Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 29. martam. Atceries Jaungada apņemšanos sportot!0

Dienas noskaņa

Šī diena ir pavisam nepiemērota norēķiniem saistībā ar nekustamā īpašuma pirkšanu vai pārdošanu. Dienas atmosfēra būs pārāk saspringta jebkam, kas saistīts ar rūpīgu analīzi un detalizētu plānošanu. Toties tu vari un tev ir pat nepieciešams rīkoties saskaņā ar emocijām. Emocionalitāte gan nav noderīga, kad nepieciešama auksta loģika. Ja tu nevari atlikt šīs darīšanas uz vēlāku laiku, palūdz kāda emocionāli neitrāla cilvēka palīdzību.

Auns

Aunu šodien nepiesaistīs apkārt notiekošais. Tas nekas, kamēr vien spēj tikt galā ar šīs dienas uzdevumu sarakstu. Tomēr tas varētu nozīmēt, ka jau atkal atliec personīga rakstura iniciatīvu. Tu maksā par kādām nodarbībām, kas palīdzētu uzturēt tavu ķermeni formā, bet joprojām neesi tās uzsācis. Vakarā tu atkal varētu pārcensties ar kaloriju uzņemšanu.

Vērsis

Šīs dienas saspringtā gaisotne neradīs Vērsim patīkamu vai aizraujošu pieredzi. Šodien tu koncentrēsies uz savu jauno projektu. Lielākais pluss ir tas, ka strādāsi ar kolēģi, kurš tev jau kādu laiku patīk. Ja tu uz viņa pirksta ieraugi gredzenu, nekavējoties aizmirsti sapņus par romānu ar šo cilvēku.

Dvīņi

Dvīņi šo dienu pavadīs melanholiskā noskaņojumā, sapņojot par tālām zemēm, siltām jūrām un romantiskiem piedzīvojumiem. Skatot sev apkārt esošo monotono realitāti, tu noskumsi. Tev ar šīm skumjām vajadzētu cīnīties, vai arī tās var radīt emocionālu nomāktību. Padomā par lietām, kas tev sniedz prieku un gandarījumu.

Vēzis

Vēzis šodien atrisinās nesaskaņas starp kolēģiem darbā. Cenšoties likt šiem cilvēkiem salabt, tev būs jāizmirst par savu labo audzināšanu. Viņi ignorēs visus delikāti prezentētos argumentus un uztvers tevi nopietni tikai tad, ja to darīsi paaugstinātā balsī. Bet galu galā tu to atrisināsi, un jūs visi atgriezīsieties pie darba. Starp citu, tas tev varētu palīdzēt kļūt par šīs komandas līderi.

Lauva

Lauvas šodien izjutīs izteiktu pieķeršanos pretējā dzimuma pārstāvjiem. Ikviens, ar kuru pārmīsi vien pāris nenozīmīgus vārdus, tiks iekļauts tavos sapņos, kuros viņu sauksi par savu otru pusīti. Ja tu esi viens, tas nozīmē, ka pie tevis varētu atnākt “zelta izdevība”, uz kuru daži cilvēki gaida vairākus gadus. Nepalaid garām iespēju apmainīties ar kontaktinformāciju ar cilvēkiem, kuri patiesi ir ieinteresēti tevī.

Jaunava

Jaunava šo dienu pavadīs, neatlaidīgi strādājot pie jauna darba uzdevuma. Tu vari to pabeigt šodien, ja vien tavu uzmanību nenovērsīs runāšana ar kolēģiem. Visas sarunas, kuras nav saistītas ar darbu, būtu jāatliek uz vakaru. Kad darba diena ir noslēgusies, uzaicini savus kolēģus uz kādu restorānu vai kafejnīcu.

Svari

Šī diena Svariem nesīs daudz patīkamu mirkļu. Tu saņemsi negaidītu zvanu no sava labākā drauga. Viņš tev pastāstīs brīnišķīgus jaunumus par savu personīgo dzīvi un uzaicinās tevi nosvinēt šos panākumus kādā restorānā. Pēc darba tu viņu lidosi sveikt vēja spārniem, un tava eiforija vēl pieaugs, ieraugot pie galda arī savu kaimiņu.

Skorpions

Skorpions šodien sistemātiski strādās pie sava personīgā projekta, kas saistīts ar panākumiem uzņēmējdarbības sfērā. Tavā ceļā būs daudz šķēršļu (piemēram, birokrātiska jautājumu risināšana ar attiecīgu dokumentu iesniegšanu). Labi, ka tu atceries kādu no saviem skolas draugiem (cilvēku, kurš strādā īstajā vietā). Vakarā tu viņu varētu uzaicināt satikties kafejnīcā, lai lūgtu viņa palīdzību – viņš tev neatteiks.

Strēlnieks

Strēlnieks šodien varētu iesaistīties saspringtā sarunā ar kādu no kaimiņiem. Viņš tev prasīs neveikt remontu brīvdienās, jo skaņa viņam traucē. Šo piepieprasīju kaimiņš izteiks visai stingra ultimāta formā. Tu nekavējoties ar ģimeni apspriedīsi pārvākšanos uz citu dzīvokli, lai vairs nebūtu šī cilvēka tuvumā. Radinieki tevi pārliecinās un paskaidros, ka diez vai iespējams izbēgt no neapmierinātu kaimiņu tuvuma, pārceļoties uz citu dzīvesvietu.

Mežāzis

Mežāžus šodien nomāks nepamatotas aizdomas. Tu varētu izlemt, ka tavs partneris vairs nav ieinteresēts tevī, bet gan kādā citā cilvēkā. Cerot viest skaidrību šajā jautājumā, tu sāksi izspiegot savu otru pusīti. Par laimi, tu neko sliktu neatklāsi. Taču tu uzzināsi, ka tavs partneris daudz laika pavada kafejnīcā ar kādu tuvu draugu, apspriežot kāda pārsteiguma sarūpēšanu tev.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīram šodien ieteicams saglabāt vienmērīgu tempu. Steiga tev nepalīdzēs ne tavās personīgajās, ne biznesa darīšanās – pie tam, tu būsi ļoti noguris, ja konstanti darbosies pilnā ātrumā. Labāk sadali šīs dienas ieplānoto divās daļā – svarīgajā un ne tik svarīgajā. Izdari svarīgāko pirmo, un pārējais var mierīgi pagaidīt rītdienu. Neaizmirsti savā plānā iekļaut nedaudz atpūtas un nelielu pastaigu.

Zivis

Zivīm šodien vajadzētu kategoriski atteikties no tiesāšanas un pārākuma izrādīšanas. Saglabā neitrālu pozīciju darīšanās ar padotajiem. Tas ne tikai pierādīs tavu labo audzināšanu, bet ir arī kā brīdinājums. Tu nevari izslēgt, ka kāds no taviem padotajiem jau pavisam tuvā nākotnē neizlaužas līdz virsotnei un nekļūst par līderi. Tad tas būs viņš, nevis tu, kurš atrodas augstākā līmenī. Viņš var atcerēties tavu augstprātību.

LA.lv