Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 3.maijam. Ļauj atklāties savam talantam!0

Dienas noskaņa

Ceturtdien daudzas lietas izrādīsies citādākās nekā pirmajā brīdī. Iespaidi var būt mānīgi, tāpēc izturies uzmanīgi un vērīgi apsver visus piedāvājumus.

Auns

Pirmais iespaids šodien var izrādīties ļoti mānīgs. Uzticēties vari otrajam iespaidam, vai vēl labāk – pārliecinies arī trešo reizi, pirms pieņem lēmumu.

Vērsis

Šodien tevi var pārņemt kārdinājums apmierināt savu ziņkārību tevis necienīgā veidā. Tādas vēlmes jāapspiež, tiklīdz tās radušās. Kā lai zina, varbūt kāds jau šai mirklī vēro tevi pa durvju šķirbiņu? Jebkurā gadījumā tava rīcība nepaliks apslēpta Dievam.

Dvīņi

Iedvesma ir nopietns spēks, bet pārāk lielā daudzumā vai var būt pretējs efekts. Nemēģini visas idejas īstenot vienlaicīgi, lai cik labas tās nebūtu. Atlicini laiku arī elpas atvilkšanai.

Vēzis

Šodienas notikumus jāuztver nopietni, pat ja tie šķiet jautru smieklu vērti. Jo vairāk tāpēc, ka jau drīz izjutīsi to sekas.

Lauva

Papriecāties iespējams arī par velti, īpaši ja nauda vajadzīga nopietnākiem mērķiem. Baudi draugu sabiedrību, bet pacenties neļauties spiedienam no ārpuses.

Jaunava

Šodien varēsi neraizēties ne par ko, un šī diena sniegs vairākus iemeslus priecātos. Tomēr pienākumus nedrīkstētu ignorēt – tas var sāpīgi atspēlēties.

Svari

Šodien jutīsies kā no jauna piedzimis. Iespējams, šo stāvokli var izskaidrot ar to, ka beidzot varēji labi izgulēties, bet varbūt tevi apciemojusi iedvesma.

Skorpions

Kurš teica, ka caur sienām grūti kaut ko saskatīt? Tavi iekšējie spēki, kurus vēl pastiprina spēcīgas jūtas, var pārvarēt vēl lielākus šķēršļus.

Strēlnieks

Šodien tu vari iemīlēties: gan cilvēkā, kuru redzi pirmo reizi, gan arī labā paziņā. Ja tava sirds ir aizņemta un tu neko nevēlies mainīt, esi piesardzīgs un labāk izvairies no pretējā dzimuma cilvēkiem.

Mežāzis

Šodien būsi ne tikai uzņēmīgs, bet arī visai veiksmīgs. Tu spēsi jebkuru situāciju izmantot savā labā, lai kāda arī tā nebūtu un lai kādas šausmas neizraisītu sākumā.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Diena piemērota pašanalīzei, vēlams iekārtoties kaut kur klusā vietā ar glāzi iemīļota dzēriena, lai padomātu par dzīvi. Ja arī neko prātīgu neizdomāsi, vismaz dzēriens tevi iepriecinās.

Zivis

Šodien tev būs labas izredzes kļūt slavenam, ja pratīsi izraudzīties pareizos vārdus un sabiedrību. Ļauj atklāties savam talantam!

LA.lv