Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 6.jūlijam. Mācies atpazīt likteņa zīmes!0

Dienas noskaņa

Daudziem radīsies iespēja parādīt sevi no labās puses. Varēs sākt jaunu dzīvi, pakāpties pa karjeras kāpnēm un sakārtot ģimenes lietas. Veic savu darbu nevainojami, lai priekšniekam nebūtu pamata tev kaut ko pārmest. Paņem neilgu atvaļinājumu – tas palīdzēs tev atklāt jaunus veidus, kā atrisināt problēmas. Piesargies no krāpšanas un kārdinājumiem.

Auns

Šīs dienas notikumi prasīs no Auniem vienādu attieksmi pret apkārtējiem, tāpat kā māte vienlīdzīgi attiecas pret saviem bērniem, neizraugoties īpašus mīluļus. Visas domas var pārtapt realitātē. Piesargies no krāpšanas un kārdinājumiem. Pret visu jāattiecas ar pacietību. 6.jūlijā ir jākontrolē savas jūtas un emocijas.

Vērsis

Daudziem Vēršiem šodien parādīsies iespēja nodemonstrēt savas labākās puses. Izrādot diplomāta mākslu, viņi spīdoši novadīs finanšu sarunas un noslēgs izdevīgus darījumus. Veic savu darbu nevainojami, lai vadībai nebūtu pamata tev kaut ko pārmest.

Dvīņi

Šī diena ir piemērota atpūtai. Ja iespējams, paņem neilgu atvaļinājumu. Mierīga analīze tālu no darba lietām palīdzēs tev atklāt jaunus veidus kā atrisināt parastās problēmas. 6.jūlijā centies izvairīties no cilvēkiem un situācijām, ar kuriem un kurās tu jūties neērti.

Vēzis

Nākamā nedēļa dos Vēžiem iespēju sākt jaunu dzīvi, pakāpties pa karjeras kāpnēm un sakārtot savas ģimenes lietas. Šajā periodā ir jārēķinās tikai ar sevi un jābalstās tradicionālajās vērtībās.

Lauva

Diena nav labvēlīga biznesa virzīšanai. Pārāk grūti vienoties ar partneriem, turklāt konkurenti nesnauž. Finanšu jautājumos liela iespēja pieņemt nepareizus lēmumus. Mājās iespējami periodiski strīdi ar tuviniekiem. Tikai vakarā izdosies nomierināties un salīgt mieru. Ja ir šaubas, 6.jūlijā atsakies no ieguldījumiem, darījumu slēgšanas un citām tirgus operācijām. Padomā par atvaļinājumu.

Jaunava

Šīs dienas notikumi var likt Jaunavai aizstāvēt savu neatkarību personīgu sasniegumu sakarā. Daudzi Jaunavas zīmē dzimušie spēs atsvaidzināt jebkuru situāciju, kas izraisīs viņu interesi. Nerīkojies par spīti citiem, izdabājot savām iegribām un atļaujoties dīvainus izlēcienus.

Svari

Diena nav labvēlīga jaunu projektu sākšanai, fiziskam darbam un tāliem ceļojumiem. Nav izslēgti pārdzīvojumi, kas saistīti ar attiecībām ar tuviniekiem, kaimiņiem, draugiem un paziņām. Atturies no svarīgu lēmumu pieņemšanas, dokumentu un līgumu parakstīšanas, uzdevumu un plānu apspriešanas, publiskas uzstāšanās. 6.jūlijā atliec uz vēlāku laiku medicīnisko apskati.

Skorpions

Tev ir garantēta zvaigžņu palīdzība profesionālajās lietās. Gaidāms veiksmīgs darbs ar lietišķo partneri vai pārinieku. Noskaņojies uz sadarbību. Tavi panākumi un finanšu labklājība būs atkarīga no prasmes saprasties ar partneriem un izmantot augsti stāvošu aizbildņu palīdzību.

Strēlnieks

Iespējamas situācijas, pēc kurām var sekot pārmaiņas un pārkārtojumi. 6.jūlijā parādīsies iespēja atrisināt sarežģītus jautājumus partnerattiecībās. Materiālais stimuls palīdzēs tev saņemties un darboties pareizajā virzienā.

Mežāzis

Šī diena būs saistīta ar svarīgas informācijas saņemšanu. Rezultātā var parādīties iespēja sadarboties ar ārvalstu firmām un partneriem. Tās būs likteņa zīmes. Mežāžu stāvoklim ir jānostiprinās. Balsties uz sasniegto, tevis izveidotā bāze sniegs pārliecību par rītdienu, bet galvenais – pasargās no zaudējumiem.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Daudzi Ūdensvīri šodien dzirdēs sev adresētu izteicienu “zelta rokas”, jo viņi izcili tiks galā ar visiem roku darba veidiem, kam nepieciešama augsta meistarība. Meklē jaunas iespējas, iesaisties kolektīvos pasākumos, kopīgos projektos. 6.jūlijā esi labvēlīgs un cēlsirdīgs.

Zivis

Šī diena nav labvēlīga atbildīgām lietām. Dienas plānus var izjaukt svešu cilvēku sarunas, neplānoti braucieni, neparedzēti, jauni uzdevumi. Labāk pabeigt jau iesākto un ieviest kārtību personiskajās lietās. Nodarbojies ar tiem darbiem, kur tev ir maksimāla patstāvība. Iepriecini mājiniekus ar kaut ko jauku.

Avots: “astromeridian.ru”

LA.lv