×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
12. augusts, 2017
Drukāt

Var nākties maksāt par pagātnes kļūdām. Horoskops no 10. līdz 16. augustam

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Auns

Auns sajutīs pakāpenisku spēku atjaunošanos. Spriedze mazināsies, un viss nostāsies savās vietās. Uzmanīgi jārīkojas ar naudu, jo nepārdomāti un steigā pieņemti lēmumi var radīt zaudējumus. Nav piemērots laiks kardinālām pārmaiņām dzīvē un darbā, kā arī līgumu slēgšanai. Auns var paņemt brīvdienas, lai atpūstos un nostiprinātu veselību. Ieteicamas relaksējoši dziednieciskas procedūras.

Vērsis

Vērsim jāatceras, ka dažkārt ar šarmu var panākt vairāk nekā ar racionālu lietišķumu. Vēlams ieklausīties citu dotajos padomos, jo ar savu pieredzi var būt par maz, lai panāktu vēlamo rezultātu. Lai izvairītos no pārpratumiem, jāizsakās skaidri un saprotami. Jāseko līdzi savai pašsajūtai. Jākoncentrējas uz to, ko dara, jo iespējamas paviršības vai neuzmanības kļūdas, kas radīs papildu izdevumus.


Dvīņi

Dvīņi jutīs spriedzes vairošanos, jo ne viss ies, kā ieplānots. Lai izvairītos no konfliktsituācijām, ieteicams pārdomāti un pareizi saplānot laiku un darbus. Katra neskaidra situācija vai informācija uzreiz jānoskaidro vai jāprecizē, jo vēlāk tas prasīs gan laiku, gan papildu ieguldījumus. Jāatvēl laiks atpūtai un pilnvērtīgam miegam. Ieteicamas sporta aktivitātes dabā.

Vēzis

Vēzim būs sajūta, ka ir pienācis laiks doties prom no mājas kņadas, lai atgūtu un uzkrātu spēkus jauniem dzīves izaicinājumiem. Jāizvairās no masu pasākumu apmeklēšanas un pilsētas burzmas. Noderēs pastaigas vai ekskursijas pa dabas takām, parkiem, košumdārziem vai grāmata, ko palasīt kādā patīkamā klusā vietiņā. Nav piemērots laiks jaunu lietu uzsākšanai un kardinālām pārmaiņām.

Lauva

Lauvai piemērots laiks jaunu mērķu plānošanai un noteikšanai, bet ne jaunu darbu sākšanai. Uzmanība jāpievērš sīkumiem un detaļām, jo pieļautās kļūdas vēlāk radīs sarežģījumus. Vairāk laika un vērības jāvelta savu vajadzību apmierināšanai un pašsajūtai. Mierīga mājas vide, draudzīga gaisotne un pietiekama atpūta dos spēku veikt ikdienas darbus. Brīvo laiku veltiet bērniem un vaļaspriekiem.


Jaunava

Jaunavai jāpievēršas tiešajiem ikdienas darbiem un to pabeigšanai noteiktajos termiņos. Būs sajūta, ka citi cenšas uzspiest savu viedokli un vajadzības. Var lūgt palīdzību draugiem un domubiedriem, kas labprāt atbalstīs. Ieteicamas relaksējoši tonizējošas procedūras iekšējā līdzsvara un spēka atgūšanai. Pastaigas dabā un veselīga pārtika sniegs organismam vajadzīgo enerģiju.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+