Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 30. jūnijam. Baudi vasaru, kamēr vēl var!1

Dienas noskaņa

Jaunas idejas, oriģināli draugi, negaidītas tikšanās un plāni padarīs tavu dzīvi piepildītu un daudzveidīgu.

Auns

Šodien pieaugs intuīcija, Auni var kļūt sentimentāli un atvērti jauniem iespaidiem. Šodien tu, iespējams, satiksi savu mīlestību. Mierīgi nodarbojies ar savām lietām un nesūdzies par likteni. 30.jūnijā tev nepieciešama ilgstoša atpūta. Atliec visas rūpes uz vasaras beigām.

Vērsis

Situāciju var sarežģīt iepriekšējās dienas aizvainojumi, neuzmanīgi izteicieni. Vērši būs tendēti atcerēties pagātni un nožēlot zaudētās iespējas. Neieciklējies uz veciem aizvainojumiem. Pagātni neizmainīsi, tu tikai sevi nomocīsi, bet tas uzreiz ietekmēs pašsajūtu.

Dvīņi

Šodien tev tik tikko izdosies atrisināt visas problēmas. Tava dzīvē valdīs nenoteiktība. “Neticiet danajiešiem, kas nes dāvanas!”- ir vērts atcerēties šo romiešu eposa “Eneīda” autora Vergīlija viedo teicienu, kad tev solīs lielu peļņu apmaiņā pret dalību kādā it kā daudzsološā projektā.

Vēzis

Vēžiem būs jāpārdzīvo sarežģīta, diezgan pretrunīga diena. 30.jūnijā visticamāk nāksies daudz strādāt, bet tavu centienu rezultāti nebūs tik labi kā gaidīts. Nevajag rēķināties ar taisnīgu apbalvojumu – ne morālu, ne materiālu. Vienkārši strādā un liec aiz auss, ka agri vai vēlu saņemsi balvu.

Lauva

Nav piemērots laiks, lai tiktos ar priekšniecību, dotos apmeklētu varas institūcijas un tiesībsargājošās iestādes. Neuzsāc atklātu un tiešu darbību, bet attīsti citiem neredzamu aktivitāti, izmanto baumas, neatklāj savus patiesos nolūkus. Neriskē ar finansēm, atliec nekustamā īpašuma iegādi.

Jaunava

Šodien tevi piemeklēs psihosomatiska rakstura slimība, kuras ārstēšanai nepieciešamas iekšējā stāvokļa korekcijas. Svarīgi atveseļošanās nosacījumi: tīrs gaiss; tādam pašam jābūt ēdienam un visam, kas tiek lietots iekšķīgi. Ļoti liela nozīme ir tavai uzvedībai – nekaunība, lamāšanās un rupjības tikai paildzinās ārstēšanos.

Svari

Pārpūle izraisīs depresiju, bet neapmierinātība ar sevi pastiprinās aizkaitinājumu, kas savukārt novedīs pie strīdiem ģimenē. Tavs materiālais stāvoklis diez vai uzlabosies, neraugoties uz visiem taviem centieniem. Apņēmīgi ķeries klāt jaunam darbam.

Skorpions

Ikdienas darbs no tevis prasīs radošu pašizpausmi un plašu redzesloku. Un – lai gan ne visiem taviem plāniem ir lemts īstenoties, jaunas idejas, oriģināli draugi, negaidītas tikšanās un plāni padarīs tavu dzīvi piepildītu un daudzveidīgu. Tu vari rēķināties ar vispusīgu partneru atbalstu un labvēlību, taču tev nāksies paciest zināmu atkarību no viņiem.

Strēlnieks

Nav izslēgts, ka Strēlnieki gribēs lielāko daļu laika veltīt savai ģimenei, mājoklim, radiniekiem un tuviem draugiem. Viņi arī stiprinās savas karmiskās saites. Tev nenāktu par ļaunu ieklausīties to cilvēku viedoklī, kas ir vairāk informēti un labāk pārzina karmiskos jautājumus – viņi var palīdzēt tev ar padomu.

Mežāzis

Šīs dienas notikumi atklās daudz jauna, parādīsies interese par kultūru, filozofiju, vēsturi, būs daudz interesantu iepazīšanos. Darbs pārcels Mežāžus jaunā dzīves līmenī. Neej pašlaik atvaļinājumā – nav pārliecības, ka tava darba vieta saglabāsies.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Mēneša beigās tavi plāni var negaidīti mainīties. Tev var uzdot visai svarīgu pasūtījumu, kas ir valstiski nozīmīgs vai saistīts ar ārvalstu investīcijām. 30.jūnijā iespējama ekstremāla slodze, strādāt vajadzēs ļoti ātrā tempā. Slēdz līgumus tikai ar uzticamiem, atbildīgiem lietišķajiem partneriem.

Zivis

Planētu pretstāve spēs izjaukt visus plānus, traucēt praktisko darbību, sējot miglu, neskaidrību, jucekli un vienkārši slinkumu. Nepadodies vēlmei izvairīties no nepatikšanām, izmantojot krāpšanu vai pašapmānu.

Avots: “astromeridian.ru”

LA.lv