Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 4.jūlijam. Saskati skaisto ikdienišķajā!0

Dienas noskaņa

Dienai būs karmisks, liktenīgs raksturs, kad būs saskatāms pirmajā pusgadā paveiktais. Nelielas domstarpības būs, taču tās neaptumšos šo dienu. Lai izvairītos no ilgstoša konflikta, izmanto savas iedzimtās diplomāta spējas. Nebaidies no grūtībām – pēcāk tu tiksi atalgots. Vairāk koncentrējies uz savu iekšējo pasauli.

Auns

Diena noskaņo līdzsvaram, taisnīgumam un skaistumam. Labi veikt atveseļošanās procedūras. Labvēlīga ietekme būs kultūras pasākumiem, koncertzāles, izstāžu, teātra apmeklējumam. Iemācies pats un iemāci bērniem saskatīt skaisto ikdienišķajā.

Vērsis

Šajā dienā var izcelties pārpratumi, nelieli strīdi un ķīviņi. Vēršu ģimenēs 4.jūlijā iespējamas ķildas par nekustamā īpašuma noformēšanu vai iegādi. Pacenties nestrīdēties ar mīļoto cilvēku. Jebkādas domstarpības pašlaik nav tik nopietnas, lai aptumšotu dienas atmosfēru.

Dvīņi

Mīlnieku attiecības var būt neprognozējamas. Katrs var tiekties dominēt, bet tā kā abi ir lepni, tad diez vai sasniegsiet kompromisu. Lai izvairītos no ilgstoša konflikta, izmanto savas iedzimtās diplomāta spējas.

Vēzis

Nav izslēgts, ka šodien Vēži, kas veic radošu, zinātnisku un pētniecisku darbu, kā arī sportisti, gūs panākumus un atzinību. Galvenais pievērst sev uzmanību, būt redzamam.

Lauva

Diena simbolizē melus un krāpšanu. Šodien Lauvas var apsūdzēt faktu izkropļošanā, melos, noklusēšanā. Tāpēc diena diez vai šķitīs neaptumšota. Ņem vērā, ka meli ir pazemojoši pašam melim. Nevajag risināt jautājumus, kas skar nekustamo īpašumu vai mantojumu.

Jaunava

Apstākļi var likt tev mainīt dzīvesvietu vai pilsonību, piemēroties jauniem apstākļiem. Jaunavas var nonākt uz stresa robežas. Nebaidies no grūtībām. Tava izlēmība un vēlme par katru cenu mainīt savu dzīvi uz labo pusi ar laiku tiks atalgoti.

Svari

Šodien īpaši spēcīga ir intuīcija, tāpēc Svari var tikt galā iepriekš neatrisināmu problēmu. Pozitīvie planētu aspekti ļauj viegli un ar prieku tērēt naudu. Vakars ir ideāls, lai tiktos ar savu sirds āķīti. 4.jūlija rītā ļauj sev paslinkot, pasapņot, atslābināties. Šajā dienā var pirkt tērpus, rotas, mīļus nieciņus, kas rada omulību mājoklī.

Skorpions

Iespējams, tu meklēsi mīlestībā pastāvīgumu un dažādību vienlaikus. Ja tu esi noskatījis pielūgsmes objektu, tev pietiks pacietības, lai panāktu abpusējas jūtas, jo tavam iedzimtajam magnētismam ir tik grūti pretoties. Atceries – pirms kaut ko saņemt, ir jādod. Tas attiecas arī uz mīlestību.

Strēlnieks

Šai dienai būs karmisks, liktenīgs raksturs. Būs redzami gada pirmajā pusē sasniegtie rezultāti, un daudzi Strēlnieki atbrīvosies no agrākajiem parādiem un negatīvas karmas. 4.jūlijā pārskati savas attiecības ar apkārtējiem, lietišķajiem partneriem un izšķiries par nopietnām pārmaiņām dzīvē.

Mežāzis

Nav izslēgts, ka tevi vilinās tāli ceļojumi – kāds dosies uz ārzemēm, bet cits komandējumā. Parādīsies jauni, perspektīvi virzieni, pieaugs ienākumi. Tu vienmēr domā globālā mērogā, bet dažkārt tavas idejas un plāni “aizbēg” no tevis. Protams, ir svarīgi izvirzīt sev augstus mērķus, taču ir lietderīgi regulāri apspriest ar kādu savu biznesu. 4.jūlijā zvaigznes sola Mežāžiem balvu par izsvērtiem lēmumiem.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Iespējams, pie datora tu sāksi pavadīt vairāk laika nekā ar mājiniekiem. Tava iesaistīšanās ģimenes problēmās, kā arī mājas rūpēs var būt neredzama, taču ar laiku ģimene novērtēs tavus nopelnus. Šodien rīkojies tā, kā uzskati par vajadzīgu, nereaģējot uz pārmetumiem un aizvainojumiem.

Zivis

Zvaigznes Zivīm sola ne mazums rūpju, kņadas, mazus, bet neatliekamus darbus, kā arī ne pārāk saturīgas sarunas ar tuviniekiem, draugiem, kaimiņiem. 4.jūlijā koncentrējies uz savu iekšējo pasauli. Mainīgais sabiedrības viedoklis nedrīkst veidot tevis paša koncepcijas un vērtības.

LA.lv