Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 5.jūlijam. Sirsnīga saruna sagādās prieku!0

Dienas noskaņa

Šodien ir iespēja satikt jaunus draugus un domubiedrus, kā arī savu mīlestību. Neaizraujies ar azartspēlēm, velti neriskē. Ceļojums sniegs tev iespēju iepazīt pasauli un pašam sevi, paskatīties uz apkārtni citām acīm, atrast savu aicinājumu. Prieku sagādās sirsnīga saruna par ikdienišķām lietām.

Auns

Dienai būs emocionāli noturīgs, uzticams raksturs. Labvēlīga savienību slēgšana, būvniecība, remonts, ārstēšanās, nedrīkst aizrauties ar azartspēlēm, riskēt. Vari sākt mājas celtniecību, nostiprināt savstarpējās attiecības ģimenē. Ieteicama saderināšanās, laulības noslēgšana. 5.jūlijā dāvā mīlestību tuviem cilvēkiem, neprasot neko pretī.

Vērsis

Beidzot Vērši varēs kārtīgi atpūsties. Ciešā ļoti tuvu cilvēku lokā būs silti un mājīgi. Viņi ar prieku palīdzēs tikt galā ar darbiem. Viss ritēs savu gaitu. Galvenais – veltīgi neraizēties. Prieku sagādās sirsnīga saruna par ikdienišķām lietām.

Dvīņi

Vairāki Dvīņi noslēgs pārsteidzīgas laulības, vadoties no merkantiliem apsvērumiem. Nevajag steigties ar tik svarīgu soli savā dzīvē.

Vēzis

Šodien Vēži var satikt jaunus draugus un domubiedrus, daudzi satiks savu mīlestību. Lietišķie ļaudis spēs ģenerēt jaunas idejas un ķerties pie interesantiem projektiem. Neatsakies no ceļojuma. Tas sniegs tev iespēju iepazīt pasauli un pašam sevi, paskatīties uz apkārtni citām acīm, atrast savu aicinājumu.

Lauva

Diena simbolizē likuma, kārtības, parašu pārkāpšanu. Zaudējums var būt tik liels, ka tā atmaksa vēl ilgi kā smaga nasta gulsies uz taviem pleciem. 5.jūlijā izvairies no likuma pārkāpšanas un komunikācijas ar aizdomīgiem cilvēkiem. Atsakies no iesaistīšanās azartspēlēs un pat no materiālas palīdzības.

Jaunava

Tev šodien bez īpašām pūlēs izdodies konstatēt jebkādas nekārtības avotu un izveidot normālu dzīves ritējumu. 5.jūlijā nekas nedrīkst traucēt labvēlīgu notikumu gaitu. Neturi aizdomās visus sadzīves “noziegumos” un slēptā vēlmē izjaukt kārtību mājās. Tava piekasīšanās var sabojāt garastāvokli ikvienam.

Svari

Šī diena ir nelabvēlīga lietišķajai aktivitātei, svarīgu uzdevumu risināšanai, darījumu un līgumu slēgšanai. Iespējami veltīgi tēriņi vai naudas ieguldījumi, kas nesīs zaudējumus. Nepieļauj personiskās sadursmes, ambīciju izrādīšanu, egoismu, emocionālu agresiju, lai šī diena neatstātu sliktas atmiņas.

Skorpions

Šo dienu var sarežģīt ģimenes konflikti un strīdi, pārpratumi mīlestības attiecībās. Skorpioni prasīs sev pilnīgu brīvību. 5.jūlijā iespējama piespiedu šķiršanās. Izvairies no nepārdomātiem vārdiem un žestiem.

Strēlnieks

Enerģētiskā potenciāla samazināšanās Strēlniekiem var novest pie kļūdām bīstamās darbības jomās, kā arī vadot autotransportu un lidaparātus. Ja tu sajutīsi, ka tev var rasties problēmas vai tu esi briesmās, tad izdari visu, lai mainītu nepatīkamo situāciju vai vienkārši distancējies.

Mežāzis

Šodien daudzi Mežāži nodarbosies ar mājas lietām, būvniecību, nekustamo īpašumu. Labvēlīgi zemes darbi. Tev ir jāatvēl laiks, lai nodarbotos ar to, kas tev ir interesants, ar to, kas nav saistīts ar tavu ikdienišķo darbu. 5.jūlijā būtu labi nodarboties ar peldēšanu, dārzkopību, sporta soļošanu vai jogu. Tas ļaus tev būt formā un labāk strādāt.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šī diena būs pilna dažādu interesantu notikumu. Tieši Ūdensvīra zīmē dzimušajiem šī diena dāvās pašu spilgtāko un piesātinātāko dzīvi, kurā būs daudz prieka, mīlestības un vēlēšanos piepildīšanās. Intīmās tikšanās sniegs gandarījumu. Vari jau iepriekš izdomāt programmu izklaidēm, ballītēm un piknikiem.

Zivis

Zvaigznes ir labvēlīgas mīlestībai. Ja arī būs šķiršanās un strīdi, tiem būs īslaicīgs raksturs. Tikai neprovocē mīļoto cilvēku uz atklātību, strīdos saglabā neitralitāti.

Avots: “astromeridian.ru”

LA.lv