Horoskopi un mistika
Horoskopi

Svarīgākie darbi jāveic no rīta. Horoskops no 31. augusta līdz 6. septembrim 16

Foto – Zane Bitere/LETA


Auns

Aunam pienācis laiks padomāt par savu veselību, tāpēc jāpārskata dienas režīms, vai laiks, ko velta darbam un atpūtai, ir pareizi sabalansēts. Pārāk liela slodze var radīt asinsrites traucējumus un galvassāpes. Jāapvalda emocijas un jāizvairās no attiecību skaidrošanas. Vairāk laika jāpavada kopā ar ģimeni un tuviem cilvēkiem. Ieteicams pabeigt iesāktos un uz kādu laiku atliktos darbus.


Vērsis

Vērsim būs sajūta, ka apkārtējie viņu pienācīgi nenovērtē ne mājās, ne darbā. Tomēr jācenšas izvairīties no konfliktiem, jo no tā cietējs būsi pats. Iespējams, ka nāksies pārskatīt agrāk noslēgtus līgumus. Ieteicams apmeklēt kultūras pasākumus, doties nelielā komandējumā vai atpūtā, lai bagātinātu ikdienas vidi un iespaidus. Jābūt pret sevi un citiem godīgam. Nav ieteicams uzsākt ko jaunu.

Dvīņi

Dvīņiem jāatceras senā gudrība, ka visiem labs nebūsi. Tāpēc ir jāpārskata ikdienas darbošanās un jānosaka savas prioritātes. Katrs pats veido un rūpējas par savu stabilitāti dzīvē. Lai izvairītos no nepatikšanām un vilšanās līdzcilvēkos, ieteicams paļauties uz paša spēkiem. Šajā laikā jāizvairās slēgt līgumus un uzsākt jaunus darbus. Jāseko līdzi pašsajūtai un veselības stāvoklim.

Vēzis

Vēzim vislabāk atrast kādu klusu vietiņu, kur atpūsties un ļauties apcerei, jo pienācis laiks izprast sevi un to, kas viņam patiešām ir vajadzīgs. Nav ieteicams veikt darījumus vai uzsākt kaut ko jaunu, jo ieguldītie pūliņi nedos cerēto rezultātu. Labvēlīgs laiks savas dzīves telpas sakārtošanai un labiekārtošanai. Var apmeklēt izglītojošus pasākumus, lai izprastu sevi un sakārtotu veselību.

Lauva

Lauva risinās dažādus jautājumus, kas skar partnerattiecības ģimenē un darbā. Der atcerēties, ka dusmas nav labākais padomdevējs. Tikšanos ar partneriem ieteicams organizēt patīkamā vidē dienas pirmajā pusē. Labvēlīgs laiks risināt dažādus jautājumus, pārskatīt līgumus un sakārtot dokumentus. Jāatturas no līgumu slēgšanas un jaunu darbu uzsākšanas.

Jaunava

Jaunavai lēnām atgriezīsies spēki un vēlme darboties. Šis nav labvēlīgs laiks uzsākt jaunas lietas. Ieteicams pievērsties darbu plānošanai un sagatavošanās darbiem nākamajiem projektiem, bet darbus uzsākt varēs septembra otrajā pusē. Vairāk uzmanības jāpievērš pašsajūtai un atpūtai. Jārūpējas, lai uzturā būtu produktu dažādība un ēdienreizes – regulāras. Labi jāizguļas.

Svari

Svariem jāizvairās no steigas un vairāku darbu veikšanas vienlaikus, jo tad var viegli kļūdīties. Pieļautās kļūdas vēlāk prasīs gan laiku, gan resursus, lai visu vērstu par labu. Ja var, dienas darbi jāplāno ar iespējami mazāku slodzi un atpūtas brīžiem. Svarīgākie darbi jāveic no rīta, neatliekot uz vēlāku laiku. Vēlams apmeklēt relaksējošas un ķermeni atslābinošas procedūras.

Skorpions

Skorpionam viss rit savu gaitu, tomēr tas nenozīmē, ka drīkst būt izklaidīgs vai paviršs. Svarīgi ir sekot līdzi notiekošajam. Lai izvairītos no spriedzes, jācenšas ievērot termiņus un saistības, ko esi uzņēmies. Var veidoties spriedze un konfliktsituācijas ar dzīvesbiedru, tāpēc vēlams brīvo laiku pēc iespējas vairāk pavadīt kopā. Labvēlīgs laiks izklaides pasākumu apmeklēšanai.


Strēlnieks

Strēlnieks jutīsies droši un pārliecināti tajās jomās, kurās ir noteicējs. Uz citiem gan ne vienmēr varēs paļauties. Lai izvairītos no nepatīkamām situācijām, jācenšas būt mazāk atkarīgam no citiem. Nav ieteicams uzsākt ko jaunu. Labvēlīgs laiks juridisku jautājumu risināšanai un visam, kas saistīs ar bērniem. Piemērots brīdis sava redzesloka paplašināšanai un jaunas pieredzes iegūšanai.


Mežāzis

Mežāzim, pirms ko uzsākt, rūpīgi jāizvērtē savas finansiālās iespējas. Var pabeigt iesāktos darbus un uz vēlāku laiku atliktu jautājumu risināšanu. Iespējami notikumi, kas prasa ātru rīcību vai reakciju. Šādos brīžos jācenšas apvaldīt sakāpinātās emocijas un jārīkojas ar apdomu. Darījumus un līgumu slēgšanu vēlams atlikt uz vēlāku laiku. Ieteicamas fiziskas aktivitātes un vitamīniem bagāts uzturs.

Ūdensvīrs

Ūdensvīram laiks baudīt savas iepriekšējās darbības augļus. Dažas lietas vai situācijas prasīs kardinālas pārmaiņas. Aktualizēsies jautājumi, kas jau kādu brīdi ir atlikti malā. Lai dzīvē ienāktu kas jauns, tam ir jābūt vietai, tāpēc var nākties šķirties no kādas lietas vai cilvēka. Viss notiekošais jāuztver ar sapratni, jo dzīve ir pastāvīgā mainībā. Jaunu darbu uzsākšanu ieteicams atlikt uz vēlāku laiku.

Zivis

Zivīm nevajadzētu zaudēt modrību un visu atstāt pašplūsmā, jo par rezultātu nāksies atbildēt pašām. Būs sajūta, ka šajā darbā esat sevi izsmēlušas un gribas kaut ko citu, tomēr šis nav piemērots brīdis, lai kaut ko kardināli mainītu, jo var palikt pie “sasistas siles”. Nenovērtējiet savus partnerus par zemu, jo viņu padoms un atbalsts jums būs vajadzīgs tuvākajā laikā. Ieteicams klausīties uzmundrinošu mūziku.

LA.lv