Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 30.maijam. Tver un baudi katru dzīves mirkli!0

Dienas noskaņa

Karstais un jaukais laiks vilina sākt atpūtu jau nedēļas vidū – tomēr apstājies un pārdomā, vai tiešām vari to atļauties! Ja ne, savelc gribasspēku dūrē un paveic visu pēc iespējas ātrāk, lai nedēļas nogalē varētu baudīt godam nopelnītas brīvdienas!

Auns

Šodien tev beidzot ļaus nedaudz uzelpot. Vari atslābināties un nekādā ziņā neraizēties, ja nu vienīgi par kompāniju, lai atpūšoties nekļūtu garlaicīgi.

Vērsis

Sagaidāms, ka šī diena nenesīs neko negaidītu. Ja kaut kas tev tomēr liksies negaidīts, tas nozīmē, ka tu esi palaidis garām šā notikuma signālus.

Dvīņi

Šo dienu tu baudīsi no rīta līdz vakaram, tverot katru mirkli. Īpaši labs būs vakars, kas pavadīts labu draugu un tuvinieku kompānijā.

Vēzis

Tev ir tik tālejoši mērķi, ka nevajag atlikt dzīves priekus līdz labākiem laikiem, proti, līdz brīdim, kad tu tos sasniegsi. Izklaidējies.

Lauva

Labākā atpūta tev šodien būs klusas un zemas aktivitātes izklaides. Palasi, paskaties televizoru un nekādā gadījumā netici tam, kas tevi centīsies pārliecināt, ka mājokļa ģenerālā tīrīšana ir svarīgāka.

Jaunava

Saskarsme ar apkārtējiem šodien var izrādīties visai sarežģīta. Ja vari, ierobežo kontaktus līdz minimumam, ja nevari, nepievērs nekam uzmanību.

Svari

Šodien tu būsi cilvēks ar ārkārtīgi augstiem morāles standartiem. Nav tā, ka parasti tu tāds neesi, bet pašlaik tavai skrupulozitātei vispār vairs nav nekādu robežu. Tomēr nepārcenties.

Skorpions

Baumas – tas taču ir tik jauki. Jābūt īpašam liekulim, lai paziņotu, ka tenkas viņu absolūti neinteresē. Šodien tev ir iespēja tenkot uz nebēdu, vairākus gadus uz priekšu.

Strēlnieks

Nevajag ierobežot neviena brīvību, tas nenesīs gaidāmo rezultātu, bet tikai sadusmos cilvēku. Tev neviens neko nav parādā.

Mežāzis

Saistītie raksti

Šī diena sola solās būt visai “karsta”. Tev, iespējams, nāksies pasvīst, tomēr notikumi praktiski nebūs atkarīgi no tavas darbības. Ja vēlies, vari aprobežoties ar skatītāja lomu.

Ūdensvīrs

Ierobežojot savas darbības sfēras, tu, iespējams, pieļauj kļūdu. Tik ciešos rāmjos neieraksties ne tu pats, ne tava fantāzija.

Zivis

Šodien tev nenoderēs neviens no standarta risinājumiem konkrētajā situācijā. Nāksies izdomāt kaut ko jaunu.

Avots: “astrorok.ru”

LA.lv