Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 3. aprīlim. Gaidi patīkamus pārsteigumus!0

Dienas noskaņa

Dienas noskaņa samērā polarizēta – vai nu viss veiksies un izdosies, vai jutīsies kā bezvējā nokļuvis kuģis. Kurš variants attiecas uz tevi, lasi savas zodiaka zīmes horoskopā!

Auns

Šodien varētu notikt kaut kas negaidīts, bet nekādas nepatikšanas šis notikums nenesīs. Gluži pretēji, tu jutīsies priecīgs par apstākļu maiņu – tas jau sen tev bija vajadzīgs!

Vērsis

Vērši šodien būs īpaši rosīgi, bet enerģijas var nepietikt visai dienai. Sadali spēkus pēc iespējas ekonomiskāk, citādi vakarā jutīsies kā izspiest citrons.

Dvīņi

Šodien tev vajadzīgs saprotošs sarunas biedrs. Pat ne tik daudz sarunas biedrs, kā klausītājs, kas pastāvīgi māj ar galvu, piekrītoši ieņurdas un pārsteigti izsaucas. Tādu tu varētu atrast starp seniem paziņām, kurus neesi saticis ilgāku laiku.

Vēzis

Diena ideāli piemērota ražīgam un morālu gandarījumu nesošam darbam. Pabrīdini ģimeni jau laikus, ka, iespējams, aizkavēsies darbā, tas ir svarīgi.

Lauva

Atturies no pārāk skaļiem izteikumiem, jo īpaši ar patētisku nokrāsu. Tas nenozīmē, ka katru sarunu nepieciešams regulēt ar ekvalaizera palīdzību, tomēr der sevi turēt rāmjos.

Jaunava

Saplāno dienu jau laikus un vēlāk šos plānus nemaini. Viss izdosies tikai tajā gadījumā, ja sekosi savam sarakstam punktu pa punktam.

Svari

Šīs dienas beigās dažas lietas var izskatīties visnotaļ dīvainas. Tev jābūt atvērtam pret visu jauno, jo jaunu lietu varētu būt daudz. Un neaizmirsti pateikt “paldies” tam, kas tev atvērs acis uz šīm novitātēm!

Skorpions

Šodien tev parādīsies iespēja pieņemt vai noraidīt samērā nopietnu piedāvājumu. Apkārtējie cilvēki ieklausīsies tajā, ko teiksi, un to izpildīs. Tāpēc padomā visas trīs reizes (bet labāk – vairāk), pirms kaut ko saki vai izlem.

Strēlnieks

Dzīvo pēc principa “šeit un tagad”, diena būs pietiekami interesanta, lai nebēgtu no tās nākotnes vīzijas vai, kas vēl sliktāk, pārdomātu visa esošā nīcību.

Mežāzis

Tu vēlies pārvērst pasaku par īstenību? Rīkojies, tev viss izdosies! Tikai izvēlies pasaku ar labām beigām, nevis kādu šausmu stāstu.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Mēness ietekme tevi noskaņos nepavisam ne liriski un romantiski. Bet rīt var būt grūti saprast, kāpēc šodien rīkojies tā un ne citādi. Ja iespējams, nogaidi ar svarīgu lēmumu pieņemšanu!

Zivis

Gaidāma visās jomās samērā saspringta diena. Tam vērts psiholoģiski sagatavoties, mobilizējot visas spējas paskatīties uz notiekošo no malas. Bez šīs vērtīgās spējas jutīsies diezgan neomulīgi.

LA.lv