Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 3.jūlijam. Sena draudzība var pāraugt patiesā mīlestībā0

Dienas noskaņa

Šodien liktenis var sniegt vilinošas perspektīvas, tāpēc nepalaid garām savu iespēju. Skaidri skaties uz dzīvi, ņemot vērā visus “par” un “pret”. Diena labvēlīga tiem, kas apveltīti ar iniciatīvu. Sena draudzība var pāraugt patiesā mīlestībā.

Auns

Diena atnesīs pedantisku attieksmi pret lietām, skaidru skatu uz realitāti. Veiksmīgas būs sapulces un darbs kolektīvā. 3.jūlijs ir brīnišķīga diena, lai slēgtu laulību. Zvērestus un solījumus, kas doti šajā dienā, ir noteikti jāizpilda. Nebūvē ilūzijas attiecībā uz nākotnes notikumiem, skaidri skaties uz apstākļiem, ņem vērā visus “par” un “pret”.

Vērsis

Šodien Vērša organisms var reaģēt uz ārējo iedarbību negaidītā veidā. Par sevi var likt manīt slimības, par kurām tev nebija nekādu aizdomu. 3.jūlijā izvairies no nervu pārslodzes un traumatiskām situācijām. Tev nāksies samazināt slodzi sporta klubā. Nevajag riskēt, lai novērstu sasitumu, izmežģījumu vai sastiepumu.

Dvīņi

Var gaidīt veiksmīgu sadarbību ar partneriem, taču tā nebūs nesavtīga. Iemācies stingri pateikt “nē”, ja kāds priekšlikums vai lūgums acīmredzami kaitē tavam biznesam.

Vēzis

Zvaigznes būs pret tevi noskaņotas labvēlīgāk nekā parasti, horizonti paplašināsies, iespēju parādīt sevi un sasniegt vēlamo kļūs vairāk. Ja tu biji apmulsis, nezinot, ko darīt, tad tagad liktenis noteikti piedāvās tev pašas vilinošākās perspektīvas. Nepalaid garām savas izredzes!

Lauva

Pārcelšanās, kas paredzēta piektdien, saistīta ar būtiskiem finansiāliem tēriņiem. Nelabvēlīgi ir arī tāli braucieni un ceļojumi. Iepazīstoties ar ietekmīgiem ārzemniekiem vai citas pilsētas iedzīvotājiem, nesteidzies uzticēt viņiem savas finanses. Atcel uz citu laiku braucienu uz tālu zemi vai ekskursiju uz citu pilsētu.

Jaunava

Diena ir labvēlīga ar iniciatīvu apveltītiem Jaunavas zīmes pārstāvjiem. Tavu darbību var virzīt vienkārša vajadzība kaut ko iegādāties un iekrāt nākotnei. Gudrie saka: ”Uzbrūc, dzenies pakaļ un galvenais – stingri turies uz kājām!”

Svari

Planētu stāvoklis veicina Svarus zīmes pārstāvjus slinkot un pavadīt laiku dīkā. 3.jūlijā būs grūti piespiest sevi ķerties pie darba, tomēr diena ir labvēlīga mīlestībai un radošām nodarbēm. Esi uzmanīgs darbā ar lietišķajiem dokumentiem, īpaši ar tiesu prasībām un liecinieku liecībām.

Skorpions

Tev var šķist, ka tevi grib padarīt vadāmu, uzspiežot atkarību zemapziņas līmenī. Bet tev nepatīk būt atkarīgam no kāda vai kaut kā, tāpēc tu, domājams, dumposies. Nav vērts asi paust savu neapmierinātību. Jo aukstasinīgāks tu būsi, jo pārliecinošāki būs tavi argumenti.

Strēlnieks

Parādīsies jaunas aizraušanās, jauni paziņas un draugi. Strēlnieki var apzināties nepieciešamību iegūt izglītību, savas kvalifikācijas paaugstināšanu. Turpmākai virzībai aktuāla kļūs papildu izglītības iegūšana – iespējams, vēl viena augstskola, kursi, svešvalodas apgūšana.

Mežāzis

Daudziem šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem šodien būs iespēja nopelnīt jaunā darbības laukā. Savukārt tos, kurus neinteresē parasts darbs, gaida iekšējo enerģētisko resursu pacēlums. Tev ir jāatbilst darba tirgus prasībām, citādi būs bieži jāmaina darbavieta.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Nav izslēgts, ka sena draudzība ar kolēģi var pāraugt īstā un patiesā mīlestībā. Pagaidām nevajag afišēt savas jūtas un attiecības.

Zivis

Šodien Zivju spriedumiem būs raksturīgs svārstīgums vai nepietiekama argumentācija. Labākajā gadījumā Zivis var tiekties pēc jaunā iepazīšanas, bet sliktākajā – kultivēt bezcerīgu subjektīvismu. Šodien vēlams pakārtot savas intereses sabiedriskajām.

Avots: “astromeridian.ru”

LA.lv