×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.3°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
31. augusts, 2017
Drukāt

Svarīgākie darbi jāveic no rīta. Horoskops no 31. augusta līdz 6. septembrim

Foto - Zane Bitere/LETAFoto - Zane Bitere/LETA


Auns

Aunam pienācis laiks padomāt par savu veselību, tāpēc jāpārskata dienas režīms, vai laiks, ko velta darbam un atpūtai, ir pareizi sabalansēts. Pārāk liela slodze var radīt asinsrites traucējumus un galvassāpes. Jāapvalda emocijas un jāizvairās no attiecību skaidrošanas. Vairāk laika jāpavada kopā ar ģimeni un tuviem cilvēkiem. Ieteicams pabeigt iesāktos un uz kādu laiku atliktos darbus.


Vērsis

Vērsim būs sajūta, ka apkārtējie viņu pienācīgi nenovērtē ne mājās, ne darbā. Tomēr jācenšas izvairīties no konfliktiem, jo no tā cietējs būsi pats. Iespējams, ka nāksies pārskatīt agrāk noslēgtus līgumus. Ieteicams apmeklēt kultūras pasākumus, doties nelielā komandējumā vai atpūtā, lai bagātinātu ikdienas vidi un iespaidus. Jābūt pret sevi un citiem godīgam. Nav ieteicams uzsākt ko jaunu.

Dvīņi

Dvīņiem jāatceras senā gudrība, ka visiem labs nebūsi. Tāpēc ir jāpārskata ikdienas darbošanās un jānosaka savas prioritātes. Katrs pats veido un rūpējas par savu stabilitāti dzīvē. Lai izvairītos no nepatikšanām un vilšanās līdzcilvēkos, ieteicams paļauties uz paša spēkiem. Šajā laikā jāizvairās slēgt līgumus un uzsākt jaunus darbus. Jāseko līdzi pašsajūtai un veselības stāvoklim.

Vēzis

Vēzim vislabāk atrast kādu klusu vietiņu, kur atpūsties un ļauties apcerei, jo pienācis laiks izprast sevi un to, kas viņam patiešām ir vajadzīgs. Nav ieteicams veikt darījumus vai uzsākt kaut ko jaunu, jo ieguldītie pūliņi nedos cerēto rezultātu. Labvēlīgs laiks savas dzīves telpas sakārtošanai un labiekārtošanai. Var apmeklēt izglītojošus pasākumus, lai izprastu sevi un sakārtotu veselību.

Lauva

Lauva risinās dažādus jautājumus, kas skar partnerattiecības ģimenē un darbā. Der atcerēties, ka dusmas nav labākais padomdevējs. Tikšanos ar partneriem ieteicams organizēt patīkamā vidē dienas pirmajā pusē. Labvēlīgs laiks risināt dažādus jautājumus, pārskatīt līgumus un sakārtot dokumentus. Jāatturas no līgumu slēgšanas un jaunu darbu uzsākšanas.

Jaunava

Jaunavai lēnām atgriezīsies spēki un vēlme darboties. Šis nav labvēlīgs laiks uzsākt jaunas lietas. Ieteicams pievērsties darbu plānošanai un sagatavošanās darbiem nākamajiem projektiem, bet darbus uzsākt varēs septembra otrajā pusē. Vairāk uzmanības jāpievērš pašsajūtai un atpūtai. Jārūpējas, lai uzturā būtu produktu dažādība un ēdienreizes – regulāras. Labi jāizguļas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+