Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 5. jūnijam. Gaisā virmos romantisks noskaņojums!0

Dienas noskaņa

Šodien veiksies tiem, kas veic radošu darbu, kā arī būvniekiem un tiem, kas darbojas tehnikas un pakalpojumu jomās. Cilvēki, kam tu uzticējies, var likt vilties, taču nebēdājies, jo liktenis visu saliks savās vietās. Izvairies no konfrontācijas, un tev pavērsies iespēja sasniegt iecerēto. Gaisā virmos romantisks noskaņojums, kas liegs noskaņoties darba lietām.

Auns

Diena īpaši labvēlīga cilvēkiem, kas nodarbojas ar radošām lietām. Nav izslēgts, ka tie, uz kuriem tu paļāvies, liks tev vilties. Visā ievēro mēru, īpaši tas attiecas uz asiem un sāļiem pārtikas produktiem. Iespējamas sadzīves problēmas.

Vērsis

Laba diena lietišķiem aizsākumiem. Darbs un rūpes par tuviniekiem prasīs visu tavu uzmanību. Savaldi tieksmi apvainoties, lai izvairītos no strīdiem mājās. Pārslodze var izraisīt nervu satricinājumu.

Dvīņi

Šodien ir tāda diena, kad ir vērts pilnībā atdoties jūtām, kas tevi pārņēmušas. Nesāc šodien nekādus nopietnus darbus, pacieties līdz rītdienai. Pēc lieliem panākumiem darba frontē prasi paaugstinājumu – sen bija laiks, un priekšniecība lieliski zina. Iespējamas tikšanās ar ietekmīgiem cilvēkiem.

Vēzis

Laba diena gan garīgam, gan fiziskam darbam. Ietekmīgi cilvēki palīdzēs tev pacelties pa karjeras kāpnēm. Šodien tu, iespējams, saņemsi peļņu no projekta, kurā tu ieguldīji daudz līdzekļu un enerģijas, vai materiālu balvu. Prātā nāks auglīgas idejas.

Lauva

Šodien gaidāmi neparedzēti tēriņi. Viss, kas notiks, dos tev labumu, lai cik dīvains tas neliktos pirmajā acu uzmetienā. Diena nav labvēlīga lietišķiem darījumiem, spiediena izdarīšanai un neatlaidīgai virzībai uz mērķi. Esi piesardzīgs attiecībās ar priekšnieku.

Jaunava

Enerģijas tev šodien būs pārpārēm. Ja tu vadi automašīnu, esi uzmanīgs uz ceļa. Darbā, iespējams, nāksies risināt tiesiskus un juridiskus jautājumus, vērsties tiesā. Izdevīgi pārdot valūtu.

Svari

Šodien tev būs daudz satraukumu, kas saistīti ar tuvu cilvēku. Tavas domas šodien būs sakārtotas un skaidras, bet runa saprotama un pārliecinoša. Esošie darījumi nebūs pārāk sarežģīti, toties peļņu nesoši. Iespējamas sadzīves problēmas.

Skorpions

Šodien gaidāmas problēmas attiecībās ar kolēģiem, kā arī vecākiem un tuviem radiniekiem. Tu varēsi parādīt savu talantus profesionālajā darbības jomā. Esi savaldīgs, neej uz konfrontāciju un tev pavērsies iespēja sasniegt iecerēto. Pārslodze draud ar nervu sabrukumu.

Strēlnieks

Darbā tev šodien jābūt ārkārtīgi piesardzīgam un uzmanīgam. Daudzi Strēlnieki saņems prēmijas vai honorārus. Romantisks noskaņojums traucēs veikt garlaicīgu darbu. Iespējamas tikšanās ar ietekmīgiem cilvēkiem.

Mežāzis

Šodien ļoti iespējamas ir nopietnas pārmaiņas biznesa lietās. Šodien var izveidoties situācija, kad tu būsi atkarīgs no saviem lietišķajiem partneriem, tāpēc, īstenojot dzīvē savus plānus, neaizmirsti tos, kas ir palīdzējuši. Droši izrādi iniciatīvu, izvirzi izskatīšanai kolēģiem un priekšniecībai savas idejas un priekšlikumus. Prātā nāks auglīgas idejas.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien tu esi organizēts, disciplinēts, spējīgs veikt lielu darba apmēru. Dienas otrajā pusē ieturi stingrāku diētu. To, kas neplāno ilgtermiņā, sagaida problēmas jau tuvākajā laikā. Esi uzmanīgs attiecībās ar priekšnieku.

Zivis

Diena labvēlīga celtniekiem un tiem, kas darbojas tehnikas un pakalpojumu sfērās. Iespējamas lietišķas tikšanas vai telefonsarunas ar draugiem vai radiniekiem. Labs laiks, lai tiktos ar draugiem, jebkādas partnerības veidošanai un kultūras pasākumu rīkošanai. Izdevīgi pārdot valūtu.

LA.lv