Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 31. maijam. Vieglums un siltums!0

Dienas noskaņa

31. maijs nesīs emocionālo mieru. Tas būs manāms pat profesionālās darīšanās, kas jebkuras partnerattiecības padarīs vieglākas un patīkamākas. Jūtu un emociju frontē vieglums un siltums arī nekur neizzudīs. Ja tavā apkārtējā vidē ir cilvēks, kurš tev patiesi patīk, nepalaid garām šo izdevību dot viņam mājienu par tavu interesi. Pārāk neaizdomājies par savas runas detaļām, īstajā brīdī vārdi nāks paši.

Auns

Auns šodien izlems spert riskantu soli. Tas ir attiecināms uz tavām finansēm. Visticamāk, tu investēsi visus savus ietaupījumus projektā, kurš mērķē uz ilgtermiņa rezultātiem. Ja tu izrēķināsi visas detaļas, kas ir saistītas ar piedalīšanos šajā idejā, pastāv iespēja, ka patiesi kļūsi daudz bagātāks. Tas gan notiks mazliet vēlāk, bet tagad ir laiks smagam darbam un detalizētai analīzei.

Vērsis

Vērsis šodien, iespējams, vilcināsies ar atbildi uz kādu jautājumu. Potenciālais darba devējs, kurš piedāvās tev ļoti ienesīgu pozīciju, būs pārsteigts, kāpēc tik lēni pieņem šo lēmumu. Pastāv risks, ka kāds cits iejauksies šajā jautājumā (iespējams, tavs alkatīgais kolēģis, kurš nominēs sevi šai pozīcijai aiz tavas muguras). Tev ir tikai viena izvēle – cik ātri vien iespējams, sniegt pozitīvu atbildi.

Dvīņi

Dvīņiem ir lemts pavadīt šo dienu nebeidzamos ceļojumos. Tevi nenogurdinās uzticētais darbs ārpus ierastās vides – daudz vairāk no tevis prasīs lūgums, kuru saņemsi no savas otras pusītes. Pēc viņa iniciatīvas, tu vairākas stundas meklēsi māju, kurā dzīvo kāda persona, kuru viņš vai viņa meklē. Iznākumā pēc šī cilvēka atrašanas, tu nolemsi, ka tava misija beidzot ir izpildīta. Bet nē, tevi sagaida negaidīts papildinājums (precīzāk – nākmais ceļojums).

Vēzis

Vēzim šodien labāk klusēt sarunā ar kādu iedomīgu cilvēku. Tas tev palīdzēs izvairīties no ļoti liela konflikta. Tomēr tev nevajadzētu klusēt brīdī, kad tavs partneris apvaino tevi tajā, ko neizdarīji. Neļauj mīļotajam cilvēkam staigāt tev pa galvu (tā nevar izveidot laimīgas attiecības). Paud savu neapmierinātību un palūdz partnerim vairs negāzt tev virsū tukšas apsūdzības.

Lauva

Lauvām šī diena sniegs pilnīga emocionālā līdzsvara sajūtu. Viss apkārt notiks tieši tā, kā vēlējies. Kaut arī tava dzīve ir puzle, kas sastāv no vienkāršām detaļām, nedomā par neko citu. Tavs galvenais uzdevums šajā ražīgajā dienā ir tikt galā ar visām esošajām problēmām un grūtībām. Tu varēsi nospraust jaunus mērķus, kad tavi esošie dzīves “puzles” gabalu beidzot būs salikti.

Jaunava

Jaunavām šodien nevajadzētu pieprasīt pārāk daudz no cilvēkiem, kas strādā viņu padotībā. Pierādi sevi kā jūtīgu un saprotošu priekšnieku un, ja tava komanda pieļaus kļūdu strādājot, neizgāz uz viņiem dusmas. Labāk ir mierīgi izskaidrot, kur tieši viņi ir kļūdījušies un kā to izlabot. Šī pieklājīgā runa sniegs tev pārliecinātību, ka turpmāk tavi darbinieki strādās profesionālāk un efektīvāk.

Svari

Svari šodien gūs lielus panākumus svarīgu biznesa pārrunu laikā. Vissvarīgākais ir tas, ka tu atrisināsi ļoti sarežģītu problēmu, kas ir saistīta ar piemērotu investoru atrašanu. Personīgajā dzīvē tev nāksies samierināties ar daudz mazākiem panākumiem. Lai arī cik ļoti tu necenstos, tavs mīļotais partneris nepiekritīs dārgam projektam, kuru nesen ieteici.

Skorpions

Skorpions būs noguris pēc šīs dienas notikumiem. Darbā tev tiks uzticēti jauni pienākumi, ar kuriem tev nāksies tikt galā vienatnē. Kad visi oficiālie pienākumi būs atstāti aiz muguras, tu sāksi strādāt pie sava personīgā plāna. Cilvēks, ar kuru nesen uzsāki romantiskas attiecības, piezvanīs un pastāstīs, ka kāds nesen ir paudis patiesību par tavu neseno pagātni. Nemeklē vainīgo, kurš ir izplatījis baumas par tevi. Pirmais solis ir pārliecināt savu otru pusīti, ka tas viss nav patiesība.

Strēlnieks

Strēlniekam šodien ļoti iepatiksies kāda lieta, kuru viņš ieraudzīs labākā drauga mājās. Tāpēc tev būs jauns mērķis – tu vēlies kļūt par tieši tāda paša objekta īpašnieku. Tomēr tev nevajadzētu veikt šo pirkumu aizņemoties (parādsaistības varētu kļūt pārāk smagas). Tu vari iegūt nepieciešamo naudu, ja pārdosi to, ko vairs neaizmanto. Starp citu piedāvā šo priekšmetu tam pašam cilvēkam, kurš tevi iedvesmoja tiekties pēc šī jaunā pirkuma.

Mežāzis

Mežāzis šodien varēs apmeklēt ļoti aizraujošu pasākumu. Tu tajā satiksi daudz draugus, bet komunikācija ar viņiem nenovērsīs tavu uzmanību no notiekošā uz skatuves. Mazliet vēlāk jūs ar draugiem varētu saskrieties kādā kafejnīcā, lai pārrunātu iespaidus. Vakars noslēgsies vēl pozitīvāk nekā sācies. Kafejnīcā tu varētu satikt kādu cilvēku, kurš mazliet vēlāk varētu kļūt par tavu otru pusīti vai, ja tev jau tāda ir, par ļoti tuvu draugu.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīru šodien pārsteigs ļoti jauka dāvana, kuru saņemsi no kāda radinieka. Tas būs tieši tas, ko vienmēr ar smagu sirdi esi aplūkojis, apciemojot šo cilvēku. Pieņemot šo dāvanu, tu sev uzdosi pilnībā loģisku jautājumu – kāds ir iemesls šādam milzīgam dāsnumam? Nemēģini atrast viltību, jo tas izbojās tavu prieku. Vēl jo vairāk, aiz šīs dāvanas neslēpjas nekādi triki – tā nāk no sirds.

Zivis

Šī diena Zivij sola lielus panākumus mīlestībā. Tavā dzīvē būs cilvēks, kurš nekavējoties uzskatīs tevi par savu ideālo otro pusīti. Paradoksāli ir tas, ka tu skaties uz kādu citu cilvēku, un komunikācija no tavas puses pieprasīs ļoti ilgu laiku. Viņam beidzot izdosies tev piekļūt un pārliecināt, ka jūs esat kā radīti viens otram. Un, pats svarīgākais, mīlestības stāsts uzsāksies starp cilvēkiem, kuri viens otru pazīst jau vairākus gadus.

LA.lv