Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 4. maijam. Izbaudi mierīgu dienu!0

Dienas noskaņa

Piektdienas noskaņa mudinās uz mierīgu un apcerīgu noskaņojumu, ieteicams apstāties ikdienas skrējienā un izbaudīt pavasari, tuvu cilvēku sabiedrību un patīkamu atpūtu.

Auns

Šodien nav labākā diena, lai atbrīvotos no kaitīgiem ieradumiem. Tikai nogursi, bet jēgas nebūs. Labāk velti laiku kādai patīkamai nodarbei: dodies ilgā pastaigā, papriecājies par pavasarīgo zaļumu, pagatavo garšīgu maltīti.

Vērsis

Tavu domu lidojums krietni apsteigs tava organisma iespējas. Tu riskē pārpūlēties, un tas nu tev nepavisam nav vajadzīgs! Samazini tempu.

Dvīņi

Tev radusies sajūta, ka varētu nedaudz pārkāpt pieļautā robežas, bet tā nav. Tās var tikai saslēgties ap tevi vēl ciešākā lokā. Šodien nevajadzētu riskēt, pat nedaudz, jo sekas var būt nopietnas.

Vēzis

Dzīve, kā zināms, ir svītraina kā zebra, bet šobrīd tu esi trāpījis svītrā, kas ir koša kā varavīksne. Izbaudi to!

Lauva

Šodien ievēro visus noteikumus, pat ja ļoti steidzies. Citādi var iznākt tikai lielas nepatikšanas, pat ja pārkāpums bija niecīgs.

Jaunava

Šodien tev būs īpaši grūti atzīt savu kļūdu, tāpēc pacenties labāk to nepieļaut. Ja jau paspēji izdarīt ko nepareizi, mēģini atlikt nožēlas izteikšanu līdz rītdienai.

Svari

Tu, iespējams, šobrīd ej pārāk lieliem soļiem. Tā jau var saplēst bikses! Nedaudz palēnini tempu, vienalga visu paspēsi laikā.

Skorpions

Šodien tev būs iespēja un spēks ietekmēt citu cilvēku dzīvi. Izmanto šīs spējas gudri! Tāpat raugies, lai, kārtojot radu un draugu lietas, neaizmirstu pats par savu dzīvi.

Strēlnieks

Šīs dienas pamata noskaņa būs saistīta ar ciešu draudzību. Vērsies pie draugiem pēc palīdzības, tiklīdz rodas kāda problēma, un viss atrisināsies dažu minūšu laikā.

Mežāzis

Tev pēdējā laikā pārāk patīk balansēt uz naža asmens. Šodien nebūs pēc tā nepieciešamības, tāpēc kāp vien nost no bīstamās līnijas. Diena vispār būs mierīga, nebūs daudz notikumu, satraukumu un pārsteigumu.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien tu vari izmantot radinieku atbalstu un palīdzību bez sirdsapziņas pārmetumiem. Viņi būs tikai priecīgi, ka var tev palīdzēt un tevi atbalstīt. Ja nu kāds arī nepriecāsies, tā ir viņa problēma!

Zivis

Ļauj sev būt dāsnam. Nelieli tēriņi var nest lielu ieguvumu jau tuvā nākotnē. Nenovērtē par zemu arī iepriekšējo periodu ieguldījumus – jau drīz tie varētu nest pirmos augļus.

LA.lv