš, pirms dzīties uz priekšu, ambīciju vadītam. Fakts, ka kaut kas tev izdevies pārāk viegli, nekādā mērā nemazina saņemtā vērtīgumu. Vari lepoties ar sevi.

Strēlnieks

Ja tu kādam esi kaut apsolījis, šodien šis solījums ir jāizpilda pat tad, ja tas izrādīsies grūti. Atmaksāsies trīskārši.

Mežāzis

Nevienas attiecības nevar būvēt uz atkarības pamata. Sniedz brīvību savam partnerim un baudi to pats.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien tu vari kļūt par uzmācīgas idejas upuri. Labākais un vienīgais veids, kā no šīs idejas atbrīvoties, ir aprēķināt, cik izmaksās tās īstenošana.

Zivis

Šodien no mijiedarbības ar citiem tu vairāk iegūsi nekā zaudēsi. Nevajadzētu apvainoties, ierauties sevī un mēģināt izdarīt visu pašam; labāk piekāpties dažos jautājumos un iegūt citu cilvēku atbalstu.

Avots: “astrorok.ru”

LA.lv