Horoskopi un mistika
Horoskopi

Var nākties maksāt par pagātnes kļūdām. Horoskops no 10. līdz 16. augustam 16

Foto – AFP/LETA

Auns

Auns sajutīs pakāpenisku spēku atjaunošanos. Spriedze mazināsies, un viss nostāsies savās vietās. Uzmanīgi jārīkojas ar naudu, jo nepārdomāti un steigā pieņemti lēmumi var radīt zaudējumus. Nav piemērots laiks kardinālām pārmaiņām dzīvē un darbā, kā arī līgumu slēgšanai. Auns var paņemt brīvdienas, lai atpūstos un nostiprinātu veselību. Ieteicamas relaksējoši dziednieciskas procedūras.

Vērsis

Vērsim jāatceras, ka dažkārt ar šarmu var panākt vairāk nekā ar racionālu lietišķumu. Vēlams ieklausīties citu dotajos padomos, jo ar savu pieredzi var būt par maz, lai panāktu vēlamo rezultātu. Lai izvairītos no pārpratumiem, jāizsakās skaidri un saprotami. Jāseko līdzi savai pašsajūtai. Jākoncentrējas uz to, ko dara, jo iespējamas paviršības vai neuzmanības kļūdas, kas radīs papildu izdevumus.


Dvīņi

Dvīņi jutīs spriedzes vairošanos, jo ne viss ies, kā ieplānots. Lai izvairītos no konfliktsituācijām, ieteicams pārdomāti un pareizi saplānot laiku un darbus. Katra neskaidra situācija vai informācija uzreiz jānoskaidro vai jāprecizē, jo vēlāk tas prasīs gan laiku, gan papildu ieguldījumus. Jāatvēl laiks atpūtai un pilnvērtīgam miegam. Ieteicamas sporta aktivitātes dabā.

Vēzis

Vēzim būs sajūta, ka ir pienācis laiks doties prom no mājas kņadas, lai atgūtu un uzkrātu spēkus jauniem dzīves izaicinājumiem. Jāizvairās no masu pasākumu apmeklēšanas un pilsētas burzmas. Noderēs pastaigas vai ekskursijas pa dabas takām, parkiem, košumdārziem vai grāmata, ko palasīt kādā patīkamā klusā vietiņā. Nav piemērots laiks jaunu lietu uzsākšanai un kardinālām pārmaiņām.

Lauva

Lauvai piemērots laiks jaunu mērķu plānošanai un noteikšanai, bet ne jaunu darbu sākšanai. Uzmanība jāpievērš sīkumiem un detaļām, jo pieļautās kļūdas vēlāk radīs sarežģījumus. Vairāk laika un vērības jāvelta savu vajadzību apmierināšanai un pašsajūtai. Mierīga mājas vide, draudzīga gaisotne un pietiekama atpūta dos spēku veikt ikdienas darbus. Brīvo laiku veltiet bērniem un vaļaspriekiem.


Jaunava

Jaunavai jāpievēršas tiešajiem ikdienas darbiem un to pabeigšanai noteiktajos termiņos. Būs sajūta, ka citi cenšas uzspiest savu viedokli un vajadzības. Var lūgt palīdzību draugiem un domubiedriem, kas labprāt atbalstīs. Ieteicamas relaksējoši tonizējošas procedūras iekšējā līdzsvara un spēka atgūšanai. Pastaigas dabā un veselīga pārtika sniegs organismam vajadzīgo enerģiju.

Svari

Svariem jācenšas noformulēt savas vēlmes un vajadzības, lai vieglāk pieņemtu lēmumus, kā turpmāk rīkoties, jo ne viss būs tā, kā gribētos. Iespējams, ka nāksies maksāt par pagātnē pieļautajām kļūdām vai “baltajiem meliem”. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties pie attiecīgās sfēras speciālista. Labvēlīgs laiks mājas enerģētiskai attīrīšanai, lūgšanām un garīgajām praksēm.

Skorpions

Skorpionam labvēlīgs laiks iesākto darbu pabeigšanai un peļņas gūšanai. Nav ieteicams demonstrēt savu pārākumu vai bārstīties ar dzēlībām, jo tā var sabojāt rūpīgi veidoto tēlu. Šajā laikā ieteicams pilnveidot savas prasmes un zināšanas, kas ļauj darbā izmantot mūsdienīgas un modernas ierīces. Jākoncentrējas uz to, kas ir aktuāls šajā laikā, ļaujot pārējam ritēt savu gaitu. Piemērots laiks ceļošanai.


Strēlnieks

Strēlnieku nomāks ikdienas rutīna un kaitinās cilvēku bezatbildība, tāpēc ik pa brīdim būs jūtams īgnums. Tā kā būs tendence daudz kam kavēties un pieļaut neuzmanības kļūdas, tad, lai izvairītos no spriedzes, darbu beigu termiņi jānosaka ātrāk, nekā tas ir paredzēts. Līgumu slēgšanu un jaunu darbu uzsākšanu vēlams atlikt uz vēlāku laiku. Pirms gulētiešanas ieteicamas vakara pastaigas.

Mežāzis

Mežāzim jāizvairās no pēkšņas un spontānas rīcības emociju uzplūdā, jo vēlāk var nākties to nožēlot. Tiešie pienākumi jāveic laikus, lai neradītu stresu un spriedzi. Nav ieteicams uzsākt kaut ko jaunu vai veikt kardinālas pārmaiņas. Piemērots laiks atvaļinājumam un vides maiņai, lai gūtu jaunus iespaidus un idejas turpmākai sevis realizēšanai. Jārūpējas par veselīgu uzturu un labvēlīgiem apstākļiem atpūtai.

Ūdensvīrs

Ūdensvīram jācenšas izvairīties no strīdiem ar amatpersonām un tiešajiem priekšniekiem. Lai domas nebūtu tikai pie darba vien, jārūpējas par savas ikdienas dažādošanu. Var apgūt kādu jaunu vaļasprieku vai sporta veidu. Piemērots laiks atpūtai kopā ar ģimeni un bērniem. Jābūt uzmanīgiem un jāievēro likumi, piedaloties satiksmē uz autoceļiem. Jācenšas izvairīties no pēkšņām dusmām emociju iespaidā.

Zivis

Zivis beidzot var paņemt brīvdienas un atvilkt elpu. Labvēlīgs laiks savas dzīves un darba telpas labiekārtošanai un atbrīvošanai no vecām lietām un krāmiem. Jāturas pie iepriekš izstrādātā plāna un jāievēro termiņi darbu izpildei. Katra kavēšanās radīs spriedzi un, iespējams, arī materiālus zaudējumus. Nav piemērots laiks līgumu slēgšanai un jaunu projektu uzsākšanai. Veiksies sirdslietās.

LA.lv