Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 6. aprīlim. Uzticies profesionāļiem!0

Dienas noskaņa

Šī diena kopumā būs labvēlīga un mierīga, kaut arī netrūks melno punktu. Galvenais melnais punkts lielākajai daļai cilvēku būs akūts iekšējais konflikts. No vienas puses, tu skaidri apzināsies, ka tava dzīve ir sakārtota un tai nav ne vainas. No otras puses, tev atkal un atkal radīsies vieni un tie paši jautājumi – kurā virzienā man sākt virzīt sev nospraustos mērķus, un vai man tie ir jākārto pēc prioritātes?

Auns

Auns šodien nodosies savu romantisko fantāziju spēkam. Tu iztēlosies, ka ideālais cilvēks jau ir pateicis tev “jā” un jūs kopā esat skaists pāris. Vakarā tevi realitātē atgriezīs telefona zvans, ar kuru tevi informēs, ka tava kaislība drīz pametīs pilsētu. Ir tikai viena izvēle – dzīties pakaļ saviem saviem sapņiem, nezaudējot ne minūti laika.

Vērsis

Vērsim šodien ieteikts neko nemainīt savā izskatā un formā. Šis eksperiments būs vēl bīstamāks, ja jautājums ir jau par drastiskākām metodēm. Augstas klases speciālistam šajos jautājumos vajadzētu būt vienīgajam, kurš palīdz šajā jautājumā. Ja tu patiešām vēlies ievērojami mainīties, vispirms izvēlies, kādam profesionālim vari uzticēt savu skaistumu un veselību.

Dvīņi

Šodien Dvīņi varētu būt vīlušies kādā sev tuvā draugā. Tu ar viņu dalīsies, ka kāds cilvēks liek izjust spēcīgu pievilkšanos dvēselē. Tu pat šim draugam parādīsi savu sociālo tīklu profilu, kas izrādīsies kļūda. Slepeni, šis viltus draugs uzsāks sarunu ar tavu sirds āķīti. Tev nevajadzētu izjust nožēlu par šī drauga zaudējumu (tev tādi draugi nav vajadzīgi).

Vēzis

Vēži šodien nokaunēsies no sava kolēģa komplimenta. Šis cilvēks dos mājienu, ka viņš tevī ir ieinteresēts ne tikai kā kolēģī, bet arī kā izskatīgā cilvēkā ar ļoti harizmātisku raksturu. Ja darba vietas romāns neietilpst tavos plānos, tev ātri ir jānorganizē saruna par šo jautājumu.

Lauva

Šī diena nesīs Lauvām lielu atvieglojumu visās dzīves sfērās. Darbā tu tiksi atzīts par ļoti profesionālu un, iespējams, pat kļūsi par mēneša labāko darbinieku. Mājās, daloties šajos jaunumos ar radiniekiem, tu uzzināsi, ka tava otra pusīte ir saņēmusi arī lielu balvu. Tas nozīmē, ka jums nebūs jāizņemas, lai veiktu lielu pirkumu.

Jaunava

Jaunavas šodien sadusmos savu otru pusīšu uzvedība. Tieši tavā klātbūtnē viņi flirtēs ar tavu jauno draugu. Tas ir pilnīgā pretstatā ar tavas otras pusītes stāstīto par mīlestību un uzticību. Drauga vai draudzenes acīs tu redzēsi: “Oho, vai šis ir tavs ļoti uzticamais partneris?” Viss, ko tu vari darīt, ir pārvērst notiekošo par joku.

Svari

Droši metieties darba un finanšu jautājumu risināšanā, neļaujiet sīkumiem novērst jūsu uzmanību no lielām lietām. Metiet kaunu pie malas un pēc padoma griezieties pie pieredzējušiem kolēģiem. Sarunās ar vadību neleciet acīs. Pacietieties mazliet, jo darba nedēļa jau tūlīt būs beigusies.

Skorpions

Skorpioniem 6. aprīlī pastāv risks izpostīt savu profesionālo reputāciju. Tas nenotiks, ja kārtīgi pārbaudīsi savu esošo projektu, pirms nodod to tālāk augstāka līmeņa menedžmentam. Šis padoms nav tik atbilstošs, ja tavs projekts tiek īstenots apvienojumā ar kādu iesācēju. Iespējams tas nebiji tu, kurš pieļāva kļūdu, bet jaunpienācējs, kurš nav vēl tik kompetents šādos jautājumos.

Strēlnieks

Strēlnieks šodien nespēs noteikt neviena patiesos nodomus. Visu dienu viņi tevi traucēs ar zvaniem un īsziņām stāstot, cik ļoti tu viņiem patīc. Vakarā, kad tu beidzot piekritīsi satikt šo cilvēku, tu viņa uzvedībā neredzēsi lielu interesi tevi iepazīt. Vai arī tas ir iespējams, ka šajā situācijā tu esi tikai trofeja vai priekšmets kāda cita strīdā (tev tas nekavējoties jānoskaidro).

Mežāzis

Mežāži neatcerēsies šo dienu ar neko īpašu. Tu apmierinoši spēsi īstenot visus savus svarīgos pienākumu un uzdevumus, pēc kā tu nodosies mieram ģimenes lokā. Lielākā daļa brīvā laika paies savu bērnu mājasdarbu pārbaudīšanai. Tu ātri par to gan varētu aizmirst, ja pie tavām durvīm parādās draugs vai kaimiņš, kurš nāk stāstīt pēdējo jaunumus par kādu no jums kopējām paziņām.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīrs šodien nebūs apmierināts ar sava mājdzivnieka veselību. Tev pat būs jāsazinās ar vetārstu, lai konsultētos par šīm problēmām. Par laimi, vetārsts neko neierastu nesaskata un izdara pieņēmumu, ka tas ilgi neturpināsies. Un patiesi, jau drīz tavs četrkājainais draugs būs atpakaļ savā ierastajā veidolā.

Zivis

Zivis 6. aprīli pavadīs, sakārtojot savu izskatu. No rīta, apsverot attēlu spogulī, tu sevī atradīsi kādu nelielu nepilnību. Tu izlemsi, ka vairs to nepiecietīsi un to atrisināsi, cik ātri vien iespējams. Tomēr šis process varētu tev aizņemt vairāk laika, naudas un pūļu nekā sākotnēji gaidīji. Un pats sliktākais – pēc tā visa neviens tā arī nepamanīs izmaiņas tevī.

LA.lv