Horoskopi un mistika
Horoskopi

Jāvairās no sasteigtas rīcības. Horoskops no 7. līdz 13. septembrim 0

Foto – LETA

Auns

Aunam nāksies rūpīgi plānot savus darbus un viņa rīcībā esošos resursus, jo katra nepārdomāta un steigā veikta darbība var nest zaudējumus. Vislabāk veikt ikdienas darbus un izvairīties no komunikācijas ar iestāžu darbiniekiem, jo sabiedrībā valdošā spriedze var izprovocēt Aunu uz neapdomīgu, pat agresīvu rīcību. Labvēlīgs laiks dzīves telpas un darba vides labiekārtošanai, atbrīvošanai no krāmiem.

Vērsis

Vērsis nebūs situācijas noteicējs, tāpēc vajag pievērsties ikdienā veicamajiem darbiem un nogaidīt, kad situācija sāks uzlaboties. Vērsis var papildināt savas zināšanas, apgūt svešvalodu vai kādu jaunu vaļasprieku. Ikdienas dažādošana dzīvē ienesīs jaunas vēsmas un idejas. Prieku sagādās kopā ar bērniem un radiniekiem pavadītas brīvdienas. Var slēgt ilgtermiņa līgumus un sākt jaunus projektus.

Dvīņi

Dvīņiem nāksies papūlēties, lai viss ritētu savu gaitu, tāpēc viss rūpīgi jāsaplāno. Tas radīs spriedzi un aizkaitinātību. Nav ieteicams sākt ko jaunu vai veikt kardinālas pārmaiņas. Brīvajā laikā ieteicams apmeklēt sporta nodarbības vai relaksējoši tonizējošas ārstnieciskās procedūras. Jābūt uzmanīgiem, piedaloties satiksmē uz autoceļiem. Jārūpējas par auto tehnisko stāvokli.

Vēzis

Vēzim ieteicams atturēties no spontāni radušos ideju realizēšanas, jo tam var pietrūkt naudas un apkārtējo atbalsta. Labvēlīgs laiks, lai parūpētos par sava ārējā tēla veidošanu, tāpēc ieteicams apmeklēt skaistumkopšanas salonu vai iegādāties jaunu apģērbu un aksesuārus. Ieteicams apmeklēt mākslas izstādi vai klasiskās mūzikas koncertu. Nav labvēlīgs laiks darījumiem un līgumu slēgšanai.

Lauva

Lauvai būs daudz jaunu ideju, ko gribēs ieviest dzīvē, bet labvēlīgi apstākļi būs tikai tām idejām, kuras ir ātri realizējamas un neprasa papildu resursus. Jāizvairās no riskantiem darījumiem, jo risks var neattaisnoties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties pie attiecīgās sfēras speciālistiem. Labvēlīgi apstākļi darījumiem, līgumu slēgšanai un savas stabilitātes nostiprināšanai.

Jaunava

Jaunavām nāksies pārdomāti plānot darbus, jo daudz ko nāksies veikt vienlaikus. Nedrīkst paļauties uz to, ka viss pats no sevis nokārtosies. Tikai aktīva rīcība dos vēlamo rezultātu. Var lūgt palīdzību ģimenei un draugiem. Labvēlīgs laiks stabilitātes nostiprināšanai. Jāseko līdzi pašsajūtai un jācenšas izvairīties no fiziskas un psiholoģiskas pārslodzes.

Svari

Svari bez entuziasma veiks ikdienas pienākumus, jo jaušamais rudens tuvums viņos izraisīs ilgas pēc aizejošās vasaras. Spriedzi radīs kolēģi darbā un tuvinieki privātajā dzīvē. Lai mazinātu iekšējo diskomfortu, vairāk laika un resursu jāveltī savas pašsajūtas uzlabošanai. Ieteicamas masāžas, SPA procedūras vai atpūta nedēļas nogalē. Uzturā jālieto dabiski, ar vitamīniem bagāti produkti.

Skorpions

Skorpions jutīsies lieliski un būs gatavs jauniem izaicinājumiem. Ja Skorpions būs atklāts un patiess, tad draugi palīdzēs un atbalstīs. Līdz 11. septembrim ļoti labvēlīgs laiks dažādiem darījumiem un jaunu darbu sākšanai. Vēlams darbu savienot ar atpūtu un doties kādā komandējumā, lai pilnveidotu savas zināšanas un gūtu jaunus iespaidus. Tas radīs jaunu pieeju ikdienišķām lietām.

Strēlnieks

Strēlnieks zinās, ko grib un kā to iegūt, tāpēc būs gatavs aktīvi rīkoties. Darbā no Strēlnieka tiks prasīta rīcība, tikai netiks noformulēts, kāda. Šī nenoteiktības sajūta radīs diskomfortu un arī šaubas par savas darbošanās lietderību. Savu plānu īstenošanai labvēlīgāks laiks ir septembra otrajā pusē. Jāvairās no sasteigtas rīcības. Nav ieteicams lietot alkoholu un medikamentus bez ārsta norādījumiem.

Mežāzis

Mežāža dzīvē viss nokārtosies un ritēs savu gaitu, tāpēc vairāk laika un uzmanības varēs veltīt savu vajadzību apmierināšanai. Piemērots laiks redzesloka paplašināšanai, ārzemju ceļojumiem un jaunas informācijas iegūšanai. Nav ieteicams aizņemties vai aizdot naudu. Var uzsākt jaunus projektus, slēgt līgumus un paplašināt savu darbību. Labvēlīgi apstākļi reklāmas pasākumiem un prezentācijām.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs izjutīs apkārtējo ierobežojumus, jo tie neatbalstīs viņa idejas. Šī iemesla dēļ ieteicams savu plānu īstenošanu atlikt uz vēlāku laiku, sakārtot un caurskatīt dokumentus. Labvēlīgs laiks jaunas informācijas iegūšanai, apmeklējot kursus vai seminārus. Nav piemērots laiks sirdslietām un kultūras pasākumu apmeklēšanai, jo iespējama vilšanās un rūgtuma sajūta par savu izvēli.

Zivis

Zivis izjutīs spriedzi, jo ne viss izdosies, kā plānots. Lai viss ritētu gludi un ar vēlamo rezultātu, svarīgi ievērot pašdisciplīnu un laikus veikt savus tiešos pienākumus. Jānosaka prioritātes un jāatsakās no tā, kas nesniedz ne materiālu, ne emocionālu gandarījumu. Jābūt uzmanīgiem, piedaloties satiksmē uz autoceļiem. Vairāk laika pavadiet kopā ar ģimeni un cilvēkiem, kas jums ir nozīmīgi.

LA.lv